counter
Стрічка новин
Вибрати все
26 Вересня
25 Вересня
Всі новини...

Медитація «Луна»: як почути свій внутрішній голос


Переглядів: 15


Медитація «Луна»: як почути свій внутрішній голос

Внутрішній голос є у всіх нас — просто далеко не кожен його чує чітко та ясно. Медитація «Ехо» допоможе виправити це. Робіть її щодня, щоб ваша інтуїція стала сильнішою в рази.

Внутрішній голос, який можна розбудити під час медитації, є чудовим помічником у любовних та фінансових справах. Підсилити інтуїцію можна такожспеціальними талісманами. Експерти радять користуватися ними частіше, щоб не втрачати дар передбачення.

Підготовка до медитації

Її можна робити тільки вдома і лише у повній тиші та спокої. Головна умова — тиша, тому що основний фокус буде саме на спробах почути свої думки, відчути всю глибину своєї свідомості.

Намагайтеся прийняти найзручніше для вас положення, сидячи або лежачи — неважливо. Можна засмикнути штори, якщо на вулиці яскраво світить сонце. Якщо є якісь сторонні ледь уловлені шуми, які вам заважають, можна увімкнути як тло звуки вітру.

Медитація «Ехо»

Отже, ви розслабилися, прийняли зручне становище. Заплющте очі, постарайтеся не ворушитися. Ви відчуваєте, як зникає напруга в м'язах, як неприємні думки йдуть геть. Ваша свідомість очищується. З кожним повільним вдихом ваше тіло все більше наповнюється відчуттям приємної млявості.

Ви подумки відкриваєте очі і опиняєтеся на безкрайньому полі. Вітер піднімає і несе вас повітряними хвилями. Ви забуваєте, хто ви, куди йдете, які ваші цілі. Відчуйте запах цієї свободи, постарайтеся розглянути її колір, смак. Якоїсь миті ви опиняєтеся посеред гір. Ви не чуєте нічого, окрім ледве вловимого вітру.

Тепер уявіть собі, що ви щось кажете. Це не ваш голос, а ваші думки. Уявіть, що вони відбиваються відлунням від скель, а потім повертаються до вас. Це і ваш внутрішній голос. Спробуйте не почути, а відчути те, що він вам каже. Він розмовляє з вами не словами, а потоками енергії, вібраціями, теплом. Відчуйте все це, витягнувши руки убік. Ви повинні відчути ледве вловиме тепло на кінчиках пальців, яке повільно розповзатиметься по вашому тілу.

Настав час повертатися назад. Тепер притисніть руки до грудей, адже вітер віднесе вас назад туди, звідки ви прийшли, — на безкрайнє зелене поле. Розплющіть очі і відчуйте те саме тепло, яке ви спіймали кінчиками пальців рук. Сила вашого внутрішнього голосу все ще з вами.

Намагайтеся медитувати таким чином кожен день, щоб не втрачати зв'язок із вищою свідомістю та голосом усередині, який веде вас крізь час та простір. Він невловимий та ефемерний, але його сила велика. Кожен день він допомагає вам приймати рішення та робити вибір, від якого залежатиме майбутнє.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Домовик у квартирі: як з ним подружитися
Домовик у квартирі: як з ним подружитися
З мешканців тонкого світу ми найчастіше стикаємося саме з домовиком Зазвичай домовик допомагає< /a> тим,....
Джерела енергії та позитивних емоцій для Знаків Зодіаку
Джерела енергії та позитивних емоцій для Знаків Зодіаку
Енергія та позитивні емоції — основа життєвого щастя Притягнути їх можна за допомогою особливостей кожного зна....
Токсичні налаштування: як ми програмуємо себе на поразку та що з цим робити
Токсичні налаштування: як ми програмуємо себе на поразку та що з цим робити
Наші поразки в більшості випадків трапляються не через поганий вплив ззовні або змови недоброзичливців, а чере....
Знаки Долі, які слід помічати
Знаки Долі, які слід помічати
Підказки Долі зустрічаються в найнесподіваніших місцях Часом для того, щоб отримати відповідь на хвилююче запи....
Східний гороскоп на тиждень з 25 вересня до 1 жовтня 2023 року
Східний гороскоп на тиждень з 25 вересня до 1 жовтня 2023 року
Східний гороскоп допоможе вам зрозуміти, як провести цей тиждень і отримати максимум успіху Експерти в цій гал....
більше матеріалів
/-0,26585102081299-/ /-pc-/
Top