counter
Стрічка новин
Вибрати все
26 Вересня
25 Вересня
Всі новини...

Найзакоханіший Знак Зодіаку


Переглядів: 64


Найзакоханіший Знак Зодіаку

Деякі закохуються постійно, незалежно від пори року, тому що були народжені під найулюбленішим Знаком Зодіаку.

Одна з головних проблем полягає в тому, що всім людям якимось магічним способом вдалося народитись під різними сузір'ями, з різним набором якостей. Тобто ми могли б жити, працювати і любити абсолютно нормально, якби не ці шалені зірки. До вашої уваги рейтинг найзакоханіших Знаків Зодіаку.

12 місце — Діва

Діви на останньому місці, тому що вони зразкові однолюби. Представники цього Знаку закохуються раз і назавжди, причому не першого зустрічного, а свого партнера, з яким прожили десь років десять і повністю переконалися в тому, що десять років тому зробили правильний вибір. Але не варто думати, що Діви — якісь там моногамні пуритани. Зовсім навпаки: різноманітності сексуального життя цього Знака позаздрять усі. Просто Діви, знаєте, не плутають гаряче зі зручним: почуття — це коли все життя, а роман — це так, можливість розігнати нудьгу та розім'яти мізки.

11 місце — Козеріг

Типові Козерога закохуються ще в ранньому дитинстві, у вигаданий образ, який потім протягом усього свідомого життя шукають. До віку сексуальної зрілості образ ідеального партнера, зазвичай, вже відполірований до блиску. Тож шанс стати об'єктом кохання педантичного Козерога якщо і є, то один із ста. Найцікавіше — те, що Козероги знаходять-таки тієї самої людини, яка збігається з їх прототипом досконалості до останнього штриха. А ось усіх інших прохання не турбувати — даремно намагаєтеся.

10 місце — Скорпіон

Ось це поворот! Репутація найскандальнішого, велелюбного і пристрасного Знака прилипла до Скорпіонів зовсім випадково: закохуються вони дуже рідко, зате на смерть. У запалі цієї нескінченної пристрасті згоряє і об'єкт обожнювання Скорпіона, і випадкові перехожі, і сам Скорпіон, а свідки побаченого видовища ще довго згадують цей шалений вогонь кохання. Якщо бути відвертими, то типовий Скорпіон влаштовує таке апокаліптичне шоу лише кілька разів, а потім закохується серйозно, заводить сім'ю, зберігає вірність, будує будинок.

9 місце — Овен

Існує думка, що представники Знаку Овна постійно в когось закохані, але ці враження помилкові — Овни складні. У глибині душі ці самовпевнені та наполегливі барани — боязкі ягнята, і сильних почуттів бояться, як ножа. Це не дивно: кохання — ахіллесова п'ята Овнів. Це високе почуття здатне зробити Овна слабким. Тому спочатку представники цього Знаку довго і нудно придивляються до свого потенційного партнера, зважують усі «за» і «проти», а вже потім йдуть у бій. І ось у цей момент їх простіше вбити, ніж зупинити.

8 місце — Рак

Раки кохання бояться, бо хто ж знає, чого від цього кохання чекати — раптом ще ускладнить розмірене та спокійне життя. Ну вже немає. Раку такого добра не треба. З іншого боку, Всесвіт створив Раків страшенно велелюбними. З цієї причини в кожній швидкоплинній симпатії Раки примудряються розглянути непідробне чисте кохання зі щасливим кінцем. Це той самий випадок, коли і хочеться, і колеться, а тому Раки змушені постійно тримати себе в їжакових рукавицях, щоб ось-ось не наробити дурниць, а в ночі заливають подушку гіркими сльозами від нерозділеного кохання.

7 місце — Телець

Тельці заробили собі репутацію вірних однолюбів, але незаслужено. Закохуються представники цього Знаку досить часто і, що дуже важливо, дуже швидко, тому займають заслужене сьоме місце в рейтингу найзакоханіших Знаків Зодіаку. Для них діє залізне правило: спочатку треба закохатися, а оцінити свої стосунки можна і згодом. Колись інший раз. Точніше, ніколи, адже Тельці про свою закоханість нікому нічого не розповідають, навіть коханій людині. Це ж доведеться вступати у стосунки, а Тільці цього не хочуть. Вони хочуть метеликів у животі, захоплення, а не цих шлюбних ігор із якимись дурними правилами.

