counter
Стрічка новин
Вибрати все
20 Червня
19 Червня
Всі новини...

5 типових помилок прибирання, через які гроші йдуть з дому


Переглядів: 30


5 типових помилок прибирання, через які гроші йдуть з дому

Як відомо, правильне прибирання завжди позитивно позначається на залученні грошей до будинку. Проте багато людей часом припускаються помилок, які, навпаки, виводять гроші з дому. Експерти розповіли, що це за помилки і чим вони можуть призвести.

Гроші люблять чистоту, але забиратися потрібно правильно. Крім правильного прибирання, пам'ятайте про використання фінансових талісманів і рослин, які залучають гроші. Наприклад, вдома можна поставити грошове дерево , яке допомагатиме в роботі, загострить інтуїцію та підвищить творчий потенціал.

Позбавлення хороших речей

Багато людей під час прибирання занадто сильно смакують і викидають усі непотрібні речі, серед яких можуть бути хороші. Їх краще не викидати, а віддавати. Це дуже важливо, тому що, коли хороші і більш-менш нові речі вирушають у кошик для сміття, це погано позначається на фінансовій удачі.

Краще зберігати такі речі в окремому місці, а потім віддавати нужденним. Це допоможе у залученні удачі і загалом стане чудовим способом продовжити життя речам, порадувати інших людей. Коли ми радіємо когось, це приносить нам радість у відповідь і підвищує успіхи в різних життєвих сферах, у тому числі й фінансовій.

Викидання грошей

Ніколи, за жодних обставин не викидайте навіть копійчані монети. Це може дуже погано позначитися на вашій грошовій удачі та успіхах у роботі. Відправляючи гроші у відро для сміття, ви позбавляєтеся не тільки цієї конкретної монети, але й блокуєте фінансові потоки загалом.

Якщо у вас є зайві копійки, їх краще зібрати в одному місці та використовувати у майбутньому як талісмани. Згодом вони стануть дуже сильними магнітами для грошей. Навіть якщо монета зовсім позбавлена ​​товарного вигляду, її краще не позбуватися.

Прибирання після заходу Сонця

Це серйозна помилка, яку припускаються багато людей-чистюлів, що працюють допізна. Варто зробити прибирання зранку або відкласти його до вихідних. Експерти в галузі біоенергетики не радять навіть мити посуд після заходу Сонця, не кажучи вже про миття підлог та протирку пилу.

Якщо постійно забиратися пізно ввечері, фінансові потоки з часом ослабнуть. Експерти сайту dailyhoro.ru рекомендують планувати будь-яке прибирання лише на денний час. В іншому випадку ви ризикуєте «вимити» гроші з дому.

Початок збирання від порога

Слід завжди починати забиратися з далеких кутів кімнати. В іншому випадку негативна енергія концентруватиметься в приміщенні, а не йтиме через вхідні двері. Завжди починайте прибирання з кімнат і поступово переходьте до виходу, коридору.

Якщо постійно забиратися, починаючи з коридору чи передпокою, грошові успіхи почнуть залишати вас. Особливо помітним це буде в плані здійснення покупок, які помітно частіше завершуватимуться невдачами.

Прибирання у понеділок

Це типова помилка для домогосподарок. На вихідних хочеться відпочити та побути з чоловіком та дітьми, з родиною, насолодитися спілкуванням. У понеділок усі йдуть до шкіл, садків і на роботу, тому очевидно, що треба зайнятися справами. Домогосподарка теж береться за справу, починаючи прибирання.

Це призводить до великих проблем у грошовій сфері. У понеділок енергетика абсолютно непридатна для чистоти. Найкращі дні для прибирання будинку — п'ятниця, субота.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп на 20 червня 2024 року від Анжели Перл для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп на 20 червня 2024 року від Анжели Перл для всіх знаків Зодіаку
Астролог Анжела Перл радить використати ранок 20 червня для творчих занять, оскільки саме в цей час вони будут....
Сон у ніч з 18 на 19 червня 2024 року: тлумачення за місячним календарем
Сон у ніч з 18 на 19 червня 2024 року: тлумачення за місячним календарем
19 червня о 19:04 розпочнеться чотирнадцятий місячний день Місяць у фазі зростання
Гороскоп на 19 червня 2024 року від Павла Глоби для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп на 19 червня 2024 року від Павла Глоби для всіх знаків Зодіаку
Павло Глоба наголошує на важливості 19 червня 2024 року для продуктивної діяльності Це день, коли зосередження....
Гороскоп на 19 червня 2024 року від Анжели Перл
Гороскоп на 19 червня 2024 року від Анжели Перл
Знаки стихії Вогню Овен (21 березня — 19 квітня) Сьогодні сприятливий день для нових починань та реалізації д....
Гороскоп на 19 червня 2024 року від Тамари Глоби для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп на 19 червня 2024 року від Тамари Глоби для всіх знаків Зодіаку
Тамара Глоба у гороскопі на 19 червня 2024 року передбачила несподівані зміни для деяких знаків зодіаку У проф....
більше матеріалів
/-0,2452118396759-/ /-pc-/
Top