Чи неприємності в житті відбуваються з нашої вини. Невірно розставлені пріоритети та негативні емоції програмують на невдачі, тому так важливо вчасно змінити курс та змінити мислення.
Існує сім правил, які допоможуть впоратися з безліччю проблем та позбутися блоків у свідомості. Експерти рекомендують попрацювати над своїм сприйняттям і викреслити з життя все те, що заважає розвитку та залученню щастя.
1. Оціночні судження. Багато з нас звикли оцінювати людей чи ситуації однобоко, не намагаючись зрозуміти справжні причини поведінки чи те, що відбувається з різних ракурсів. Перш ніж давати оцінку, важливо зрозуміти причину і спиратися не лише на свої домисли, а й на факти. Фахівці у галузі біоенергетики рекомендують не поспішати з висновками, щоб не упускати можливості аналізу. Так буде простіше зрозуміти причини того, що відбувається, а також засвоїти урок, спираючись на чужі помилки.
2. Осуд. Нерідко ми засуджуємо, спираючись на власний досвід або через небажання оцінити ситуацію, вникнувши в неї. Поверхневі знання і небажання поринути у суть проблеми нерідко заводять у глухий кут, змушуючи засуджувати, не знаючи справжніх причин поведінки оточуючих людей. У цій ситуації важливо покладатися на факти, а також довіряти інтуїції, щоб прийняти вірні рішення.
3. Образи. Багато хто з нас приймає образи або плітки близько до серця, не вміючи захиститися від негативу ззовні. І тут важливо пам'ятати, що негативні емоції не допомагають розвитку, лише посилюють комплекси і сприяють розвитку агресії. Емоції, викликані образами, здатні погіршити і фізичне здоров'я, тому так важливо виховувати самовпевненість і почуття власної гідності.
4. Очікування. Ще одна причина, яка змушує діяти неправильно. Мовчазні очікування здатні зруйнувати і кар'єру, і стосунки. Власні очікування можуть відрізнятися від того, що відбувається у реальному житті. Важливо пам'ятати, що фантазії та реальність не мають нічого спільного, а отже, треба говорити про свої наміри та вчитися діалогу, щоб очікування були виправданими, а не надуманими.
5. Виправдання. Синонімом виправдання називають невпевненість, а отже, з нею треба боротися. Почуття власної гідності, впевненість у собі та вміння постояти за себе позбавлять безлічі проблем. Виправдання позбавляють захисту та роблять нас уразливими для недоброзичливців та маніпуляторів.
6. Чарівність. Будівництво замків із піску та невміння бачити істину нерідко провокує чарівність кимось чи чимось. Надуманий образ людини, робота, місце проживання можуть зачарувати перспективами, гарними краєвидами, проте судити лише з картинки не можна. Важливо пам'ятати про раціональність і оцінювати все, що ми готові закохатися, з різних ракурсів.
7. Обмеження. Багато звершень залишаються в минулому, якщо свідомість програмується на невдачі. Кожен з нас здатний на розвиток і залучення всіх благ, проте багато хто втрачає свій шанс. Побоювання зробити крок уперед нерідко забирають нові перспективи, які відкривають шлях до щасливого життя.