counter

Як швидко засинати та ефективно відпочивати уві сні: поради експертів


Переглядів: 10


Як швидко засинати та ефективно відпочивати уві сні: поради експертів

Здоровий сон — запорука успіху у будь-якій сфері життя. Коли людина спить, вона очищається від негативу і набуває нових сил. Зрозуміло, сон має бути правильним. Експерти розповіли, як швидше засинати та краще відпочивати уві сні.

Раніше ми вже розповідали про те,

Як швидше заснути

Швидше засипати допомагають різні хитрощі та практики. Перед сном краще не вмиватися холодною водою. Варто приймати помірно гарячий або теплий душ, вмиватися теплою водою. Це допоможе заспокоїтися.

Також дуже корисно провітрювати перед сном приміщення. Чим більше буде кисню, тим краще. Дослідження показують, що у насиченому киснем приміщенні людина в середньому засинає на 15-20% швидше.

Звісно, перед сном не можна дивитися якісь передачі по телевізору або на телефоні. Взагалі, щонайменше 40 хвилин або навіть годину перед сном ви повинні проводити без різного роду екранів. Відкладайте гаджети подалі.

Медитації. Це ідеальна практика для швидкого засинання. Ви можете скористатися спеціальними медитаціями для повного . Експерти зазначають, що навчитися медитувати нескладно. З кожним новим разом вам вдаватиметься очищення від негативних думок набагато краще. Згодом ви досягнете такого рівня, коли засинання відбуватиметься практично миттєво.

Масаж. Ви можете користуватися техніками самогосажа, якщо у вас немає другої половинки. Це чудовий спосіб швидко заснути. Якщо є кохана людина, ви можете масажувати один одному руки чи обличчя. Як показує практика, у такому разі засинати буде набагато простіше і швидше, а сам сон буде міцнішим.

Як ефективніше відпочивати уві сні

Щоб ефективніше відпочивати, необхідно створити ідеальні та комфортні умови в тому приміщенні, де ви спите. По-перше, варто потурбуватися про те, щоб до кімнати надходило якомога менше світла. Чим темніше в кімнаті, тим краще спатимуть у ній люди.

Не можна переїдати перед сном. Взагалі, експерти настійно рекомендують не їсти як мінімум за дві години до сну, а то й більше. Коли ми лягаємо спати з повним шлунком, сон стає менш міцним і глибоким. У результаті ми прокидаємося не такими бадьорими, якими могли б. Лягати спати краще з невеликим почуттям голоду.

Спати необхідно в кімнаті, в якій кількість шумів мінімальна. Це дуже важливий пункт, який не можна відкидати в жодному разі. Навіть найдрібніші сторонні шуми здатні зробити сон уривчастим.

Використання спеціальних талісманів. Міцний сон можуть забезпечити такі обереги, як ловець снів, музика вітру. Також корисними будуть місячний камінь, білий кварц, хризоліт.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогоднішній день подарує Овнам можливість проявити свою енергію та ініціати....
Любовний гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша енергія приверне увагу особливої людини Будьте відкриті новим ....
Місячний день сьогодні 3 грудня 2023 року
Місячний день сьогодні 3 грудня 2023 року
Місячний календар — найкращий помічник на шляху до досягнення цілей Поради астрологів допоможуть вам сьогодні ....
Гороскоп на 3 грудня 2023 року від Павла Глоби
Гороскоп на 3 грудня 2023 року від Павла Глоби
На календарі неділя, 3 грудня 2023 року Це буде особливим для багатьох знаків Зодіаку, каже відомий астролог П....
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Для всіх знаків зодіаку День підходить для довгострокового планування та наведення порядку у справах
більше матеріалів
/-0,27820301055908-/ /-pc-/
Top