counter
Стрічка новин
Вибрати все
30 Травня
29 Травня
28 Травня
Всі новини...

Як очистити свою енергетику від негативу і позбутися невдач і проблем: 3 способи


Переглядів: 16


Як очистити свою енергетику від негативу і позбутися невдач і проблем: 3 способи

Негативна енергія руйнівно впливає на наше біополе, що призводить до особистих проблем, хвороб і перетворює життя на низку невдач. Вибратися з цього стану допоможуть три ефективні способи.

На сьогодні навколо нас панує величезна кількість інформації, більша частина якої, на жаль, має негативний характер. Людина подібно до губки вбирає всі енергетичні хвилі, з якими взаємодіє протягом дня. Необхідно боротися з негативними енергетичними впливами. У цьому вам допоможе позитивне мислення та три ефективні способи очищення біополя.

Фільтрація інформації

Кожна людина створює світ навколо себе: наші думки, слова, вчинки та бажання визначають подальшу долю. Запорукою особистого щастя та процвітання є сильна та здорова енергетика. Якщо вона позитивна, вас оточують лише позитивні події. А от якщо біополе засмічено негативом, то людину переслідують нещастя, страждання та небезпеки.

У цьому світі все взаємопов'язане і нічого не відбувається просто так. Одних людей наздоганяє карма, інші домагаються всього власноруч. Але всі ми володарі власного життя, і, як у будь-якій відповідальній справі, у конструюванні своєї долі необхідно дотримуватись порядку та певних правил.

Подібне притягує подібне. Вся отримана інформація розподіляється на кожну клітину організму. Іншими словами, будь-яка енергія впливає на наше ДНК, видозмінюючи його фізично. Звідси хвороби, які виникають немов з нізвідки, і низка невдач, і нещасливе життя. Ви знали, що лайка лайка діє на наш організм подібно до радіоактивного випромінювання? Мат запускає програму на самознищення навіть якщо ми його просто чуємо.

Весь негатив, отриманий і побачений вами, рано чи пізно позначиться на удачі та фізичному стані. Тому так важливо фільтрувати інформацію, позбавлятися спілкування з поганими людьми, отримувати якнайбільше позитивних емоцій. Але крім негативного впливу, який ви можете черпати зі світу самостійно, людина схильна і до поганого впливу з боку. Пристріт, псування та інші магічні дії спрямовані на руйнування вашого життя енергетичним шляхом. Позбутися енергетичного бруду вам допоможуть три ефективні та перевірені способи.

1 спосіб: усунення енергетичних дірок у біополі

Поставте руки тильною стороною долоні один навпроти одного. Уявіть, що між вашими долонями знаходиться потік негативної енергії. Зробіть глибокий вдих і відчуйте, як вас сповнює Божественна енергія. З видихом чиста енергія має вийти через руки та позитивно зарядити весь зібраний негатив. Потрібно повторити вправу кілька разів.

Цю техніку варто застосовувати щоранку. З її допомогою ви не тільки очиститеся від негативу, а й зміцните біополе. Сформована позитивна енергетика допоможе вам зняти бар'єри та нашарування негативного впливу. Якщо ви очікуєте швидких результатів, то на початку вашого курсу слід докладати зусиль і робити таку вправу кілька разів на день.

2 спосіб: позбавляємося чужорідної енергії

Якщо ви відчуваєте дискомфорт у тілі, вас переслідують нав'язливі думки і невдачі, а також відчутно негативний вплив, вам допоможе цей спосіб.

Уявіть собі річку, повну вогню, а над нею візуально помістіть себе. Вам слід подумки кинути себе у вогненну воду. Таким чином усі ваші страхи та негативна енергія згорить у полум'ї, а ваш фантом, подібно до фенікса, повстане з попелу. Уявіть собі, що ви відродилися і все довкола сяє білим світлом. Це і є чиста енергія.

Тепер у реальному часі потрібно відчути, як біла енергія розповзається на ваше тіло, починаючи з ніг. Наприкінці вона повинна подібно до кокона обплутати вас, створивши щит від чужого впливу та сумів.

3 спосіб: енергетичне очищення на клітинному рівні

Заплющте очі і уявіть собі, що ви зараз на морі, відпочиваєте на березі, вас нічого не турбує, ви щасливі і спокійні. Ви відчуваєте, як хвилі пестять ваші ступні. Подивіться на себе збоку. Ви повинні побачити брудні плями у тих місцях, які викликають фізичний чи емоційний біль. Вдихніть на повні груди і відчуйте, як вас обняла прохолодна морська вода. На видиху відчуєте, як вода відступає назад, змив частину плям. Продовжуйте так, поки бруд повністю не зійде з вашого тіла. Зазвичай, очищення відбувається після десяти разів.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп на 30 травня 2024 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 30 травня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні Овни можуть відчути приплив енергії та мотивації Використовуйте цей....
Любовний гороскоп на 30 травня 2024 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 30 травня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ви можете відчути приплив енергії та бажання діяти Виявіть ініціати....
Сон в ночь с 29 на 30 мая 2024 года: толкование по лунному календарю
Сон в ночь с 29 на 30 мая 2024 года: толкование по лунному календарю
30 травня о 1:42 розпочнеться 22-й місячний день Фаза Місяця – спадна
Гороскоп на 30 травня 2024 року від Тамари Глоби для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп на 30 травня 2024 року від Тамари Глоби для всіх знаків Зодіаку
Астрологічний прогноз на 30 травня 2024 обіцяє унікальний досвід для всіх знаків зодіаку Згідно з астрологами,....
Гороскоп на 29 травня 2024 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 29 травня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні Овни можуть відчути потребу в дії та русі Використовуйте свою енерг....
Любовний гороскоп на 29 травня 2024 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 29 травня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваші почуття можуть бути особливо сильними, і ви будете готові висл....
Кого зі знаків Зодіаку найлегше приворожити
Кого зі знаків Зодіаку найлегше приворожити
У сучасному світі, в якому, здається, не залишилося нерозгаданий таємниць, вплив магії сприймається як архаїзм....
більше матеріалів
/-0,24935984611511-/ /-pc-/
Top