counter
Стрічка новин
Вибрати все
22 Червня
21 Червня
Всі новини...

Як дізнатися своє призначення: поради та практики для розкриття внутрішнього потенціалу


Переглядів: 15


Як дізнатися своє призначення: поради та практики для розкриття внутрішнього потенціалу

Всі ми приходимо в цей світ з певними цілями та завданнями. У зв'язку з цим у кожної людини є певний внутрішній потенціал, на які чекає свого розкриття. Експерти розповіли, як ви можете це зробити.

Найголовніше питання — як зрозуміти, що ви ще не зрозуміли, яке ваше призначення. Раніше ми розповідали про сім ознаках того, що ви йдете проти течії і не можете розкрити внутрішній потенціал. Якщо цих ознак немає, то ви зараз на правильному шляху.

Намагайтеся зрозуміти свої кармічні завдання

Кармічні завдання — це ті завдання, які ставить перед нами сам Всесвіт. Просто перед нашою появою на це світло вищі сили вирішують, що вам потрібно зробити і що потрібно усвідомити, перебуваючи у цьому тілі. Це дуже важливі цілі, які дозволять вирішити внутрішні проблеми, стати щасливішими та очистити карму, виправивши помилки минулих життів.

Тут можна звернутися за допомогою до інтуїції, або просто спостерігати за своїм життям і тим, як воно розвивається у певні важливі моменти. Якщо є повторювані сценарії, то це привід задумати про те, що ви робите щоразу неправильно. Також у цьому плані корисно буде звернутися за допомогою до нумерології, яка може натякнути на деякі серйозні кармічні завдання. Як тільки ви усвідомлюєте, якою є ваша мета або одна з цілей, це дозволить вам дізнатися про своє призначення.

Досягнення усвідомленості на різних рівнях

Фізично усвідомленість є не найскладнішою, але вкрай важливою. Вам потрібно зрозуміти яка зачіска вам подобається, який стиль вам підходить. Дуже часто люди виглядають так, як їм нав'язує суспільство чи певна група людей. Потрібно виглядати так, як ви хочете. Почніть подобатися собі.

Далі йде усвідомленість емоційна. Вона має на увазі вміння визначати заздалегідь. З якими людьми вам хочеться спілкуватись. Ті з нас, хто замкне або будує коло спілкування не так, як хочеться, не може досягти емоційної усвідомленості.

Інтелектуальна усвідомленість — це третій крок. Почніть поглинати інформацію, яка вам дійсно потрібна. Діти, яких батьки змушують вчитися там, де їм не хочеться, в результаті не можуть цілком стати інтелектуально свідомими. Якщо хтось збив вас зі шляху, поверніться на нього та почніть варитися у тому інформаційному полі. Яке вам до вподоби.

Вища усвідомленість — це останній крок. Її ще називають інтуїтивною. Досягти її не так просто, але можливо. Дуже часто така усвідомленість з'являється, коли ви проходите всі інші стадії. Щоб досягти її, вам потрібно навчитися довіряти внутрішньому голосу.

Практика «ранковий потік думок»

Як відомо, ранковий стан розуму найчистіший. Саме вранці нас найчастіше відвідують приємні та дуже важливі думки. Нерідко вони допомагають нам розкрити внутрішній потенціал або навіть дізнатися про своє призначення. Саме тому всі ранкові думки слід записувати.

Заведіть блокнот або зошит, у якому ви писатимете все те, що приходить до вас у голову відразу після пробудження. Записуйте все — навіть ті думки, які, на вашу думку, абсолютно марні. Потім ви перечитуватимете те, що написали. Почати варто за два тижні після першого запису. Практика буде виглядати так — спочатку ви записуєте щось нове. А потім прочитуєте те, що записали рівно два тижні тому. Виконуючи цю практику, ви зможете налагодити контакт зі своєю креативною частиною свідомості.

Позбавтеся перешкод

Розчистіть свій шлях. Позбавтеся всього, що заважає розвиватися і шукати нові цілі. Перше, про що варто згадати — страх. Потрібно перестати боятися змін. Інакше пошуки призначення просто не просунуться вперед. Сміливі люди, які пробують щось нове, завжди на гребені хвилі і попереду тих, хто не має сумнівів.

Припиніть слухати чужу думку. Навіть якщо вам здається, що чужа думка правильна, немає нічого поганого в тому, що ви помилитеся. Негативний досвід кращий, ніж відсутність досвіду загалом. Важливим є лише те, наскільки рішення вам подобалося в момент його прийняття. Якщо ви діяли з власного розуму, помилки будуть для вас ідеальним джерелом мудрості.

Досить засмучуватися через дрібниці. Так, невдачі трапляються, але це не означає, що ваші розчарування повинні приносити лише зневіру та жалю. Якнайшвидше забувайте поганий досвід, щоб не фокусуватися на неприємностях.

Не перекладайте відповідальність на інших людей. Навіть якщо хтось заважає вам шукати істину, це не означає, що треба звинувачувати у своїх нещастях цю людину. Навпаки, краще навчитися прощати тих, хто діє проти вас, намагаючись шукати вади насамперед у собі.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Талісмани та обереги для Знаків Зодіаку
Талісмани та обереги для Знаків Зодіаку
Грамотно підібрані талісмани працюють бездоганно, крім везіння та добробуту вони приваблюють до свого власника....
Три шага, чтобы восстановить энергетический баланс и жизненные силы
Три шага, чтобы восстановить энергетический баланс и жизненные силы
У нашому житті успіх у будь-якій із сфер життя залежить від енергетики нашого тіла, на яку впливає безліч факт....
Енергетика людини: 7 ознак сильного біополя
Енергетика людини: 7 ознак сильного біополя
Сильне біополе - це міцне здоров'я, висока самооцінка та розвинена біоенергетика Саме цих якостей часом не вис....
Як очистити будинок по фен-шуй
Як очистити будинок по фен-шуй
Якщо ви відчуваєте себе не комфортно у своєму будинку, між човнами вашої родини часто відбуваються сварки, ви ....
Шість корисних рослин для будинку по фен-шуй
Шість корисних рослин для будинку по фен-шуй
Кімнатні рослини дуже впливають на енергетику будинку У кожної квітки свої властивості та характер, які необхі....
більше матеріалів
/-0,25311994552612-/ /-pc-/
Top