Занепад сил, дратівливість, почуття тривоги — все це може навалюватися на людину, яка ледь переступила поріг свого будинку. Виною тому можуть бути предмети, здатні негативно впливати на енергетику та позбавляти життєвих сил.
Поряд з речами, здатними посилювати енергетику людини, є речі-вампіри, через які багато хто вшановує себе вдома незатишно. Експерти пропонують пройтися своїм житлом і переконатися в тому, що в ньому немає речей, які крадуть енергію, позбавляють життєвих сил і заважають щасливому життю в гармонії та комфорті.
Приходячи додому після напруженого дня і бачачи навколо себе безлад, людина ще більше дратується, позбавляє себе можливості насолодитися затишком та комфортом. Будь-яка річ, що лежить не на своєму місці, не прибрана вчасно брудний посуд, рвані і непридатні речі викликають негативні емоції, і з цим потрібно боротися. Прості правила прибирання допоможуть набути почуття гармонії, а своєчасна ревізія дасть можливість попрощатися з покладами непотребу в будинку.
Така проста і зрозуміла річ, як телевізор, може стати джерелом негативу та позбавити життєвих сил. Якщо телевізор працює постійно, він робить шум фону, що заважає розслабитися і відпочити. Експерти в галузі біоенергетики зазначають, що світлові та звукові хвилі, що виходять від працюючого телевізора, порушують позитивні вібрації, не найкраще впливаючи на самопочуття.
Постійно закриті вікна, що заважають доступу сонячного світла, порушують енергетику простору та вбивають оптимізм. На важких портьєрах накопичується величезна кількість пилу, який також притягує негатив, а відсутність денного освітлення викликає депресивні думки. Якщо штори замінити немає можливості, їх варто частіше відкривати, щоб позбавитися від почуття туги і роздратування.
У багатьох будинках зберігаються милі серцю дрібнички, що прикрашають житло і надають приміщенням комфорту, проте велика кількість таких предметів позбавляє енергії. Велика кількість непотрібних речей створює відчуття дискомфорту та стиснення, тому зберігати у себе нескінченну кількість дрібних предметів не має сенсу.