counter
Стрічка новин
Вибрати все
26 Вересня
25 Вересня
Всі новини...

Медитація на створення успішного майбутнього


Переглядів: 7


Медитація на створення успішного майбутнього

Розкрито секрет, як створити щасливе майбутнє. Розгадка прихована в медитації, яка впливає на нашу карму і, як маяк, притягує потрібні події.

Медитація на створення успішного майбутнього працює з ментальними програмами людини. Вона очищує від вірусних установок і гармонізує ауру. Ця медитативна практика допоможе впоратися зі стресом, звільнити душу від негативних спогадів і налаштуватися на позитивний лад. Однак, щоб отримати ефект від практики, необхідно знати секрети успішного її проведення.

Техніка медитації для початківців

Підготовка до медитації — Дуже важливий етап. За великим рахунком результат медитації залежить від того, наскільки добре ви зуміли до неї підготуватися. Важливий момент: духовна практика — це робота з внутрішнім світом, тому практикувати її необхідно у стані спокою та у повній самоті. Вимкніть всі джерела роздратування — телевізор, телефон, комп'ютер, радіо. Створіть у приміщенні напівтемряву, зашкіріть пахощі, провітріть кімнату.

Багато практик радять перед медитацією прийняти контрастний душ, щоб освіжити свої тіло і думки, зняти статичну напругу. Потім слід провести ментальне налаштування, яке складається з наступних пунктів:

Медитація на створення щасливого майбутнього

Прийміть зручне положення. Вибір місця не має жодного значення, ви можете медитувати сидячи на підлозі, так і лежачи на ліжку. Найголовніша умова — повне розслаблення. У процесі медитації можна заснути, але в цьому немає нічого критичного. Іноді Вищі сили самі вганяють практикуючого у стан напівсну, щоб його підсвідомість зафіксувала позитивні зміни в енергетиці без свідомості.

Заплющте очі і сфокусуйте увагу на точці між бровами. У цьому місці знаходиться чакра Аджна, яку ще називають "третє око". Чакра дозволяє зв'язуватися з Вищими силами та отримувати підказки Всесвіту на інтуїтивному рівні. Утримуйте увагу на цій галузі у процесі всієї медитації. Згідно законам Всесвіту, спрямована увага на Аджну притягує енергію, необхідну для досягнення задуманого. Вперше практика проводиться кілька хвилин, з часом концентрація збільшується до 15 хвилин.

Щоб негативні думки та земні проблеми не відволікали, можна повторювати священні звуки —ОМ абоАУМ. Допомагає в медитації і творча a>. Ви можете уявляти собі спокійне місце, яке плаває в океані життя і рясніє можливостями. Вибір пейзажу залишається поза вами.

Вихід із медитації

Медитацію потрібно не тільки правильно розпочати, а й закінчити. Як тільки ви закінчили вправу, не потрібно різко вставати та бігти у своїх справах. Повільно розплющте очі і трохи посидіть, прислухаючись до власних почуттів та відчуттів. За бажанням ви можете записати свої відчуття, щоб спостерігати прогрес.

Можливо, у вас є питання про те, як утримання уваги на чакрі допоможе у житті і створить заділ для успіху в майбутньому. Відповідь напрочуд проста: у процесі практики ви фокусуєтеся на інтуїтивному енергетичному центрі, що пробуджує ваші приховані можливості та духовні сили. Якщо регулярно практикувати цю медитацію, ви помітите, як свідомість та життя в цілому почне змінюватися на краще. Ви більш тонко відчуватимете, станете спокійнішим, перестанете реагувати на інформаційний шум і зовнішні подразники, почнете прислухатися до інтуїції. Усередині прокинеться джерело гармонії, мудрості та щастя, яке поведе вас по життю, вказуючи вірний напрямок.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп от Павла Глобы на 26 сентября 2023 года: возможны конфликты и разногласия
Гороскоп от Павла Глобы на 26 сентября 2023 года: возможны конфликты и разногласия
Як розповів астролог Павло Глоба, 26 вересня деяким знакам зодіаку вдасться згладити конфліктні ситуації та ро....
Гороскоп на 26 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 26 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 марта - 19 апреля) Сегодня уделите внимание своим внутренним потребностям Забота о себе поможет в....
Любовний гороскоп на 26 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 26 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ви можете відчути хвилювання та новизну у стосунках Дозвольте собі ....
Гороскоп від Тамари Глоби на 26 вересня 2023 року: зосередьтеся на роботі для досягнення цілей
Гороскоп від Тамари Глоби на 26 вересня 2023 року: зосередьтеся на роботі для досягнення цілей
Як попередила астролог Тамара Глоба, 26 вересня для деяких знаків зодіаку стане непростим Цього дня можуть від....
6 ознак того, що ви прямо зараз відчуваєте потужні внутрішні зміни
6 ознак того, що ви прямо зараз відчуваєте потужні внутрішні зміни
Дуже часто люди не помічають, як відбувається їхнє внутрішнє перетворення Можливо, ви прямо зараз змінюєтеся, ....
більше матеріалів
/-0,26880502700806-/ /-pc-/
Top