
Перепади настрою відбуваються з усіма. У когось причиною є магнітні бурі чи негативне середовище, а комусь доводиться миритися з непростим характером. Так чи інакше, але змінний настрій можна використовувати собі на благо.
Коли людина зазнає емоційних стрибків, їй набагато простіше переключитися з однієї справи на іншу. Наприклад, якщо у вас спалах поганого настрою, можна спробувати відпочити від усього та всіх, просто взявши собі вихідний. Нерідко спалахи негативу чи зневіри, які приходять на зміну позитиву, експерти називають сигналом нашого тіла, яке воно посилає, щоб показати нам гостру потребу у відпочинку.
Якщо ви дуже сильно втомлюєтеся чи вам нічим зайнятися, то спалахи емоцій — згодом будуть все сильнішими і сильнішими. У зв'язку з цим експерти наполегливо радять за перших симптомів невмотивованих перепадів емоційного стану звернути увагу на те, чим ви займаєтеся останнім часом. Швидше за все, вам потрібен відпочинок або кардинальна зміна обстановки.
Якщо ви дуже емоційні, то впоратися із цим вам допоможе фізична активність. Це актуально для випадків, коли перепади настрою призводять до невмотивованої агресії. Намагайтеся виплескувати емоції у спортзалі, або на пробіжці, або вдома, виконуючи віджимання та присідання.
Найчастішою помилкою для більшості людей є спроба заблокувати негативні емоції, але цього робити не можна, тому що вашому тілу потрібно виплеснути цю енергію, а не замінити на щось інше. Намагайтеся в такі періоди більше рухатися, використовуючи негативне збудження, що стрімко розвивається, як паливо для спортивних досягнень.