Ранок — це найважливіша частина дня. Від того, як ви проведете ранок, залежатиме те, як ви проведете весь день. Саме тому важливо уникати негативних звичок, які знижують енергетику чи псують настрій. Про такі звички йтиметься далі.
Є безліч різних ранкових ритуалів на щастя, удачу та процвітання. На жаль, від них не буде так багато користі, якщо ви не боротиметеся зі шкідливими звичками, описаними в цій статті. Якщо ви хочете досягти щастя, доведеться попрацювати над собою.
Кофеманів у нашому світі величезна кількість. Багато хто не може включитися в роботу, не випивши чашечку смачного шкідливого напою. Найменша шкода кави завдає тоді, коли ми її п'ємо пізно вранці — вже на роботі. Найкращий час для цього напою — приблизно з десятої ранку до години дня.
Коли людина п'є каву занадто рано або зовсім біжить варити її насамперед після пробудження, це вкрай негативно позначається на роботі організму. Вранці треба пити воду, адже саме вона запускає правильні фізіологічні механізми. Якщо ж ви вип'єте міцну каву, то підбадьоритеся, але потім ваш організм втратить енергію, через що буде потрібна нова підзарядка.
Не їжте на сніданок занадто багато, тому що це сповільнить вас і може зробити дратівливим. Те саме стосується вживання в їжу солодощів. Натомість спробуйте з'їсти щось на зразок горіхів, фруктів, каші. Не наповнюйте шлунок сильно, адже так весь день може піти нанівець, особливо якщо ви жайворонок та вранці у вас час найбільшої продуктивності. Їжте щось із вітамінами, уникаючи важкої чи дуже солодкої їжі, випічки. Так ваш день завжди починатиметься правильно.
Не варто поспішати із читанням стрічки новин у соціальних мережах або з переглядом телевізора. Початок дня — священний час, в який у вашому житті не повинно бути нічого, крім позитиву. Порушення цього правила призводить до того. Що людина заряджається негативною енергією, тому показує незадовільні результати у роботі.
Якщо ви любите дивитися новини, спробуйте поставити фільтр у стрічці новин на джерела, з яких ви можете дізнатися щось тривожне. Ознайомитись з їхніми новинами ви зможете вже на роботі — скажімо, на обідній перерві.
Якщо вам потрібно для комфортного та неквапливого збору на роботу стати в 7 ранку, вставайте саме в цей час. Не потрібно постійно перекладати будильник і підніматися пізніше, щоб потім збиратися поспіхом і нервами. Краще лягайте трохи раніше, щоб виспатися. Якщо ви вставатимете впритул, то ваш день буде починатися з позитиву, а з нервів, а до добра це точно не доводить. Ваша продуктивність моментально падає, як настрій з енергетикою. Люди, яким вдається подолати цю шкідливу звичку спати до останнього, успішніші, щасливіші.
Експерти наполегливо рекомендують запалювати яскраве світло та розсувати штори на вікнах. Впускайте світло в кімнату, щоб прокинутися якнайшвидше. Це також допоможе запустити всі життєві процеси у вашому організмі на повну потужність. Не живіть у темряві вранці, особливо якщо вам важко прокидатися вранці.
Це погана звичка, тому що гаряча вода при вмиванні або в душі призводить до того, що вам знову хочеться спати. Робіть воду максимально холодною, але зручною для вас. Чим холодніше буде вода, тим бадьоріше ви будете вранці, а значить, і протягом усього дня загалом. Головне, щоб вода хоча б трохи була для вас прохолодною. Це дуже важливо, адже в іншому випадку нервова система не «прокинеться» від сну.
Це дуже велика помилка, особливо для тих, хто весь день проводить перед комп'ютером. Вранці нам треба підбадьоритися, тому зробіть хоч би розтяжку, а краще заведіть за правило робити якісь вправи. По-перше, ви так швидше прокинетеся. По-друге, вам буде простіше включитися в інтелектуальну роботу, адже при фізичних навантаженнях мозок збагачується киснем.
Особливо важливо займатися спортом вранці тим, хто працює вдома і не має нікуди йти. Якщо ж ви ходите на роботу пішки, це буде чудова природна зарядка.