counter
Стрічка новин
Вибрати все
21 Червня
20 Червня
Всі новини...

Прогулянки та ментальне здоров'я: як відпочивати із турботою про свою психіку


Переглядів: 22


Прогулянки та ментальне здоров'я: як відпочивати із турботою про свою психіку

Фізична активність потрібна кожному з нас. Спорт та фізкультура підвищують енергетику, зміцнюють імунітет та здоров'я. Виявляється, найголовніше для людини — частіше гуляти. Експерти розповіли, чому це так корисно.

Сучасні ритми життя та звички вибивають нас з колії і змушують наші чакри закриватися, працювати неправильно. Якщо ви хочете бути здоровими фізично та ментально, вам доведеться почати виходити з дому якомога частіше.

Чому прогулянки такі корисні

Це природно для нас. Людина була народжена не для того, щоб сидіти в задушливому офісі по 8, 9 або більше годин, не рухаючись. Людина — істота активна, тому без руху ми починаємо в'янути. Ми гірше почуваємося, швидше втомлюємося, підвищується швидкість старіння організму. Людина з давніх часів постійно перебувала в русі — полював, кочував, жив у гармонії з природою. Саме тому нам життєво необхідно робити це і зараз також.

Прогулянки — це найлегший спосіб перебувати в тонусі. Коли ми бігаємо та просто ходимо пішки, працює все тіло. Кров ганяється судинами, серце перебуває в тонусі. Ми втрачаємо калорії, потіємо. Це легке аеробне навантаження, яке корисне всім і кожному. Людина, яка гуляє має сильніший імунітет, гарний настрій. Його чакри завжди відкриті, а біополе завжди сильне та непорушне.

Це навантаження без надмірностей. Ходьба та прогулянки йдуть на шкоду лише в тому випадку, якщо ви йдете кудись цілий день без відпочинку. Якщо ж ви вирішили пройтися до роботи і з роботи, витративши на це годину-дві на день, то це дуже добре приймає ваш організм, адже ви не носите тяжкості, не перевантажуєте серце, а просто йдете.

Важливі поради для тих, хто хоче гуляти правильно

Ходіть у своєму ритмі — не поспішайте. Якщо ви швидко втомлюєтеся, значить той ритм, в якому ви йдете, для вас надто інтенсивний. Ідіть спокійно, якщо вам так подобається. У такому разі ходьба може розглядатися як відмінна медитативна практика. Особливо якщо ви слухаєте розслаблюючу музику або звуки природи під час прогулянки.

Дуже корисно слухати справжні звуки природи. Йдеться про прогулянки лісом чи полем, у горах, на березі моря, біля річки чи озера. Словом, гуляйте періодично далеко від міста. Це буде найкращим способом швидко відновити сили та підвищити енергетику, зміцнити біополе.

Не ходіть, коли ви сильно втомилися. Спочатку добре відпочиньте, а потім зберіться з силами і прогуляйтеся. Багато хто не гуляє, коли в них немає настрою. У такому разі експерти в галузі біоенергетики радять, навпаки, швидше виходити на вулицю, адже будь-яка фізична активність, та ще й разом зі свіжим повітрям, допоможуть вам підбадьоритися і стати сильнішими.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Медитація для глибокого розслаблення та зняття стресу
Медитація для глибокого розслаблення та зняття стресу
Постійна напруга і тривога заважають насолоджуватися життям і досягати поставленої мети У цьому випадку допомо....
Фен-шуй спальні: як правильно розташувати ліжко
Фен-шуй спальні: як правильно розташувати ліжко
Найголовніший об'єкт у спальній кімнаті, звичайно ж, ліжко У фен-шуй квартири вона розглядається з якимось сак....
Вибір одягу з фен-шуй
Вибір одягу з фен-шуй
Цї рекомендації допоможуть підібрати гардероб, що ідеально підходить для вас, і посилити енергетику за допомог....
Гороскоп на тиждень з 24 по 30 червня 2024 року
Гороскоп на тиждень з 24 по 30 червня 2024 року
Нас з вами чекає останній тиждень червня Саме час підбити підсумки місяця, що минає, і спробувати зробити щось....
Місячний день сьогодні 21 червня 2024 року
Місячний день сьогодні 21 червня 2024 року
Використання місячного календаря допомагає прийняти рішення, вибирати час для початку нових проектів або справ....
більше матеріалів
/-0,25373506546021-/ /-pc-/
Top