Існують істини, які залишаються з нами протягом усього життя. Багато з них — помилкові та руйнівні, бо нав'язані суспільством. Експерти розповіли, що це за істини і до чого призводить дотримання їх.
Знайти свій шлях у житті — Першочергове завдання для кожного з нас. Спочатку потрібно переконатися, що ви йдете проти свого призначення. На це можуть вказувати сім важливих ознак. Не менш важливо не піддаватися хибним істинам, які вселяє всім нам суспільство.
Більшість людей вважає, що невдача — це кінець усьому. Так, будь-хто буде засмучений, якщо багато часу й сил змарнує або якщо раптом щось піде навперейми. Але це не означає, що треба відмовлятись від мрії. Навпаки, проблеми мають бути джерелом натхнення та мотивації для того, щоб робити щось ще активніше та краще.
Багато батьків бачать дітей за двійки в школі, але не кажуть, що є можливість виправитися, використовувати це собі на благо. Невдачі з раннього дитинства вибивають багатьох із колії та змушують думати, що вони недостатньо хороші. Люди завжди вимагають успіху в роботі та у справах, і як тільки хтось терпить фіаско, це відбивається на його самолюбстві. Потрібно пам'ятати, що якщо в якійсь справі виникли проблеми, це не кінець, а лише привід зробити все наступного разу ще краще, а також навчитися чогось нового.
Ця проблема теж йде з дитинства. Батьки часто говорять своїм дітям, що їм потрібно вибрати життєвий шлях одразу, причому шансів на помилку їм не дається. Діти та молоді практично не мають життєвого досвіду, тому вони можуть рухатися вперед лише методом спроб і помилок.
Через те, що суспільство стверджує людям, що вони не повинні помилятися, багато хто стає перфекціоністами, а перфекціонізм шкодить людині, тому що віддаляє її від щастя і не дозволяє розслабитися ні на секунду. Вибір має бути усвідомленим, а чи не правильним. Для цього потрібно мати цілі та розуміти свої бажання. Сім корисних методик допоможуть вам швидше зрозуміти, чого ви насправді хочете від життя.
Навколишні вічно твердять, що потрібно йти обраним шляхом до кінця, але це не так. Змінювати напрямок руху не просто можна, але в деяких випадках навіть потрібно. Щодня ми чуємо: «Тільки вперед», «Ніколи не відступати». Це неправильно і це позбавляє людей гнучкості.
Наймудріші та найуспішніші люди вміють робити два кроки вперед і, якщо потрібно, три тому. Головне, щоб такі рішення були обдуманими, а не спонтанними. Не можна відмовлятися від мрії, якщо виникли труднощі. Можна просто вибрати інший шлях досягнення цілей. Словом, краще не кидатися з крайнощів у крайність. Потрібно зняти фокус з майбутнього і тим більше з минулого, щоб дивитися собі під ноги і не оступатися.
Ми чуємо це щодня з усіх динаміків. Кожен, кому не ліньки, каже: Виходь із зони комфорту. Тільки там починається розвиток. Зрозуміло, якщо сидіти і нічого не робити, то ніякого розвитку не буде, але й інша крайність не краще. Коли хтось дуже працює і постійно ризикує, це може негативно позначитися на настрої і здоров'я людини. Все добре в міру, тому не можна лінуватися і залишатися подовгу на одному місці, але й бігти вперед стрімголов теж не варто.
Занадто багато дискомфорту — це погано. Занадто велика кількість комфорту може призвести до того, що людина втратить пристрасть, силу волі, енергію. Баланс між роботою та відпочинком — це те, чого не вчать у школі та вдома. Дуже важливо вміти змушувати себе розвиватися, але при цьому не забувати про те, що стабільність у деяких аспектах також не зашкодить.
Зрозуміло, це не так. Усі складнощі нам будує наш власний мозок, а також думка тих людей, які самі не змогли кинути палити, пити чи просаджувати гроші у казино та лотереях.
Кожна людина може позбутися того, що приносить їй дискомфорт. Не треба слухати оточуючих, які роблять із усього нерозв'язну проблему. Йдеться не лише про шкідливі звички, а й про звички загалом. Якщо хочеться змінити свій спосіб життя, зробити це буде нескладно. Достатньо прожити в такому режимі три тижні. Саме стільки часу потрібно для формування нової звички.