counter
Стрічка новин
Вибрати все
23 Вересня
22 Вересня
Всі новини...

Обереги, що приносять кохання


Переглядів: 8


Обереги, що приносять кохання

За всіх часів люди намагалися вберегти себе від темних сил і від злих помислів оточуючих. Для цього вони носили обереги, які охороняли їх від бід та нещасть. Сьогодні в слово «оберіг» вже не вкладається стільки змила, як раніше, а дарма. Вже втрачено таїнство та традиції, за яких люди носили свій захисний талісман і нікому не розповідали, яка сила їх охороняє.

Сьогодні люди хочуть, щоб оберіг безвідмовно допомагав їм у всьому, але самі вони практично нічого не роблять для того, щоб досягти своєї мети. Якщо ви носите оберіг, то ви повинні знати, що він не може вирішити ваші проблеми, але здатний допомогти цьому.

Одні з найпопулярніших оберегів у наш час – це обереги . Їх можна носити тим, хто шукає свою другу половинку, і тим, хто її знайшов та хоче зміцнити стосунки. Оберіг із символікою Інь-Янь допоможе у будь-яких випадках. Цей талісман не тільки допомагає досягти душевної рівноваги, а й сприяє посиленню привабливості для протилежної статі. Якщо довгий час носити цей оберег, то ви зможете повністю розібратися у своїх почуттях і зрозуміти, що ви чекаєте від стосунків із протилежною статтю. Цей талісман підійде і для тих, хто вже знайшов своє кохання. Він зміцнить відносини та зробить їх гармонійними.

Допоможе привернути до себе увагу протилежної статі оберіг зі знаком Венери. Як відомо, Венера опікується всім закоханим, тому з цим оберегом у вас будуть великі шанси знайти своє справжнє кохання.

Велику магічну силу мають слов'янські обереги. Наприклад, ладінець. Цей талісман зберігає шлюбні узи та сприяє зміцненню сім'ї. Оберіг із символікою ладінця добре носити у вигляді підвіски або розташувати його в будинку.

У слов'янській культурі відомий ще один стародавній оберег, що зберігає кохання. Це ляльки. Добре, якщо ви самі пошиєте двох невеликих лялечок, які символізуватимуть вас та вашу другу половинку. Вкладіть у них все своє душевне тепло та любов, створіть для них гарний одяг, зобразіть на їхніх обличчях радість. Від вас не потрібно ніяких дизайнерських здібностей і навичок шиття, просто зобразіть символічно себе і свого партнера. Посадіть ляльок на чільне місце у вашій спальні поруч один з одним.

Ще один спосіб зберегти любов і тепло у вашому будинку – це невеликі мідні дзвіночки. Необхідно повісити два дзвіночки в тому місці, де ви проводите зі своєю другою половинкою більше часу. Коли ви відчуваєте напругу в парі або наростаючий конфлікт, то потрібно доторкнутися до дзвіночків, щоб по всьому будинку чути їхній дзвін. Цей магічний звук допоможе врегулювати сімейний конфлікт та уникнути сварки.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп на 23 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 23 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні намагайтеся бути уважнішими до дрібниць Можливо, якісь деталі можут....
Любовний гороскоп на 23 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 23 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ви відчуєте особливу близькість із вашим партнером Ваша енергія та ....
Гороскоп на 22 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 22 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні буде день, коли ваша енергія та рішучість досягнуть піку Важливо не....
Любовний гороскоп на 22 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 22 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні Овнам варто бути відкритими до нових знайомств Можливо, доля зробит....
Гороскоп від Павла Глоби на 22 вересня 2023 року: як потрібно діяти, щоб досягти бажаного
Гороскоп від Павла Глоби на 22 вересня 2023 року: як потрібно діяти, щоб досягти бажаного
Як випливає з гороскопа Павла Глоби на 22 вересня 2023 року, цього дня потрібно скористатися ситуацією на свою....
більше матеріалів
/-0,26233887672424-/ /-pc-/
Top