Споконвіку золото вважалося металом богів, королів, багатих людей. Золото досі цінується в усьому світі та є твердою валютою в економіці. Ще воно має корисні біоенергетичні властивості.
Золото впливає на характер людини, посилюючи або пригнічуючи певні його риси. Воно може як допомагати, так і заважати у повсякденному житті, тому носити його краще в певних ситуаціях.
Золото — каталізатор емоцій. Коли ви одягаєте золоті прикраси, то стаєте емоційнішими. Золото активізує нервову систему, тому носити його краще впевненим у собі та гранично спокійним людям. Якщо ви імпульсивні, то золото посилить ситуацію. У вас буде набагато більше проблем через нервову напругу.
Золото — Метал творчості. Воно підвищує енергетику людини, спрямовуючи її в творче русло. Якщо ваша робота передбачає креативний підхід до справи, то золото допоможе вам навчитися вирішувати проблеми та завдання так, як вимагають конкретні умови. Проте з цим теж не можна переборщувати, тому що іноді мозку потрібен не творчий підхід, а логіка, яку певною мірою метал блокує.
Біоенергетичні властивості:
Золото не слід використовувати людям нервовим, неврівноваженим. Допускається носіння кільця, але не більше. Золото просто затьмарює розум, якщо носити його часто і у великій кількості.
Це метал любові, оскільки любов безпосередньо пов'язана з емоціями. І тут можна робити виняток. Якщо ви йдете на хвилююче перше побачення з людиною, від якої ви без розуму, то надягайте більше золота. Багато хто думає, що це метал чисто жіночий. Це так, адже за своєю енергетикою він більше підходить дамам. Від природи жінки більш врівноважені, ніж чоловіки. Саме тому представницям прекрасної статі можна частіше носити золото.
Якщо ви працюєте у сфері мистецтва, то енергія золотих прикрас допомагатиме вам висловлювати свої думки та емоції у піснях, оповіданнях, віршах, малюнках. Золото дарує натхнення та сприяє реалізації творчого потенціалу.
Якщо ви працюєте з людьми, цифрами та точними даними, цей метал може стати для вас тягарем. У навчанні золото теж не допомагає, а скоріше заважає. Пам'ять трохи погіршується, а посидючість страждає.
За красою золота ховається безліч недоліків. Щоб мінімізувати негативний вплив золота, можна носити його у вигляді каблучок, тонких ювелірних виробів. Якщо із золота зроблено якусь прикрасу, наприклад, кулон, то краще, щоб він був максимально строгою формою — круглий чи симетричний. Так енергія металу поширюватиметься більш рівномірно.