counter
Стрічка новин
Вибрати все
27 Вересня
26 Вересня
25 Вересня
Всі новини...

Як перетворити негативні емоції на позитивну енергетику та досягти цілей


Переглядів: 12


Як перетворити негативні емоції на позитивну енергетику та досягти цілей

Стародавня легенда свідчить, що негативна енергія — це «чорне золото», адже її можна обернути собі на користь. Саме здатність перетворювати негатив на позитив вважається ключем до щасливого та успішного життя.

Негативні емоції ми часто замикаємо всередині. Огида, образа, заздрість та всі похідні негативу — не більше ніж захисний рефлекс, що виробився в результаті зіткнення з неприємностями, болем, образою. Але кожну захисну реакцію супроводжує сильніша, позитивніша емоція. Приборкати негативні почуття під силу кожному, адже страх іде пліч-о-пліч з хоробрістю, ненависть — з любов'ю, гнів — з добротою. Для цього потрібно знати, як керувати емоціями.

Сила негативних емоцій

Слід відпустити внутрішній негатив. Намагайтеся ставитися до непередбачуваних подій трохи м'якше. Пробки вранці, розлита кава на сорочку, проблеми будинку не повинні впливати на перебіг повсякденних справ. Налаштовуйте себе з самого ранку на внутрішню гармонію, тоді буде простіше справлятися з негативом і отримувати з нього максимум користі, перетворюючи негативні емоції на енергію та пристрасть до життя.

Негативні емоції — це базова реакція організму на зовнішні подразники, якою можна керувати і трансформувати на користь: серце починає працювати швидше, мозок стає уважніше до небезпеки, думки знаходять чіткі контури. Негатив шкідливий лише в тому випадку, якщо він хронічний і не працює на перспективу.

Є вид позитивного негативу: це коли негативні емоції допомагають задіяти всі особисті ресурси, щоб гнучкіше реагувати на події, що відбуваються, а також максимально використати власні можливості для покращення свого життя.

Як перетворити негативні емоції на позитивну енергетику

Перше правило: експерти радять припинити сприймати негативні емоції як щось негативне, що переповнює вас, і почати надавати їм більш позитивного змісту, який пробуджує вас до дії та приносить користь.

Друге правило: не вдавайте. Самообман забирає багато сил, які так необхідні у боротьбі з негативними емоціями. Навчіться приборкувати свої почуття за допомогою холотропного дихання, заземлення, медитації, адекватного відпочинку, релаксації. Не закривайтеся від себе, не соромтеся себе, не вдавайте, ніби не відчуваєте заздрість, біль чи роздратування. Не намагайтеся придушити емоції, інакше вони придушать вас.

Третє правило: стежте за собою. Якщо внутрішній голос намагається схилити вас у негативний бік, постарайтеся йому заперечити. Поставте свої думки під сумнів та проаналізуйте ситуацію. Будь-яка складність — можливість удосконалення та отримання досвіду. Замість того, щоб просто постійно подумки повертатися до проблем, потрібно зосередитися на їх вирішенні.

Четверте правило:не намагайтеся позбутися своїх емоцій. Намагайтеся усвідомити, де вони знаходяться, які почуття виникають у момент роздратування або заздрощів. У агресії дуже рухлива енергія, вона часто йде в голову чи руки, її складно стримати. Заздрість — холодна емоція, прихована в надрах душі, але часто дається взнаки у напрузі м'язів щелепи. Образа часто діє оманливо: вам здається, що вона супроводжується реальним болем, але насправді все відбувається у думках. Ви можете протистояти собі, перебільшувати, шукати винних. Але лише прийняття емоцій, визнання собі у своїх почуттях дарує контроль над ними і шанс замінити їх на позитивну енергетику.

П'яте правило: знайдіть причину. У кожного є свій спосіб боротьби з негативом та негативними почуттями. Хтось звинувачує себе у слабохарактерності, хтось — ігнорує інший — заперечує, третій — впивається своїм болем. Але щоб піти вперед, до успіху та кращого життя, потрібно зрозуміти природу своїх почуттів. Як приклад пропонуємо розглянути почуття ненависті. Воно вважається негативним за умовчанням, як і людина, яка його відчуває. Але ненависть за своєю природою нейтральна. Вона є наслідком болю, відповіддю на пережите емоційне потрясіння, відсутність підтримки. Те саме із заздрістю, злістю, байдужістю, егоїзмом. Будь-яке ваше почуття — плідний ґрунт, на якому можна виростити щось дивовижне. Відкрийте своє серце, прийміть свої почуття і відпустіть їх, тоді у ваше життя прийде легкість і міцність духу, і ви перетворитеся.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп на 27 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 27 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні вам може знадобитися трохи більше терпіння Намагайтеся зберігати сп....
Домовик у квартирі: як з ним подружитися
Домовик у квартирі: як з ним подружитися
З мешканців тонкого світу ми найчастіше стикаємося саме з домовиком Зазвичай домовик допомагає< /a> тим,....
Джерела енергії та позитивних емоцій для Знаків Зодіаку
Джерела енергії та позитивних емоцій для Знаків Зодіаку
Енергія та позитивні емоції — основа життєвого щастя Притягнути їх можна за допомогою особливостей кожного зна....
Токсичні налаштування: як ми програмуємо себе на поразку та що з цим робити
Токсичні налаштування: як ми програмуємо себе на поразку та що з цим робити
Наші поразки в більшості випадків трапляються не через поганий вплив ззовні або змови недоброзичливців, а чере....
Знаки Долі, які слід помічати
Знаки Долі, які слід помічати
Підказки Долі зустрічаються в найнесподіваніших місцях Часом для того, щоб отримати відповідь на хвилююче запи....
більше матеріалів
/-0,25773596763611-/ /-pc-/
Top