counter

5 головних прикмет мандрівника


Переглядів: 5


5 головних прикмет мандрівника

Вирушаючи у довгоочікувану відпустку або просто виходячи з дому на якийсь час, ми все одно залишаємо будинок. Щоб зробити шлях щасливим і уникнути неприємностей, дотримуйтесь народної мудрості та прикмет, перевірених роками.

Усього п'ять простих дій убережуть вас від будь-якої напасті та дозволять заручитися підтримкою вищих сил. Особливо слідуйте їм, вирушаючи в далеку дорогу, де розташування покровителів будинку буде вам так необхідне.

Прикмети для довгої подорожі

Відмовтеся від генерального прибирання. Звичайно, їдучи у відпустку, хочеться повернутися в чистоту, зберегти враження від подорожі, а не займатися впорядкуванням будинку. Однак зовсім прибрана квартира створить відчуття нежитлової, а це не найсприятливіша енергетика. Якщо ви любите чистоту, просто підтримуйте її перед від'їздом, а потім вберіться після зборів — у міру сил і без зайвого ентузіазму. Навіть коли хтось із домочадців просто виходить з дому за хлібом, знаючі люди радять не прибирати слідом, а особливо — не мити і не помсти підлог у передпокої. Цим ви «відмиваєте» слід людини у цьому будинку. Таким чином знахарки вчать відважувати набридливих гостей. ось за ними можна і протерти підлогу. Але перед власним від'їздом цього робити, звичайно, не слід.

Придумайте оберіг для того, в чому возите свої речі. Навіть якщо ви не надто вірите в такі запобіжні заходи, невеликий брелок або мотузочка не додадуть вашим речам багато ваги. Хорошим обрегом вважається червона нитка : її слід на три вузли прив'язати навколо ручки або просто зробити три вузлики і покласти її на саме дно сумки або валізи, під складені речі. Також можна використовувати як обережний талісман все, що асоціюється у вас із захистом або охороною, наприклад, невеликий замочок або фотографія собаки.

Задобріть домового. Ще один простий ритуал, який не потребує зусиль, але додає впевненості в тому, що все пройде благополучно. Залишіть духу вашого будинку ласощі, наприклад, цукерку. Шкідників ви цим не розведете, а домовому дасте зрозуміти, що залишили будинок лише на якийсь час.

Візьміть із собою щасливий талісман. Це може бути будь-яка річ, з якою ви часто їздите чи літаєте, і яка асоціюється у вас лише з приємними подіями. Така річ просочується вашими позитивними враженнями і відганяє все погане, змушуючи невдачі йти повз. До речі, саме для цього за старих часів радили брати землю: адже подорожі були складнішими і небезпечнішими, і мандрівника гріла думка, що з ним разом знаходиться частина його батьківщини. Так що і ви, якщо не часто буваєте в далеких поїздках, можете взяти з собою жменю рідної землі. Достатньо зібрати зовсім небагато, але виглядати земля, взята з собою, повинна охайно і ошатно — як личить оберегу. Тому підготуйте для неї заздалегідь і кульок і шнурок для перев'язки.

Присядьте на доріжку. Це допоможе вам зібратися з думками та налаштуватися на приємну хвилю майбутньої подорожі та розташує до вас вашого домового. Перед відходом подивіться у дзеркало. Обов'язково посміхніться, не розглядайте власне похмуре обличчя, щоб дзеркало запам'ятало ваше щасливе відображення та надійно охороняло будинок від негативних сил.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогоднішній день подарує Овнам можливість проявити свою енергію та ініціати....
Любовний гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша енергія приверне увагу особливої людини Будьте відкриті новим ....
Місячний день сьогодні 3 грудня 2023 року
Місячний день сьогодні 3 грудня 2023 року
Місячний календар — найкращий помічник на шляху до досягнення цілей Поради астрологів допоможуть вам сьогодні ....
Гороскоп на 3 грудня 2023 року від Павла Глоби
Гороскоп на 3 грудня 2023 року від Павла Глоби
На календарі неділя, 3 грудня 2023 року Це буде особливим для багатьох знаків Зодіаку, каже відомий астролог П....
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Для всіх знаків зодіаку День підходить для довгострокового планування та наведення порядку у справах
більше матеріалів
/-0,21592497825623-/ /-pc-/
Top