Сон — це найважливіша частина дня, хай нам із вами так зовсім не здається. Наше тіло під час сну відпочиває та відновлює енергетику. Коли сон порушено, майже щоранку стає неприємним. Якщо ви хочете це виправити, ознайомтеся з порадами, описаними нижче.
Проблема безсоння в тому, що людина у певний час просто не хоче спати. Найчастіше головним винуватцем цього є неправильний режим. Ми лягаємо спати то о 22 годині, то о 2 ночі. Тіло не може звикнути до цього, тому засинати стає дуже важко. Якщо ви лягатимете спати щодня в один і той же час з різницею максимум на годину, то це вже допоможе вам відчутно нормалізувати сон і підвищити його якість. Ваше тіло буде знати, коли йому слід «вимикатися». Жодних додаткових заходів не потрібно.
Якщо ви любите поспати вдень, то немає нічого дивного в тому, що у вас безсоння вночі і, як наслідок, поганий настрій уранці. Якщо раптом з'явилося бажання поспати, можете подрімати 15-20 хвилин, але лише до 15 години дня. Далі денний сон йтиме лише на шкоду.
Не вбирайте в себе погані новини зі світу політики і загалом намагайтеся оминати все негативне. Не сперечайтеся ні з ким в інтернеті, не вчіть нікого життя і не слухайте непрохані поради збоку. Чим менше у вашому житті буде негативу будь-якого роду, тим краще буде ваш сон, тому що ви перестанете переживати і ганяти неприємні думки в голові.
У більшості випадків люди не можуть заснути через те, що бояться цього. Коли ми думаємо про щось погане, це часто трапляється. З безсонням все те саме. Якщо ви хочете спати краще, ставтеся до цього простіше. Так, іноді ми не можемо заснути, але ідеальні умови підтримувати виходить не завжди.
Це вкрай важлива та корисна хитрість, про яку знають дуже мало людей. Якщо раптом ви не можете заснути, не мучте себе. Встаньте, займіться якоюсь справою. Найчастіше експерти радять зайнятися чимось максимально нудним. Тож ви швидше захочете спати. Лежання в ліжку та відлік овець вам не допоможе. Щоб заснути, потрібно схотіти спати.
Перед сном намагайтеся зробити світло менш яскравим або зовсім його вимикати, залишаючи горіти лише нічну лампу. Якщо ви сидите в телефоні, зробіть його яскравість мінімальною, або за півгодини до сну зовсім відкладіть всі гаджети подалі. Чим менше світло, тим швидше наше тіло розуміє, що час спати.
Робіть вправи, але у правильний час. Не варто займатися за 2-3 години до сну і пізніше, тому що це порушить вашу нервову систему і не дозволить нормально заснути. А от є вдень, то в тілі буде приємна втома, яка ближче до вечора трансформується в бажання поспати.