counter

Кухонний ніж: прикмети, щоб не викликати біди


Переглядів: 5


Кухонний ніж: прикмети, щоб не викликати біди

Ніж завжди був об'єктом поганих прикмет, тому що гострі предмети в багатьох культурах асоціюються з негативом. Ми зібрали для вас їх усе, щоб ви могли убезпечити себе та свою сім'ю.

Більшість людей просто не звертають уваги на те, як правильно потрібно користуватися ножем. Як свідчить народна мудрість, цей предмет є дуже небезпечним, причому у фізичному, а й у енергетичному плані. Народні прикмети спрямовані на збереження удачі та успіху у всіх сферах життя, так що не обділяйте їх своєю увагою.

Енергетика ножа

Ніж є негативним предметом, якщо його використовувати та зберігати неправильно. У східній культурі будь-які гострі предмети дуже небезпечні і можуть викликати негативні емоції, придушити які найчастіше буває дуже важко.

Ніж ще споконвіку вважався насамперед зброєю, а вже потім об'єктом домашнього начиння. Це створило образ дволикого кухонного приладу, який вимагає до себе особливого ставлення. Народні прикмети допоможуть вам уникнути проблем.

Прикмети з ножем

Не кладіть ніж гострим кінцем до людини, коли сидите за одним столом. Так ви налаштуєте його проти себе. Ви можете посваритися в процесі їжі, тому покладіть краще ніж так, щоб його гострий кінець не був направлений ні до кого з сидячих за столом. Якщо людей дуже багато, краще зовсім прибрати ножик зі столу.

Не залишайте ніж на ніч на столі. Він накопичуватиме негативну енергетику, виплескуючи негатив на людей вранці. Люди частіше сваряться, коли не надають значення ножу, що лежить на столі, гірше висипаються і відчувають нездужання. Це погано позначиться на роботі, навчанні та будь-яких інших справах протягом дня.

Не їжте з ножа. Говорять, що так можна стати злим. Справді, це діє на людину дуже дивним чином. Люди ще в давнину помітили, що, ївши з ножа, а не з виделки, важче контролювати спалахи емоцій.

Зламаний ніж. Коли ніж ламається, необхідно абсолютно у всьому бути обережнішими і акуратнішими, інакше є ризик потрапити в аварію або отримати травму. Люди вірять, що ніж ламають розлючені духи. Вони ж і роблять все те зло, яке можна зустріти, зламавши ніж.

Якщо ви знаходите ніж, то в жодному разі не беріть його собі як трофей. Історія зберігає безліч прикладів, коли трофейний клинок ставав бідою свого нового власника, і кухонний ніж теж може стати нещасливим придбанням, якщо ви десь його підібрали.

Лезо ножа завжди потрібно ховати. Якщо цього не робити, то негативна енергія витатиме в повітрі, заважаючи отримувати задоволення від життя і позбавляючи людей фінансової та любовної удачі.

Якщо ніж упав на підлогу, чекайте додому гостей. У східній філософії завжди вірили, що нож, що впав на підлогу — це знак того, що біда вас оминула.

Якщо вам дарують ніж, то він може перерізати вашу дружбу чи кохання, так що завжди, отримуючи ніж у подарунок, даруйте щось у відповідь або символічно відкупите дрібною монеткою. Так буде краще, адже ви позбавитеся негативних наслідків.

Ніж може бути чудовим оберегом від злих духів. Для цього його потрібно класти гострим кінцем у бік вулиці на підвіконні. Так у ваш будинок не проникне жодна зла сутність, збережеться домашній затишок. Так робили наші предки у давнину. Вони завжди мали спеціальний ножик, який завжди лежав на підвіконні.

Ніж — це не тільки холодна зброя та незамінний предмет на кухні. Це воістину багатофункціональний предмет, який має власну енергетику. Будьте обережні і пам'ятайте про прикмети, щоб не спричинити лихо.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогоднішній день подарує Овнам можливість проявити свою енергію та ініціати....
Любовний гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша енергія приверне увагу особливої людини Будьте відкриті новим ....
Місячний день сьогодні 3 грудня 2023 року
Місячний день сьогодні 3 грудня 2023 року
Місячний календар — найкращий помічник на шляху до досягнення цілей Поради астрологів допоможуть вам сьогодні ....
Гороскоп на 3 грудня 2023 року від Павла Глоби
Гороскоп на 3 грудня 2023 року від Павла Глоби
На календарі неділя, 3 грудня 2023 року Це буде особливим для багатьох знаків Зодіаку, каже відомий астролог П....
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Для всіх знаків зодіаку День підходить для довгострокового планування та наведення порядку у справах
більше матеріалів
/-0,21255898475647-/ /-pc-/
Top