counter
Стрічка новин
Вибрати все
28 Травня
27 Травня
26 Травня
Всі новини...

Сила слова: коли сказане стає дійсністю


Переглядів: 2


Сила слова: коли сказане стає дійсністю

Слова мають неймовірну силу. Вони здатні зробити наші мрії та страхи реальними. Експерти розповіли про те, чому так відбувається і як за допомогою слів стати щасливішими.

Раніше ми розповідали про духовних законах, що змінюють долю на краще. Настав час усвідомити, що слова працюють не гірше за будь-які практики та щасливі талісмани. Потрібно говорити правильні речі, щоб ваша доля перейшла під повний контроль.

Слово пов'язує нас із Всесвітом

Багато хто чув про те, що навіть думки допомагають нам ставати успішнішими або, навпаки, падати на саме дно. Те саме стосується і слів, причому вони набагато сильніші. Всесвіт уловлює думки, але кожне проронене нами слово він намагається перетворити на реальність ще швидше.

Енергія слів дуже сильна. Ви можете відчути це не собі. Згадайте, як сильно б'ють чужі негативні слова за вашим самолюбством та настроєм. Згадайте, як добре на душі, коли хтось робить вам комплімент.

Психологічний вплив

Якщо людині щодня говорити, що вона нікчемна і слабка, рано чи пізно вона такою і стане. Якщо кожен день перед дзеркалом ви будете собі говорити «я досягну успіху», то так і буде.

Не бійтеся говорити із собою. Вчені дійшли висновку про те, що будь-які слова справді мають велику силу. Потрібно частіше говорити про те, про що ви мрієте найсильніше.

Слово — це потік енергії

Кожне слово має той чи інший енергетичний потенціал, забарвлення. Коли ми сваримося, слова, які ми кидаємо у серцях, провокують появу проблем. Коли ми говоримо щось добре, все довкола розквітає.

Якщо навіть тварині говорити щось погане, вона зрозуміє, що на неї намагаються діяти деструктивно. Людина вловлює найменший негатив у мові, беручи удар на себе.

Слова — шлях керування

Слова допомагають знаходити правильний життєвий шлях. Слову передує думка, а справі передує слово. Коли ми говоримо про щось, то вже подумки займаємося цим. Це має і зворотний бік, коли ми надто багато говоримо про щось, але це не збувається.

Зі словами необхідно бути обережнішими, тому що вони можуть зробити так, що ви перегорите, а ідея перетвориться на порожнє місце. Говоріть у справі і лише гарне. Не розповідайте стороннім людям про свої цілі.

Слова — відображення наших емоцій

Слова стають дійсністю, коли ми говоримо те, чого бажаємо. Наприклад, нам буває дуже погано, коли хтось нам переходить дорогу чи кривдить нас. У такі моменти нерідко ми кидаємо дуже образливі та загрозливі фрази, бажаємо комусь зла. Це може статися насправді. Слово, кинуте в хвилину озлобленості чи розпачу, набагато сильніше за слово, сказане у спокої. Наші емоції надають слів неймовірної сили.

Бує і навпаки, коли ви відчуваєте неймовірну радість і від щирого серця бажаєте щастя близькій людині або навіть простому перехожому. Це може дуже сильно зарядити удачею та вірою у себе будь-яку людину. Наші слова важливі, але ще важливіше те, з якими почуттями ми їх вимовляємо.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Агресія та нападки: як захистити себе від негативу та токсичних особистостей
Агресія та нападки: як захистити себе від негативу та токсичних особистостей
У нашому світі дуже багато токсичних людей Та що там говорити — навіть ми самі деколи виявляємо негатив там, д....
Енергетичні особливості та прикмети неділі: корисні поради для сьомого дня тижня
Енергетичні особливості та прикмети неділі: корисні поради для сьомого дня тижня
Неділя — останній день тижня, на який покладається велика відповідальність, незважаючи на те, що він для більш....
Гороскоп на 28 травня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 28 травня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) 28 травня може стати днем, коли вам знадобиться більше самовладання та терпі....
Любовний гороскоп на 28 травня 2023: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 28 травня 2023: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) 28 травня 2023 року буде днем, коли Овнам варто проявити свою енергію та при....
Тлумачення снів у ніч з 27 травня на 28 травня 2023 року
Тлумачення снів у ніч з 27 травня на 28 травня 2023 року
28 травня розпочнеться дев'ята місячна доба Сни, побачені в ніч 9-ї місячної доби, показують внутрішній конфл....
більше матеріалів
/-0,21087288856506-/ /-pc-/
Top