counter

Як правильно медитувати: поради для початківців


Переглядів: 26


Як правильно медитувати: поради для початківців

Медитація відома з давніх-давен, але далеко не кожен вміє правильно медитувати. Поради для початківців допоможуть насолодитися самим процесом, а також отримати перші результати у пізнанні себе.

Внутрішній самоконтроль необхідний досягнення результату. Саме він дозволяє керувати емоціями, почуватися впевненіше і просуватися до намічених цілей. Інструментом у розвиток внутрішнього контролю вважається медитація. Суть її полягає в тому, щоб послабити контроль свідомості вирішити всі проблеми на підсвідомому рівні. Це справді чудовий спосіб підтримки внутрішньої гармонії та розвитку самовпевненості. Адже вже неодноразово було доведено, що робота з несвідомим дає кращі результати, ніж звичайні методи на психіку.

Етап 1: встановлення цілей

Людина влаштована таким чином, що результат досягається шляхом усвідомлення. Важливо не тільки загадати бажання, а й поставити цілі, тобто зрозуміти, якими способами та діями можна досягти бажаного.

Про медитацію не потрібно ставити жодних визначних цілей: потрібно просто прийняти тверде рішення про те, що ви її практикуватимете. Намір слід вимовити вголос. Важливо розуміти, навіщо і навіщо ви це робите — лише усвідомлення допоможе отримати практичний результат.

Етап 2: місце та час

Після того, як ви ухвалите усвідомлене рішення, важливо задати критерії. Медитувати переважно в тихому та спокійному місці, де максимально зручно розслабитися. Важливо абстрагуватися від метушні. Найкращий час для медитативної практики:

  • ввечері, перед сном чи вранці, після пробудження;
  • вільний час;
  • перед початком роботи.

Фахівці-практики рекомендують медитувати вранці. Це допомагає отримати позитивний настрій на день, зібратися з думками та отримати приплив сил.

Етап 3: поза

Поза під час медитації впливає на розум. Правильна постава — основа медитації Не має значення, сидите ви на стільці або на підлозі, схрестивши ноги. Найголовніше — тримати спину та шию прямо. Якщо ви сутулитесь, це негативно вплине на вашу свідомість. Руки краще покласти на коліна долонями вгору. Це допомагає заспокоїти розум, утримати під контролем думки.

Етап 4: фокус уваги

Більшість повсякденних дій ми зазвичай виконуємо автоматично, не звертаючи уваги на те, що відбувається навколо. Правильна медитація допоможе розпочати усвідомлене життя. Тримати розум зосередженим на медитації допомагає дихання. Практики радять утримувати увагу на відчуттях вдиху та видиху.

Деяким утримувати розум допомагають сильні емоції. Якщо під час медитації вас долає гнів чи агресія, їх можна зробити об'єктами медитації.

Етап 5: контроль

Сторонні думки, внутрішній діалог, розмови, музика, зовнішні шуми — усе це заважає медитативної практиці, привертаючи себе увагу. Важливо постійно контролювати себе, щоб не відволікатися на різні фактори.

Етап 6: частота

Новачкам рекомендується розпочати практику з коротких сесій по 10-15 хвилин, поступово збільшуючи час та зменшуючи частоту. Свідомість заспокоюється через 45 хвилин після початку медитації, тому ефективна медитація триває від 50 до 60 хвилин.


Читайте АСН в Google News




Новини партнерів



Інші важливі новини і публікації
Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Коли в будинку з'являється маленьке кошеня, власнику необхідно забезпечити належний догляд Що потрібно придба....
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Чакри — це енергетичні рівні розвитку Це наші внутрішні центри сили, якими протікає енергія
Як створити місце сили у своїй квартирі
Як створити місце сили у своїй квартирі
Будинок може не тільки захищати нас від зовнішніх факторів, але й надавати сили Такий куточок можна створити у....
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Стрес є невід'ємною частиною життя сучасної людини Незважаючи на те, що в житті кожного з нас бувають складні ....
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Кожна людина зазнає негативного впливу: втома, дратівливість та раптові болі – ознаки енергетичної атаки....
більше матеріалів
/-0,33495092391968-/ /-pc-/
Top