counter
Стрічка новин
Вибрати все
26 Вересня
25 Вересня
Всі новини...

Багато родимок на тілі: прикмети та значення


Переглядів: 21


Багато родимок на тілі: прикмети та значення

Родинка — мітка Долі. Дізнайтеся, що означає велика кількість родимок і чому вони знаходяться у певних місцях на тілі людини.

Багато родимок на тілі людини нагадують своєрідну карту сузір'їв, яка ні на кому не повторюється двічі. Фахівці вважають, що такі мітки з'являються на енергетичних меридіанах та в біоактивних точках. Вони є фільтрами інформаційного обміну людини та всесвіту і вважаються хорошою прикметою.

Що якщо у вас багато родимок на тілі

У народі існує повір'я, що численні знаки Долі приносить щастя та багатство. При цьому їх не можна вважати — а то можна прорахувати щастя.

Якщо мітки розташовані у формі трикутника — до успіху у коханні. Якщо вони сконцентровані на лівому боці тулуба — це до насиченого особистого життя. На правій — буде успіх у різних починаннях. Якщо у жінки багато родимок на талії – mdash; до багатодітності.

  • Багато дрібних родимок. Найчастіше ця особливість шкірного покриву передається у спадок. Застосовується, що таким чином вищі сили відзначають своїх улюбленців. Ці люди простіше, ніж інші, сприймають біди і легше долають негаразди. Вони наділяються гарною інтуїцією та проживають цікаве, насичене життя. Чим темніша родимка, тим більше їх власнику супроводжує успіх.
  • Багато червоних родимок. Значення цих міток пов'язане з Юпітером. На думку фахівців, ця планета сприяє виникненню червоних родимок. На відміну від темних, вони можуть раптово з'являтися і зникати. Їхня наявність попереджає, що в майбутньому в житті людини можуть відбутися зміни, пов'язані з його кар'єрою та фінансовим становищем. Оскільки Юпітер символізує собою владу та багатство.
  • Багато чорних родимок. Вони свідчать, що природа наділила людину сильним характером. Доля попереджає, що спеціально ставитиме на його шляху перешкоди і щедро нагороджуватиме тих, хто їх подолає. За прикметами численні мітки чорного кольору означають, що у характері людей є запальність і зайва довірливість до людей. Вони здатні пожертвувати собою заради кохання заради кохання. /em>, хоча у житті досить практичні.

У дитини багато родимок на тілі — до чого ця прикмета

Фахівці з біоенергетики не вважають багато родимок на тілі у дитини поганим знаком. Скоріше навпаки. Вони вбачають у цьому своєрідний захисний оберіг, який регулює надходження в організм енергетичних потоків. Це допомагає збалансувати процеси дорослішання.

У народній мудрості наявність численних міток у дитини була ознакою, що вона буде успішною в книжковій науці і вбережеться від небезпек: не потоне і не отримає фатальних травм. Для дівчат-підлітків багато родимок означало, що надалі вони щасливо вийдуть заміж.  і тому деякі спеціально підмальовували собі «мушки».


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Домовик у квартирі: як з ним подружитися
Домовик у квартирі: як з ним подружитися
З мешканців тонкого світу ми найчастіше стикаємося саме з домовиком Зазвичай домовик допомагає< /a> тим,....
Джерела енергії та позитивних емоцій для Знаків Зодіаку
Джерела енергії та позитивних емоцій для Знаків Зодіаку
Енергія та позитивні емоції — основа життєвого щастя Притягнути їх можна за допомогою особливостей кожного зна....
Токсичні налаштування: як ми програмуємо себе на поразку та що з цим робити
Токсичні налаштування: як ми програмуємо себе на поразку та що з цим робити
Наші поразки в більшості випадків трапляються не через поганий вплив ззовні або змови недоброзичливців, а чере....
Знаки Долі, які слід помічати
Знаки Долі, які слід помічати
Підказки Долі зустрічаються в найнесподіваніших місцях Часом для того, щоб отримати відповідь на хвилююче запи....
Східний гороскоп на тиждень з 25 вересня до 1 жовтня 2023 року
Східний гороскоп на тиждень з 25 вересня до 1 жовтня 2023 року
Східний гороскоп допоможе вам зрозуміти, як провести цей тиждень і отримати максимум успіху Експерти в цій гал....
більше матеріалів
/-0,26428008079529-/ /-pc-/
Top