counter
Стрічка новин
Вибрати все
26 Вересня
25 Вересня
Всі новини...

Найневірніший Знак Зодіаку


Переглядів: 20


Найневірніший Знак Зодіаку

Деякі представники зодіакального кола мимоволі стають бранцями своїх бажань. Зберегти вірність їм заважає такий фактор, як дата народження, яка відповідає за характер та особливості поведінки.

Приналежність людини до певного сузір'я відповідає навіть за його особисте життя. Кожен Знак Зодіаку має свою думку щодо вірності та зради. Гороскоп сумісності допоможе вам не тільки вибрати для себе найбільш відповідного супутника життя, а й назавжди отримати його серце. Люди, зачаровані один одним, не підуть на зраду, окрім, звичайно, найневірніших Знаків Зодіаку.

Шосте місце

Стрільці міцно влаштувалися на шостому місці серед найневірніших. З огляду на свою природну привабливість і пекучий темперамент представники цього Знака Зодіаку нерідко стають об'єктом обожнювання людей. І їм це, звичайно, страшенно лестить. Настільки, що часом Стрільці, які перебувають у відносинах, піддаються на знаки уваги іншої людини і кидаються з головою у вир почуттів, намагаючись випробувати все, як уперше. І не дивуйтеся, якщо Стрілець візьме та звинуватить вас у його власній невірності: мовляв, самі допустили охолодження почуттів. Цьому Знаку Зодіаку потрібно показати любов'ю, увагою та турботою, що не варто шукати ідеал — він уже давно поряд з ним.

П'яте місце

П'яте місце випадає Терезам, які так сильно потребують гармонії, що будь-які тріщини та розлади у відносинах можуть змусити їх шукати щастя в іншому місці. По гороскопу це один з найобразливіших та егоїстичних Знаків Зодіаку, який терпіти не може, коли увага партнера належить не тільки їм. Чекати на перемир'я з ними марно. Швидше за все, Терези першими віддадуть перевагу залишенню відносин, у яких зародився хаос, ніж намагатися щось виправити.

Четверте місце

Діви практично дотягли до третього місця. Цей Знак Зодіаку дуже честолюбний і у відносинах керується розрахунком, а чи не почуттями. Вони рідко закохуються, бо не визнають необачних рішень. Порядок у Дів завжди на першому місці. А який може бути розпорядок та чіткий план у коханні? Там суцільні внутрішні протиріччя та повна імпровізація. Тому Діви особливо не віддаються хвилюючим почуттям, а вірність для них немов порожній звук. На догоду своїм уподобанням вони спокійно можуть жити. .html">вбити вашу довіру.

Третє місце

Підійшли до фінального рубежу палкі та пристрасні Овни. Представники цього Знаку Зодіаку з гороскопу — гарячі та імпульсивні натури, в їх жилах вирує вогонь. Вони часто закохуються в людей, причому емоції накривають їх із головою. Вміють доглядати, мають харизму і нелюдську привабливість. Однак типовий Овен — це, в першу чергу, людина честі, тому вона не плестиме інтриги за спиною у партнера і сама розірве стосунки заради нового роману.

Друге місце

На заслуженому другому місці, зі срібною медаллю на шиї, стоять привабливі Близнюки. Вони ж зовсім не винні, що природа наділила їх легковажністю та невловимістю. Практично неможливо зустріти Близнюка, який не шукав би собі чогось кращого. Однак якщо ви зможете подарувати цьому Знаку Зодіаку повну свободу, він навряд чи переступить межу легкого флірту. Адже для них немає нічого привабливішого за найзабороненіший плод.

Перше місце

Цей Знак Зодіаку не замислюючись, розбиває серця. Так-так, мова піде про енергетичних вампірів, які харчуються слабкістю інших людей — про Скорпіони. Вони неймовірно романтичні і мають якийсь містичний магнетизм, який так і приваблює людей. Скорпіони люблять інтриги, скандали, сцени ревнощів і, звичайно, тваринну пристрасть, про яку із задоволенням розкажуть своєму партнеру. Як правило, представники цього Знака Зодіаку закохуються один раз і на все життя, але якщо доля вирішила розлучити Скорпіона з його любов'ю, він починає самозабутньо мстити. На превеликий подив, самі вони ніколи не пробачать вам зради, а ось ви обов'язково повинні.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Домовик у квартирі: як з ним подружитися
Домовик у квартирі: як з ним подружитися
З мешканців тонкого світу ми найчастіше стикаємося саме з домовиком Зазвичай домовик допомагає< /a> тим,....
Джерела енергії та позитивних емоцій для Знаків Зодіаку
Джерела енергії та позитивних емоцій для Знаків Зодіаку
Енергія та позитивні емоції — основа життєвого щастя Притягнути їх можна за допомогою особливостей кожного зна....
Токсичні налаштування: як ми програмуємо себе на поразку та що з цим робити
Токсичні налаштування: як ми програмуємо себе на поразку та що з цим робити
Наші поразки в більшості випадків трапляються не через поганий вплив ззовні або змови недоброзичливців, а чере....
Знаки Долі, які слід помічати
Знаки Долі, які слід помічати
Підказки Долі зустрічаються в найнесподіваніших місцях Часом для того, щоб отримати відповідь на хвилююче запи....
Східний гороскоп на тиждень з 25 вересня до 1 жовтня 2023 року
Східний гороскоп на тиждень з 25 вересня до 1 жовтня 2023 року
Східний гороскоп допоможе вам зрозуміти, як провести цей тиждень і отримати максимум успіху Експерти в цій гал....
більше матеріалів
/-0,28753614425659-/ /-pc-/
Top