counter
Стрічка новин
Вибрати все
20 Червня
19 Червня
Всі новини...

Як приборкати свій негатив і не нашкодити енергетиці: 6 працюючих порад


Переглядів: 15


Як приборкати свій негатив і не нашкодити енергетиці: 6 працюючих порад

Негативні емоції відчувають абсолютно всі люди у світі. Нашу силу визначає те, як ми можемо справлятися з цими емоціями. Експерти розповіли, як ви можете приборкати свій внутрішній негатив.

Найперше, що необхідно зробити, — почистити від негативу свій будинок. Для цього можна влаштувати прибирання, навести лад і позбутися непотребу. Також корисно буде провести обряд обкурювання травами. Це допоможе вам відчувати себе вдома як за кам'яною стіною та отримувати задоволення від перебування у своїй обителі.

Займіться спортом

Фізичні навантаження у періоди негативних сплесків дуже добре допомагають скидати напругу та зберігати енергетику. Наприклад, якщо вас вивели з себе на роботі або хтось нагрубіянив вам у черзі в магазині, просто зробіть якісь прості вправи: присідання, віджимання або похитайте прес. На практиці доведено, що будь-які фізичні вправи допомагають легко переживати негативні сплески.

Також фізична активність працює як пасивне джерело захисту. Чим краще людина почувається, тим краще вона справляється з труднощами. Його складніше стає вивести із себе. Для цього можна відвідувати басейн, спортзал або хоча б ходити більше пішки, робити ранкову зарядку, займатися йогою. Енергетиці це не зашкодить, але тільки в тому випадку, якщо ви не залишаєте абсолютно всі свої сили у залі. Пам'ятайте, що все добре в міру.

Змініть обстановку

Якщо, скажімо, вас виводять із себе родичі або дістали домашній клопіт, корисно буде вийти на роботу або виїхати кудись. Якщо ви відчуваєте, що вас поглинає негатив, не терпіть. Ідіть в інше місце — туди, де спокійно, тихо і немає того, що чи хтось вас дратує. Так і біополе зміцниться і жити стане легше.

Забудьте про думку оточуючих

Ви займаєтеся улюбленою справою, але родичі чи друзі починають відмовляти вас від цього або виявляють скептицизм. Чужа думка у більшості випадків деструктивно впливає на нашу впевненість у собі. Якщо ви любите щось, нехай чужі слова не вводять вас у депресію і не змушують відмовитись від поставлених завдань. Навіть якщо у вас є частка негативу, вона не переросте на щось більше.

Думайте про вирішення проблем

Багато людей у пориві негативу фокусуються на тому, що їм потрібно переробити багато справ, вирішити купу завдань. Правильніше фокусуватиметься не на самій проблемі, а на пошуку її вирішення. Розробляйте план і слідуйте йому, не шкодуючи себе і не ганяючи в голові думки про те, як важко жити.

Це допоможе вам подолати тривогу та стрес, підняти енергетику. Головне — не поспішати. Ставте найпростіші завдання. Наприклад, якщо вам потрібно написати диплом, поставте за мету скласти його план. Якщо ви шукаєте роботу, спочатку створіть хороше резюме і таке інше. Починайте із простого. Це дуже добре вас підбадьорить.

Займайтеся улюбленими справами

Припустимо, ви увійшли до стану тривоги та негативу. Замість того, щоб після приходу додому займатися домашніми справами, просто відпочиньте. Почитайте книгу чи подивіться кіно. Займіться тим, що вам справді подобається. Це чудовий спосіб подолати негативну енергетику та вигнати зі своєї голови погані думки.

Робіть добро людям

Люди зі світлою аурою у періоди негативних сплесків можуть робити добро іншим. Експерти в галузі біоенергетики стверджують, що це дуже благотворно позначається на біополі та вдачі, піднімає настрій. Головне — не хвалитися і не розповідати нікому про свої здобутки. Цим методом варто користуватися лише тим, хто має на цей час та сили. Якщо сил немає, краще вкласти їхній залишок у себе.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп на 20 червня 2024 року від Анжели Перл для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп на 20 червня 2024 року від Анжели Перл для всіх знаків Зодіаку
Астролог Анжела Перл радить використати ранок 20 червня для творчих занять, оскільки саме в цей час вони будут....
Сон у ніч з 18 на 19 червня 2024 року: тлумачення за місячним календарем
Сон у ніч з 18 на 19 червня 2024 року: тлумачення за місячним календарем
19 червня о 19:04 розпочнеться чотирнадцятий місячний день Місяць у фазі зростання
Гороскоп на 19 червня 2024 року від Павла Глоби для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп на 19 червня 2024 року від Павла Глоби для всіх знаків Зодіаку
Павло Глоба наголошує на важливості 19 червня 2024 року для продуктивної діяльності Це день, коли зосередження....
Гороскоп на 19 червня 2024 року від Анжели Перл
Гороскоп на 19 червня 2024 року від Анжели Перл
Знаки стихії Вогню Овен (21 березня — 19 квітня) Сьогодні сприятливий день для нових починань та реалізації д....
Гороскоп на 19 червня 2024 року від Тамари Глоби для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп на 19 червня 2024 року від Тамари Глоби для всіх знаків Зодіаку
Тамара Глоба у гороскопі на 19 червня 2024 року передбачила несподівані зміни для деяких знаків зодіаку У проф....
більше матеріалів
/-0,26308083534241-/ /-pc-/
Top