counter
Стрічка новин
Вибрати все
15 Червня
14 Червня
Всі новини...

Знаки небезпеки: як прикмети допомагають оминути проблеми


Переглядів: 50


Знаки небезпеки: як прикмети допомагають оминути проблеми

Обійти біди та проблеми стороною допоможуть народні прикмети. Мудрість наших предків і досі допомагає знаходити вихід зі складних ситуацій і вчасно реагувати, побачивши знаки небезпеки.

Залучити удачу і своєчасно зреагувати на небезпеку, що загрожує, вийде, якщо познайомитися з мудрими прикметами. Експерти рекомендують не ігнорувати знаків, які можуть заздалегідь попередити про те, що попереду чекають труднощі. Завдяки таким підказкам вдасться не втратити впевненості та оминути перешкоди стороною.

Зупинення годинника. Наручний годинник зупиняється, якщо попереду чекають фінансові проблеми. Годинник важливо завести знову та уважно стежити за фінансами. Уберегтися від неприємностей вийде, якщо не позичати і не брати чужих грошей найближчим часом.

Забуті речі. Якщо після виходу з дому виявилося, що забута важлива річ, треба повертатися з обережністю. Для того, щоб запобігти біді, потрібно обов'язково подивитися у дзеркало та посміхнутися своєму відображенню.

Зламаний транспортний засіб. Прикмета свідчить, що перед далекою дорогою транспорт ламається в тому випадку, якщо попереду чекають проблеми та неприємності. Якщо відкласти поїздку неможливо, то в дорозі важливо бути пильними і не приймати поспішних рішень. На допомогу також прийдуть пошепки на удачу в дорозі.

Речі навиворіт. Поспіхом кожен з нас може одягнути річ внутрішніми швами назовні. Якщо така неприємність сталася, то сварки та конфлікти будуть неминучими. Уникнути такого розвитку подій допоможе проста шпилька. Її приколюють до внутрішньої сторони речі, які попередньо надягають правильно.

Розбите дзеркало. Така неприємність може статися у будь-який час і загрожує низкою неприємностей у житті. Нейтралізувати погану прикмету вдасться, якщо не виглядати в уламки і винести їх з дому в непрозорому пакеті або коробці. Підлоги в будинку після цього миють із сіллю, а також обкурюють приміщення полином або ялівцем.

Головний убір на столі. Поклавши шапку на стіл, можна залишитися без заощаджень і пережити на собі тривалий період фінансових труднощів. Такого не станеться, якщо надалі розумно витрачати накопичення, не довіряти шахраям, а стіл протерти ганчіркою. Під поріг обов'язково кладуть монету, а в гаманець — грошовий талісман.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Страхи, які заважають нам розвиватися
Страхи, які заважають нам розвиватися
Достатньо часто на шляху у людини виявляється він сам Комплекси та викликані ними страхи заважають досягти усп....
Ваше духовне завдання за місяцем народження
Ваше духовне завдання за місяцем народження
У кожного з нас є свої кармічні завдання, які перед нами поставила Всесвіт ще перед нашим народженням Зрозуміт....
Чи можна тримати в хаті папороть? Прикмети та забобони
Чи можна тримати в хаті папороть? Прикмети та забобони
Папороть здавна вважалася магічною рослиною Яких легенд про нього тільки не ходить! Люди вірили, що за допомог....
Народні прикмети та забобони на удачу
Народні прикмети та забобони на удачу
Існує безліч прийме і забобонів, дотримуючись яких можна залучити удачу Чи варто вірити цим прикметам? Звичайн....
Які квіти не можна тримати вдома
Які квіти не можна тримати вдома
Кожна квітка має неповторну енергетику Деякі з них сприятливо позначаються на домашній атмосфері, інші, навпак....
більше матеріалів
/-0,29901599884033-/ /-pc-/
Top