Багато людей не можуть радіти за успіхи інших людей. У такі моменти в їхній душі виникає недобре почуття, що отримало назву чорна заздрість. Енергетика заздрісника негативно впливає на ваш успіх, але її можна блокувати.
Для багатьох людей заздрість стала звичним почуттям. Заздрісники не можуть порадіти за успіхи та перемоги оточуючих. Жодна людина не застрахована як від появи такого заздрісника, так і від його негативної енергії, аж до пристріту. На думку психологів і фахівців біоенергетики, почуття заздрості може бути по-справжньому небезпечним. Іноді ми не помічаємо, що навіть у нашому близькому оточенні може ховатися чимало заздрісників. Саме тому необхідно дізнатися, як чорна залежить на тих, кому заздрять. Експерти допоможуть вам відповісти на це запитання.
У кожного з нас хоча б раз у житті виникало почуття заздрощів. Психологи поділяють це емоційне почуття на конструктивне та деструктивне.
Конструктивна або «біла» заздрість, не змушує людину злитися чи ображатися на того, кому пощастило набагато більше, ніж їй. У цьому випадку саме почуття заздрощів підштовхує нас на покращення своїх життєвих показників. У такі моменти у кожного з нас виникає бажання досягти великих успіхів, знайти бажане або хоча б опинитися на одному щаблі з успішними людьми.
Чорна заздрість належить до негативних почуттів. Вона виникає, коли людина не здатна радіти чужим успіхам, і навіть хоче нашкодити їй. З енергетичної точки зір, його вплив подібний до пристріту або неусвідомленого псування. Воно породжує негативні почуття та емоції, вплив яких руйнує наше енергетичне поле.
Головна причина появи чорної заздрості — занижена самооцінка. Коли людина зауважує, що в інші намагаються і можуть досягати висот, у заздрісника виникає почуття, що його таланти, зовнішність чи розумові здібності далекі від ідеальних. Небажання розвиватися і прагне досягнення своєї мети змушує людину остаточно розчаруватися у житті. У цьому випадку людині необхідно перестати аналізувати чуже життя, і якнайшвидше зайнятися.
Іноді причини заздрощів криються у дитинстві. Якщо батьки часто лають дитину через погані оцінки і ставлять їй за приклад відмінників, згодом у неї виникає думка, що однокласники набагато розумніші, ніж вона. У зв'язку із цим у нього виникають комплекси. Які даються взнаки вже у більш свідомому віці. Згадуючи картини дитинства, людина постійно думатиме, що її друзів чи колег виходить досягати більшого лише завдяки розумовим здібностям. Після чого виникає чорна заздрість.
Коли людина заздрить, вона на підсвідомому рівні порівнює себе з тим, кому пощастило набагато більше, критерієм порівняння є поняття «гірше» і «краще». Якщо комусь пощастило більше, ніж заздріснику, до нього приходить усвідомлення, що він у чомусь гірший за іншого. Однак цей критерій не має жодного значення, він лише присутній у вашій голові.
Згідно з психологією, заздрість — це прояв слабкості та невпевненості у собі. У всіх релігіях світу це почуття відносили до смертних гріхів. Фахівці біоенергетики стверджують, що це воно руйнує енергетичне поле та перекриває потік здоров'я людини, якій заздрять.
Розповідаючи про свої успіхи оточуючим, багато людей не здогадуються про те, на що здатна людська заздрість. Вплив чорної заздрості ви зможете побачити дуже швидко. Насамперед вона блокує фінансові потоки, відлякує удачу і притягує неприємності. Це означає, що вже скоро вас переслідуватимуть невдачі у справах, на роботі, погіршиться фінансове становище і, можливо, виникнуть серйозні проблеми. Саме тому не варто хвалитися своїми успіхами в житті перед оточуючими. Особливо це стосується представниць жіночої статі, які не пропустять моменту, щоб розповісти своїм подругам про знайомство з чоловіком, романтичне побачення або майбутнє весілля. Можливо ви зможете побачити натягнуту посмішку подруг та їхню фальшиву радість, але обернутися для вас це може справжнім крахом жіночого щастя.
Прояв заздрості також може позначитися на стані вашого здоров'я. Ви можете помітити занепад сил, нудьгу, різке зниження працездатності. Коли чорна заздрість походить не від одного, а одразу від кількох людей, можливе виникнення більш серйозних захворювань.