Не секрет, що морська сіль дуже корисна для здоров'я. З давніх-давен люди використовували її як ліки, приписували цілющі властивості солоній морській воді, навіть застосовували . -sglaza-i-zla.html">сіль у різних ритуалах. Їй захищалися від пристріту, їй же намагалися огородити себе від бід. Про користь цієї речовини знали ще у Стародавньому Єгипті та Стародавній Греції. Саме у морській воді зародилося на нашій планеті життя. Проте, в чому полягає користь солі, і чи немає цього чудового засобу «підводного каміння»?
Основні цілющі властивості морської солі, хоч як це дивно звучить, укладені не в ній самій, а в її домішках. До хімічного складу соляних кристалів входить безліч різних мінералів та мікроелементів. Через це у природної морської солі може бути сіруватий відтінок. До речі, саме таку сіль, непоказного, бляклого кольору, найсприятливіше застосовувати, щоб поправити своє здоров'я. Якщо ви утруднюєтеся у виборі, стоячи перед безліччю різнокольорових солей для ванн, сміливо беріть найнепомітнішу — користі від неї буде більше.
Морську сіль додають у їжу, її застосовують у медицині, їй користуються для різних масок та ванн у косметології. Її використовують для інгаляцій: розводять у воді і вдихають пари розчину, що вийшов, які сприятливо позначаються на роботі дихання і можуть підлікувати хворі бронхи. Крім інгаляцій, можна зробити прогрівання. Крупиці цієї речовини додають у скраби та крему. Морська сіль здатна відновити гідроелектролітичний баланс організму, а тонізуючі ванни з її додаванням допомагають позбутися безсоння, знімають нервову напругу, підвищену тривожність та стрес.
З точки зору біоенергії морська сіль у багато разів корисніша за кухонну. Її видобувають вручну, не випаровуючи, не застосовуючи хімічних засобів обробки. Так вона зберігає свою живу силу, вбираючи природну енергію Світового океану, дбайливо зберігаючи і накопичуючи її. Організм, заряджений подібною енергією, зміцнює своє біополі .
Але будь-яка сіль, навіть проста кухонна, може принести не користь, а шкоду. Насамперед, якщо солі в організмі людини виявиться з надлишком. Належить це і до морських солей. Занадто велике вживання в їжу негативним чином позначається на шлунку. Йод, що входить до їх складу, корисний для щитовидної залози, але, як і будь-яка інша речовина, теж гарний в міру.
При виразках шлунка та хворобах серця лікування морською сіллю протипоказане. Надлишок цієї речовини негативно впливає і на інші життєво важливі органи, наприклад, нирки. У великих кількостях вона шкодить також і кістковій системі людини.