counter
Стрічка новин
Вибрати все
26 Вересня
25 Вересня
Всі новини...

Віщі сни, які свідчать про нездорову психіку


Переглядів: 7


Віщі сни, які свідчать про нездорову психіку

Є думка, що всі сновидіння є віщими. Кожен сон, яким би абсурдним нам не здавався, має певний сенс. На щастя, сьогодні ми можемо легко розтлумачити будь-який сон за допомогою сонника.

Але існують пророчі сни, значення яких непросто піддається інтерпретації. Часто такі мрії свідчать, що з людиною не все гаразд. Фахівець із сновидінь Лорі Куін Левенберг виділила п'ять сюжетів сновидінь, які вказують на неполадки з психікою. На значення цих снів необхідно звертати особливу увагу, тому що вони є своєрідним попередженням, що в житті потрібно терміново щось змінювати.

Побачити будівлю уві сні. Якщо ви бачите будинок або будь-яку іншу споруду, то знайте: це відображення вашого стану душі та тіла. Наснився гарний чи новий будинок — з вами все в порядку. Ви знаходитесь в гармонії з собою і живете в повній відповідності до своїх цілей, бажань і потреб. Але якщо вам наснився будинок зруйнований, старий і похмурий, то вам необхідно задуматися про свій внутрішній стан. Такий сон – mdash; ознака затяжної депресії, втрати інтересу до життя та апатії.

Якщо вам наснився палаючий будинок, це вказує на сильний стрес та емоційний вибух. Такий сон говорить про те, що ви перебуваєте на межі зриву. Ще трохи, і ваш світ рухне як картковий будиночок.

Автомобіль уві сні символізує рух уперед. Якщо вам наснилося, що ви за кермом, і у вас відмовили гальма, значить, ви робите щось понад свої сили та можливості або чимось зловживаєте. Цей сон попереджає вас про те, що потрібно терміново зупинитися.

Потопити уві сні — це також ознака психічної нестабільності. Вода у сновидіннях символізує емоції. Якщо вона є загрозою у ваших снах, значить, емоції беруть гору над розумом. Це дуже небезпечний сон, після якого людина може потрапити у неприємну ситуацію через свої нерозумні вчинки.

Побачити кров уві сні. Цей віщий сон сигналізує про те, що ваша енергія закінчується, і відновити її неможливо. Якщо вам наснилося, що ви або хтось інший стікає кров'ю, то наяву вам потрібно звернути увагу на свій емоційний і фізичний стан і всерйоз задуматися про відпочинок та оздоровчі процедури.

Падати уві сні. Якщо наснилося, що ви летите у прірву, то попереду на вас чекає довга депресія. Подібний сон вказує на вашу незадоволеність життям і попереджає про те, що вам терміново потрібно щось змінювати у своєму житті, інакше на вас чекає морок і порожнеча.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Домовик у квартирі: як з ним подружитися
Домовик у квартирі: як з ним подружитися
З мешканців тонкого світу ми найчастіше стикаємося саме з домовиком Зазвичай домовик допомагає< /a> тим,....
Джерела енергії та позитивних емоцій для Знаків Зодіаку
Джерела енергії та позитивних емоцій для Знаків Зодіаку
Енергія та позитивні емоції — основа життєвого щастя Притягнути їх можна за допомогою особливостей кожного зна....
Токсичні налаштування: як ми програмуємо себе на поразку та що з цим робити
Токсичні налаштування: як ми програмуємо себе на поразку та що з цим робити
Наші поразки в більшості випадків трапляються не через поганий вплив ззовні або змови недоброзичливців, а чере....
Знаки Долі, які слід помічати
Знаки Долі, які слід помічати
Підказки Долі зустрічаються в найнесподіваніших місцях Часом для того, щоб отримати відповідь на хвилююче запи....
Східний гороскоп на тиждень з 25 вересня до 1 жовтня 2023 року
Східний гороскоп на тиждень з 25 вересня до 1 жовтня 2023 року
Східний гороскоп допоможе вам зрозуміти, як провести цей тиждень і отримати максимум успіху Експерти в цій гал....
більше матеріалів
/-1,2455651760101-/ /-pc-/
Top