counter

Речі на кухні, що крадуть енергію щастя та благополуччя


Переглядів: 6


Речі на кухні, що крадуть енергію щастя та благополуччя

Кухня — це не просто серце будинку, а й сакральний центр, від якого залежить добробут усієї родини. Багато господинь знають, що порядок на кухні стає запорукою щастя, тому відмовляються від зберігання речей, що крадуть позитивну енергетику.

Будинок вимагає постійного догляду, і не завжди йдеться про ремонт. Поступово в різних кутах ящиках, на полицях скупчуються речі, які захаращують простір, і з часом їх може стати надто багато. Експерти рекомендують підтримувати порядок у себе в житлі, а також прибратися на кухні. Викинувши деякі непотрібні речі, вдасться оновити її енергетику і зробити будинок повною чашею.

Винні пробки та кришки

Йдеться про нескінченне скупчення пробок, які багато господинь мріють перетворити на щось корисне, проте вони роками припадають пилом на одній із полиць. Енергетика цих предметів краде благополуччя, а також часто викликає роздратування, адже зло незавершених справ відноситься і до таких колекцій, які збиралися для доброї справи, а залишилися німим докором. Звільнивши свою кухню від цього мотлоху, ви почуватиметеся значно краще.

Зіпсовані продукти

У сучасному світі немає проблем із продуктами харчування, тому закуповувати величезну кількість круп та консервів не має сенсу. У великій кількості банок і пакетів легко не помітити прострочені продукти, здатні завдати шкоди здоров'ю. Крім цього, прострочена продукція негативно впливає на фінансове благополуччя, що не може не впливати на атмосферу в будинку. Експерти в галузі біоенергетики рекомендують переглянути своє ставлення до запасів, щоб унеможливити скупчення прострочення на своїй кухні.

Пакети та упаковка

Повертаючись з магазину з черговим пакетом, купуючи продукти на вагу, ми приносимо додому величезну кількість начебто потрібних предметів, проте вони мають властивість накопичуватися роками і захаращувати простір. Окрім мікробів, принесених з вулиці, ці пакети порушують гармонійний перебіг енергетичних потоків, перекриваючи доступ позитивній енергетиці, та крадуть щастя.

Контейнери

Безумовно, зберігання круп та приготовлених страв у контейнерах зручно, проте купувати їх більше, ніж використовується, не має сенсу. Контейнери забирають величезну частину простору, створюючи непрезентабельний вигляд у ящиках та шафах, особливо якщо підібрані з різних колекцій та їх неможливо скласти акуратно. Таких предметів краще позбутися, щоб не було застою енергетики на кухні, зайвий мотлох не ставав причиною роздратування і не займав час при черговому прибиранні.

Старий посуд

Часи, коли в кожному залі стояв сервант із набором кришталю та посудом «для свята» проходять, і до моди входить практичність. Зараз вже немає сенсу зберігати нескінченну кількість тарілок, особливо якщо вони тріснули, як і чашки з відбитими ручками. Новий посуд приваблює благополуччя та фінанси, а старий, навпаки, негативно впливає на енергетику всього будинку, а особливо кухні. Простіше замінити розбите та старе новим, щоб насолоджуватися охайним посудом, ніж відчувати неприємні емоції при погляді на величезну кількість посуду, який вже не користуються.

Кухонні прилади

На будь-якій кухні можна знайти техніку: від найпримітивнішої м'ясорубки до сучасного кухонного комбайна, але не завжди цими речами користуються регулярно. Зламані побутові прилади, які неможливо відремонтувати, варто викинути, а речі, якими не користуються, можна продати або передати новим власникам. Зламані прилади накопичують негатив, а — заважають залученню щастя.

Ножі

У багатьох господарок на кухні є ящик, в якому свого часу чекають затуплені ножі. Чим більше у будинку цих предметів, тим частіше відбуватимуться дрібні неприємності: порізи, забиті місця, конфлікти з близькими. Ножі мають сильну енергетику, і якщо їх не використовувати, а накопичувати, то неприємності в будинок прийдуть дуже швидко.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогоднішній день подарує Овнам можливість проявити свою енергію та ініціати....
Любовний гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша енергія приверне увагу особливої людини Будьте відкриті новим ....
Місячний день сьогодні 3 грудня 2023 року
Місячний день сьогодні 3 грудня 2023 року
Місячний календар — найкращий помічник на шляху до досягнення цілей Поради астрологів допоможуть вам сьогодні ....
Гороскоп на 3 грудня 2023 року від Павла Глоби
Гороскоп на 3 грудня 2023 року від Павла Глоби
На календарі неділя, 3 грудня 2023 року Це буде особливим для багатьох знаків Зодіаку, каже відомий астролог П....
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Для всіх знаків зодіаку День підходить для довгострокового планування та наведення порядку у справах
більше матеріалів
/-0,29149103164673-/ /-pc-/
Top