counter
Стрічка новин
Вибрати все
18 Травня
17 Травня
Всі новини...

Обіти, заборони та клятви: як вони впливають на ваше життя та енергетику


Переглядів: 5


Обіти, заборони та клятви: як вони впливають на ваше життя та енергетику

Зобов'язання, що накладаються на себе, можуть завдати безліч неприємностей, і перш ніж дати обітницю, присягнути або заборонити собі щось, важливо зрозуміти те, як ці дії позначаться на вашому житті та енергетиці.

Непорушні обітниці, які називають клятвами, зобов'язують нас виконувати певні дії, і відмова від них неминуче веде до проблем. Експерти рекомендують познайомитися з дією клятв і обітниць, щоб не діяти необдумано і не викликати на себе небажані наслідки.

Як діють клятви, обітниці та заборони

Будь-який зарок, даний людиною, починає діяти моментально, і якщо не дотриматися цього зобов'язання, у житті починають відбуватися неприємні речі: йде щастя, відвертається удача, припиняються стосунки і настає чорна смуга. Щоразу, даючи клятву, ми підписуємо договір із Всесвітом, зобов'язуючись виконати певні дії, тому так важливо заздалегідь чітко розуміти, чи можливо виконати обіцянку, готову зірватися з вуст.

Клятва — це свого роду жертва, яку людина готова принести на щось важливе. Будь-яка клятва накладає заборону певні речі, отже, людина може приректи себе серйозні неприємності. Так, присягнувшись своїм здоров'ям, добробутом чи іншими благами, важливо не порушувати зароку, інакше все те, що поставлено на кін, піде з життя.

Будь-яка добровільно прийнята обітниця, сказана на сильних емоціях, руйнує щастя, якщо жертва не була зроблена усвідомлено, і людина не готова понести тягар зречення в ім'я високої мети. У тому випадку, якщо обітниця або клятва були сказані випадково, під час сварки, конфлікту або заради егоїстичного бажання здаватися краще, невдачі в майбутньому неминучі. Дані обіцянки не можна порушувати, проте багато хто стає жертвами своїх слів, забуваючи про накладені на себе зобов'язання і порушуючи дані раніше слова.

У разі, якщо в житті з'явилися серйозні проблеми, важливо якнайшвидше звільнитися від цих зароків і присяг. Завдяки простому способу вдасться позбутися чорної смуги в житті, припинити відтік енергії та відчути наближення змін на краще.

Як позбутися присяг, обітниць та заборон

Клятви, зароки та обітниці переслідують багатьох людей, закриваючи їм шлях до щастя та процвітання. Позбутися їх можна, якщо зректися обіцянок грамотно. Для цього потрібно залишитися на самоті і заспокоїтися, а потім голосно і виразно вимовити:

«Від цих зобов'язань — зрікаюся. Від зароків бідності у всіх минулих втіленнях і тепер — зрікаюся. Прошу звільнення від наслідків даних мною зароків, звільнення від пут. Підтверджую відмову від слів необдуманих та дій поспішних. Бажаю бути щасливою (щасливою).

Перед тим, як вимовити слова звільнення, важливо згадати свої основні зароки та клятви, подумки відпустити їх, проговоривши про себе або вголос дані раніше зобов'язання.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп від Анжели Перл на 18 травня 2024 року для всіх знаків Зодіаку.
Гороскоп від Анжели Перл на 18 травня 2024 року для всіх знаків Зодіаку.
Анжела Перл зазначила, що 18 травня 2024 року буде досить продуктивним днем Цього дня можливе досягнення перши....
Гороскоп від Павла Глоби на 18 травня 2024 року для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп від Павла Глоби на 18 травня 2024 року для всіх знаків Зодіаку
Субота, 18 травня 2024 року, згідно з гороскопом від Павла Глоби, обіцяє стати непростим днем ​​для всіх знакі....
Гороскоп на 18 травня 2024 року від Тамари Глоби для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп на 18 травня 2024 року від Тамари Глоби для всіх знаків Зодіаку
У гороскопі на 18 травня 2024 року Тамара Глоба віщує день, який, хоч і легкий, але водночас вельми небезпечни....
Гороскоп на 18 травня 2024 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 18 травня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні Овнам варто бути обережними у прийнятті рішень Намагайтеся уважно з....
Любовний гороскоп на 18 травня 2024 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 18 травня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваші пристрасні ідеї та бажання можуть бути особливо привабливими д....
більше матеріалів
/-0,25128412246704-/ /-pc-/
Top