counter
Стрічка новин
Вибрати все
27 Вересня
26 Вересня
25 Вересня
Всі новини...

Агресія та нападки: як захистити себе від негативу та токсичних особистостей


Переглядів: 15


Агресія та нападки: як захистити себе від негативу та токсичних особистостей

У нашому світі дуже багато токсичних людей. Та що там говорити — навіть ми самі деколи виявляємо негатив там, де можна було б обійтися поблажливістю та добротою. Експерти з біоенергетики розповіли, як ви можете захиститися від нападок негативних людей.

Енерговампіри та токсичні люди небезпечні через те, що вони провокують відтік енергії. У свою чергу це формує втома та вигоряння. Якщо ви хочете залишатися продуктивними та бадьорими, користуйтеся порадами цієї статті.

Енергетичний блок

Просто уявіть собі, що довкола вас є непробивна стіна, крізь яку не може просочитися ніщо крім добра та оптимізму. Уявляйте цю стіну в ті моменти, коли хтось намагається вивести вас з рівноваги. Тут працює два ефекти. Насамперед — енергетична, коли ви уявляєте собі стіну, вона справді з'являється, адже ви фокусуєтеся на захисті. Людина, яка нападає на вас, відчує її наявність, через що швидко відступить.

Другий ефект – психологічний. Коли ви фокусуєтеся на думках про непереборний невидимий бар'єр, ви стаєте менш сприйнятливими до того, що вам говорять, оскільки ваші ресурси мозку зайняті створенням цієї стіни навколо себе.

Здавайтеся байдужими

Багато психологів з гумором кажуть: «Прикиньтеся мертвими». Це дійсно працює, оскільки токсичні люди часом від нас чекають на якусь реакцію, щоб спровокувати ще більший шквал негативних емоцій. Це формує замкнене коло, яке так необхідне цим людям.

Якщо вас хтось намагається зачепити або вже зачепив, намагайтеся знайти в собі сили, щоб просто припинити все це. У жодному разі не відповідайте негативом на негатив. У багатьох випадках навіть позитивна реакція може бути зайвою. Будьте нейтральними та спокійними. Це допоможе вам залишитися в безпеці.

Навчіться відстоювати свої межі

Якщо неприємна людина вже пробила пролом у вашій енергетичній обороні, почавши впливати на вас негативно, почніть відстоювати свої межі. Погана людина може просити вас про щось, що ви робити зовсім не хочете, або провокувати у вас певні емоції. Відстоювання кордонів — це коли ви кажете лише те, що стосується проблеми, без зайвих емоційних випадів.

Збереження кордонів — це також коли ви закінчуєте розмову, яка не має жодної мети та призначення. Можна ще заздалегідь говорити, що на діалог є часу до неприємної людини. Говоріть, що ви зайняті, тому йому варто поквапитися.

Якщо вас образили, скажіть про це та попросіть більше так не робити. Якщо ситуація повториться, то вам доведеться просто припинити спілкуватися з цією людиною. Це і є відстоювання кордонів. Не можна дозволяти неприємній людині робити те, що їй заманеться.

Залишайтеся об'єктивними

Якщо хтось говорить вам, що ви наробили помилок, тому заслуговуєте на покарання та проблеми, то не поспішайте приймати це за правду. Вище ми вже розповіли про те, чому варто здаватися байдужими. Дуже важливо не лише здаватися, а й бути такими.

Перш ніж приймати критику негативної людини за чисту монету, спробуйте спочатку об'єктивно оцінити те, що ви зробили. Можливо, ви витратили багато часу і сил на вирішення якоїсь проблеми, бути гранично зібраними та відповідальними. Якщо цього недостатньо, то попросіть перевірених приємних людей висловити свою думку щодо ситуації, що склалася. Деколи ми не помічаємо, наскільки правильними були ті чи інші наші дії. Погляд збоку — це те, що вам потрібно.

Талісмани та обереги

Токсичні люди часто потребують енергетичного підживлення, тому й нападають на нас із критикою, провокаціями. Щоб відлякати їх і змусити зрозуміти, що в даному випадку вони не зможуть наповнитись енергією, забравши її в когось іншого, можна скористатися спеціальними оберегами.

Наприклад, можна скористатися срібними прикрасами. Срібло — це метал, який ставить на нас дуже сильний захист від токсичних людей. Вони просто на глибокому ментальному рівні починають розуміти, що їм нічого не світить у спілкуванні з таким, як ви. Разом із сріблом або окремо від нього можна використовувати силу захисних мінералів: обсидіана, аксініту, агату, чорного кварцу, берилу та оніксу.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп на 27 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 27 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні вам може знадобитися трохи більше терпіння Намагайтеся зберігати сп....
Домовик у квартирі: як з ним подружитися
Домовик у квартирі: як з ним подружитися
З мешканців тонкого світу ми найчастіше стикаємося саме з домовиком Зазвичай домовик допомагає< /a> тим,....
Джерела енергії та позитивних емоцій для Знаків Зодіаку
Джерела енергії та позитивних емоцій для Знаків Зодіаку
Енергія та позитивні емоції — основа життєвого щастя Притягнути їх можна за допомогою особливостей кожного зна....
Токсичні налаштування: як ми програмуємо себе на поразку та що з цим робити
Токсичні налаштування: як ми програмуємо себе на поразку та що з цим робити
Наші поразки в більшості випадків трапляються не через поганий вплив ззовні або змови недоброзичливців, а чере....
Знаки Долі, які слід помічати
Знаки Долі, які слід помічати
Підказки Долі зустрічаються в найнесподіваніших місцях Часом для того, щоб отримати відповідь на хвилююче запи....
більше матеріалів
/-0,29543399810791-/ /-pc-/
Top