counter

Як захиститися від псування та пристріту самостійно


Переглядів: 7


Як захиститися від псування та пристріту самостійно

У коментарях до статті, в якій ми пояснювали, як самостійно визначити ознаки псування та пристріту читачі просили нас розповісти про те, як захиститися від поганого ока та спробах заздрісників навести псування. Отже, давайте спочатку розберемося в ритуалах і змовах, здатних захистити вас і ваших близьких.

Мій будинок – моя фортеця. Але не завжди наше житло здатне нас захистити. Існують сили, які здатні проходити навіть крізь найміцніші та найнадійніші стіни. Це темна магія. Якщо у вас вдома відбуваються дивні і незрозумілі речі, це може бути наслідком зіпсованої енергетики, псування або присутності злих сил. Під дією темної магії в будинку можуть часто траплятися пожежі, пограбування та інші напасті. Як же вберегти та захистити свій будинок від зла?

Існує безліч ритуалів та змов, за допомогою яких можна позбутися негативного впливу на ваше житло. Якщо ви повністю впевнені, що вашому будинку загрожує небезпека, слід використовувати змову від чаклунства. Читати його необхідно в п'яту місячну добу після заходу Сонця. Вмийтеся чистою теплою водою, одягніть чистий одяг, зніміть всі прикраси і металеві предмети. Після цієї підготовки візьміть церковну свічку і промовте змову, повернувшись обличчям до східної сторони: «Позбавляю дім свій від сил лукавих, позбавляю дім свій від промислів темних, позбавляю дім свій від напасті чорної. Допоможи мені, Господи, нехай усіли в мій дім дух твій божественний. Амінь». Цю молитву слід вимовити чотири рази, звертаючись обличчям спочатку на схід, закликаючи до Божої допомоги, потім на захід, закликаючи на допомогу Богородицю, далі на південь, звертаючись з проханням до ангелу-охоронцю, і завершити молитву, дивлячись північ, закликаючи до допомоги всіх святих. Цей ритуал слід проводити в той момент, коли нікого не буде вдома або коли всі домочадці спатимуть.

Існує один простий і дієвий спосіб позбавити свій будинок від прокльонів і злих чарів. Для цього потрібно взяти чистий віник та церковну свічку. Віник візьміть у праву руку, а свічку, що горить, тримайте в лівій руці. Почніть помсти віником сміття від центру до порога, промовляючи слова: Як цей віник все сміття вимете, так він і від чаклунських чар та нечистої сили мій будинок позбавить. Амінь». Після цього чисто-начисто помітите підлогу у всьому будинку. Сміття відразу необхідно винести з дому. Залишіть свічку догорати, потім потрібно викинути і її.

Закріпити захист свого будинку можна за допомогою наступної змови. Візьміть сіль, церковну свічку та цвяхи невеликого розміру. Ритуал проводиться після заходу Сонця. Спочатку слід підготуватися до читання змови. Для цього заберіться у будинку. У процесі збирання можна читати «Отче наш». Коли закінчите збирання, візьміть сіль і змішайте її з цвяхами. Цією сумішшю посипте всі дверні та віконні отвори. Потім прочитайте в кожній кімнаті змову: Немає дороги в мій будинок ні чаклунові, ні магу, ні відьмі, ні бісові, ні чорту, ні силам злим. Амінь». Після читання змови треба лягти спати. На ранок необхідно зібрати цвяхи з солю і винести подальше від свого будинку.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Сон в ночь с 30 июня на 1 июля 2024 года: толкование по лунному календарю
Сон в ночь с 30 июня на 1 июля 2024 года: толкование по лунному календарю
1 липня о 0:27 розпочнеться 25-й місячний день Місяць перебуватиме у фазі спадання
Гороскоп на 1 липня 2024 року від Павла Глоби для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп на 1 липня 2024 року від Павла Глоби для всіх знаків Зодіаку
Павло Глоба закликає не сприймати події дня буквально, а сконцентруватися на самовладанні у будь-якій ситуації....
Гороскоп на 1 липня 2024 року від Тамари Глоби для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп на 1 липня 2024 року від Тамари Глоби для всіх знаків Зодіаку
Тамара Глоба рекомендує цього дня зосередитись на поточних завданнях та зберігати самовладання у взаємодії з к....
Гороскоп на 29 червня 2024 року від Тамари Глоби для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп на 29 червня 2024 року від Тамари Глоби для всіх знаків Зодіаку
Тамара Глоба опублікувала з прогнозом на 24 червня для всіх знаків зодіаку, приділяючи особливу увагу турботі ....
Гороскоп на 28 червня 2024 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 28 червня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні Овнам чекає активний день Ваша енергія буде на висоті, і це слушний....
більше матеріалів
/-0,27709794044495-/ /-pc-/
Top