counter
Стрічка новин
Вибрати все
26 Вересня
25 Вересня
24 Вересня
Всі новини...

4 способи очистити речі від негативної енергетики


Переглядів: 10


4 способи очистити речі від негативної енергетики

Багато людей відчувають сумніви та незручності щодо використаних кимось речей. Окультисти та астрологи стверджують, що тому є причина: енергетика речей, яку за необхідності можна очистити.

Енергетика речей: чим можуть бути небезпечні речі

Найчастіше в цьому контексті говорять про чужі речі, які перейшли до вас у користування: все, що куплено в секонд-хенді, дісталося у спадок або було знайдено. Приймаючи в користування чужу річ, можна несподівано почати буквально притягувати невдачі. У зв'язку із чим це відбувається? Очевидно, ця річ була заряджена негативною енергетикою, яка тепер вам передається. Досить часто вона скупчується і просто в старих речах, тому від деяких з них краще позбуватися.

Просочення негативною енергією може статися не спеціально. Наприклад, людина побувала на похороні в одній зі своїх курток, а потім ця куртка перейшла в користування комусь. І людина починає частіше хворіти, у неї з'являється депресія та подібні до того речі. А справа лише в тому, що куртка ввібрала в себе біль втрати, яку відчував її попередній власник. Буває й так, що перед тим, як віддати подарунок чи інший предмет, на нього спеціально завдають псування, щоб нашкодити: тобто ви просто зіткнулися з недоброзичливцем, який може зіпсувати і нову річ.

Як позбутися негативної енергетики речі: поради

Якщо це річ, яку можна промити водою або випрати — не зволікайте і скоріше зробіть це! Вода добре допомагає позбутися негативної енергетики. Щоб процес очищення водою мав максимальну силу, необхідно зарядити воду сріблом (опустіть срібну річ у воду і дайте їй ніч настоятися; бажано зробити це в повний місяць). Дайте речі полежати в такій воді, а потім випрайте або промийте її, щоб остаточно змити негативну енергетику з речі.

Другий спосіб — це насипати у воду сіль і покласти річ у таку воду. Сіль має властивість вбирати в себе абсолютно все, тому вона послужить чудовим очисником. Для вірності можете потерти річ сіллю. Головне, зверніть увагу на матеріал: не кожну річ можна потерти сіллю, не зіпсувавши при цьому.

Після проведення такого ритуалу в жодному разі не зливайте воду і не викидайте сіль без обережності: адже ви можете передати негативну енергетику комусь іншому. Поставте цю воду так, щоб на неї падало сонячне світло. Найкраще залишити її так на день. Тоді все негативне, що накопичилося в ній після очищення вашої речі, піде. Ці два способи підходять, наприклад, для очищення прикрас, що дісталися вам від покійних родичів, якщо ви не впевнені, як вчинити з такою спадщиною.

Третій спосіб — це просочити річ пахощами і прогнати негативну енергетику, брязкаючи над річчю дзвіночком. Замість дзвіночка може бути також використана «музика вітру». За повір'ями багатьох народів злі сили не люблять галасу, тому, наприклад, у Китаї на новий рік запускають якнайбільше петард: відганяють злих духів радісними криками та гучними вибухами.

Обкурювання пахощами також допомагають очистити предмет від негативної сили, оскільки спочатку націлені на очищення простору від інших субстанцій. Не обов'язково для цього йти до магазину за ароматичними паличками. Можна набрати полину та палити її: вважається, що ця трава – mdash; рекордсмен із вигнання нечистої сили.

Прекрасно допомагає впоратися з негативною енергетикою речей вогонь. Засвітіть свічку і керуйте нею проти годинникової стрілки над предметом, який несе в собі негатив. Якщо це прикраса, його можна переплавити і отримати чистий новий предмет, який не буде пов'язаний навіть із найсильнішим псуванням, яке на нього до того завдали.

Проте не завжди предмети і речі несуть негативну енергетику. Вони можуть бути заряджені у тому числі позитивно та нести удачу. У такому разі можна говорити про талісман.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп от Павла Глобы на 26 сентября 2023 года: возможны конфликты и разногласия
Гороскоп от Павла Глобы на 26 сентября 2023 года: возможны конфликты и разногласия
Як розповів астролог Павло Глоба, 26 вересня деяким знакам зодіаку вдасться згладити конфліктні ситуації та ро....
Гороскоп на 26 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 26 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 марта - 19 апреля) Сегодня уделите внимание своим внутренним потребностям Забота о себе поможет в....
Любовний гороскоп на 26 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 26 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ви можете відчути хвилювання та новизну у стосунках Дозвольте собі ....
Гороскоп від Тамари Глоби на 26 вересня 2023 року: зосередьтеся на роботі для досягнення цілей
Гороскоп від Тамари Глоби на 26 вересня 2023 року: зосередьтеся на роботі для досягнення цілей
Як попередила астролог Тамара Глоба, 26 вересня для деяких знаків зодіаку стане непростим Цього дня можуть від....
6 ознак того, що ви прямо зараз відчуваєте потужні внутрішні зміни
6 ознак того, що ви прямо зараз відчуваєте потужні внутрішні зміни
Дуже часто люди не помічають, як відбувається їхнє внутрішнє перетворення Можливо, ви прямо зараз змінюєтеся, ....
більше матеріалів
/-0,26946783065796-/ /-pc-/
Top