counter
Стрічка новин
Вибрати все
26 Травня
25 Травня
Всі новини...

Енергетика фотографії: містика чи реальність?


Переглядів: 27


Енергетика фотографії: містика чи реальність?

Сьогодні практично кожна людина є власником фотокамери, на яку вона знімає важливі моменти свого життя. Фотографії розміщуються в альбомах, роздаровуються друзям або викладаються у соціальні мережі. А чи замислювалися ви над тим, як фотографії можуть впливати на життя та долю людини?

Фотографія – це момент із минулого. Це джерело інформації, яке зберігає в собі пам'ять з минулого життя людини. Ми сприймаємо фотографію як просте зображення одного моменту з нашого життя і рідко замислюємося про шкоду, яку може завдати фотографія.

Фотографія є не лише картинкою, а сховищем енергетики того, що на ній зображено. Це як портал, що відкриває шлях у минуле. Якщо людина на фотографії вже мертва, то енергетичний портал відкривається у потойбічний світ. Багато екстрасенсів і парапсихологів впевнені, що коли люди звертаються до фотознімку померлої людини, як до живої, то душа мерця буде маятись у цій самій фотографії.

Чи помічали ви, що деякі фотографії викликають у вас неприємне відчуття та дискомфорт? Чи погіршувався у вас настрій, дивлячись на цілком звичайну та невинну фотографію? Якщо це траплялося, то це були знімки з темною енергетикою, яка могла виходити звідки завгодно: від місця, де відбувалася фотозйомка, від фотографа та від самого героя фотографії. Якщо фотографії з поганим енергетичним зарядом присутні у вашому будинку, їх необхідно позбутися. Також не слід тримати фотографії цвинтарів, руїн, похорону і всього того, що відображає руйнування та агресію.

Багато воліють ставити знімки в рамки і вішати їх на чільне місце. До вибору фотографій, які будуть на увазі, варто поставитися дуже серйозно. Не рекомендується вішати фотографії людей, які погано ставляться до вас або тих, з ким вам незатишно знаходитися поруч. Такі знімки можуть позначитися на енергетичному полі людини.

Напевно, багато людей зберігають знімки своїх померлих родичів. Це цілком зрозуміло, адже люди хочуть зберегти пам'ять про близьких людей. Однак збереження таких фотографій може спричинити страшні наслідки. Із цього приводу існує кілька думок. Одні стверджують, що знімки тих, з ким за життя вам було добре, можна зберігати, оскільки після смерті вони не зможуть завдати жодної шкоди. Інші кажуть, що фотографії вже мертвих людей у жодному разі не варто зберігати у своєму будинку, бо їхня енергетика була зіпсована смертю. Треті вірять, що такі фотографії можна зберігати, якщо очистити їхню енергетику. За допомогою церковної свічки можна розірвати зв'язок з потойбічним світом.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Сильні мантри для очищення карми
Сильні мантри для очищення карми
Читання мантр — корисне заняття для тих, хто хоче позбутися негативу у житті Мантри допоможуть стати кращими н....
Ворожіння на запитання
Ворожіння на запитання
Ворожіння на питання допоможе вам отримати інформацію про будь-яку ситуацію, що склалася у вашому житті Якщо в....
Почему обручальные кольца носят на безымянном пальце
Почему обручальные кольца носят на безымянном пальце
Обручки вважаються символом вічного кохання, вірності та подружжя Мало хто знає, чому обручка кільце носятьна ....
Як залучити кохання за Знаком Зодіаку
Як залучити кохання за Знаком Зодіаку
Кохання, як відомо, править світом Без цього прекрасного почуття людина починає відчувати самотність, невпевне....
Перед нею не встояти: ТОП-5 жіночих імен із найпотужнішою енергетикою
Перед нею не встояти: ТОП-5 жіночих імен із найпотужнішою енергетикою
Астрологи переконані, що кожне жіноче ім'я має особливу енергетику, яка передається оточуючим Наприклад, одним....
більше матеріалів
/-0,23585987091064-/ /-pc-/
Top