6 місце — Водолій

У самому центрі затишно розташувалися представники сузір'я Водолія. Це, мабуть, єдиний Знак, який ніяк не може зрозуміти, що йому потрібно — розумний чи красивий партнер. Водолії або закохуються на віки з першого погляду, або обережно, іноді роками, перебирають найкращі та найвигідніші варіанти. Причому вони чудово розуміють, що мине трохи часу і в них зміниться фаза, переваги, а разом з ними і партнер.

5 місце — Риби

Риби перебувають у постійному пошуку свого ідеального кохання, тому що жити без кохання вони не можуть. Якщо риба закохана — вона дихає та живе. Але ось близькість об'єкта кохання тут зовсім ні до чого, особливо якщо поряд немає відповідної кандидатури. Представникам цього Знаку простіше закохатися у свої фантазії, мрії та мрії, ніж у справжньої людини з повним багажем забобонів та комплексів.

4 місце — Лев

Зовсім небагато, і Леви очолили б трійку лідерів, але не так. Тому є причина: до Львова найчастіше закохуються, тому, діючи з благородних спонукань, королі зодіакального кола це кохання приймають, як дар, але самі закохуються напрочуд рідше. А приймають вони це кохання чи не 15 разів на добу. Але й закохуватися теж доводиться, бо без високих почуттів представники цього знаку задихаються. На щастя, природа наділила їх здатністю швидко закохуватися та стрімко втрачати інтерес.

3 місце — Терези

Головне життєве кредо Терезів, що відкривають трійку велелюбних лідерів, звучить так: хочу більше кохання, більше уваги, більше почуттів. Проблема їх полягає в тому, що, як тільки знаходиться бажаючий подарувати Терезам все своє кохання, їхня потреба в коханні відразу згоряє.

2 місце — Близнюки

Представники Знаку Близнюків закохуються блискавично, пристрасно та назавжди. Щопівроку, якщо бути точніше. Причому щоразу вони щиро переконані в тому, що цього разу все точно назавжди, що нарешті знайшли ту саму людину. І це кришталева правда. Просто вся річ у тому, що сьогодні Близнюки одні, а завтра — вже інші. Тому сьогодні вони люблять одного, а завтра вже можуть полюбити іншого.

1 місце — Стрільці

І на першому місці у нас — Стрільці! Найбільш велелюбний, влюбливий і невірний Знак Зодіаку. Щодо невірного можна посперечатися, а решта — правда. Стрільці в принципі не вміють жити без любові: якщо вони самотні, життя втрачає всякий сенс. Тому Всесвіт нагородив їх стійкістю до стресів, яка полягає в миттєвій влюбливості. А люблять представники цього Знаку шалено, але швидко згоряють. Тому, як тільки емоційне напруження спадає, Стрільці вирушають на полювання за новим донором кохання. Але якщо захочуть, можуть постійно закохуватись у свого партнера, причому з новою силою.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Домовик у квартирі: як з ним подружитися
Домовик у квартирі: як з ним подружитися
З мешканців тонкого світу ми найчастіше стикаємося саме з домовиком Зазвичай домовик допомагає< /a> тим,....
Джерела енергії та позитивних емоцій для Знаків Зодіаку
Джерела енергії та позитивних емоцій для Знаків Зодіаку
Енергія та позитивні емоції — основа життєвого щастя Притягнути їх можна за допомогою особливостей кожного зна....
Токсичні налаштування: як ми програмуємо себе на поразку та що з цим робити
Токсичні налаштування: як ми програмуємо себе на поразку та що з цим робити
Наші поразки в більшості випадків трапляються не через поганий вплив ззовні або змови недоброзичливців, а чере....
Знаки Долі, які слід помічати
Знаки Долі, які слід помічати
Підказки Долі зустрічаються в найнесподіваніших місцях Часом для того, щоб отримати відповідь на хвилююче запи....
Східний гороскоп на тиждень з 25 вересня до 1 жовтня 2023 року
Східний гороскоп на тиждень з 25 вересня до 1 жовтня 2023 року
Східний гороскоп допоможе вам зрозуміти, як провести цей тиждень і отримати максимум успіху Експерти в цій гал....
більше матеріалів
/-0,48924612998962-/ /-pc-/
Top