counter
Стрічка новин
Вибрати все
4 Червня
3 Червня
Всі новини...

Шість секретів залучення удачі з фен-шуй


Переглядів: 7


Шість секретів залучення удачі з фен-шуй

Якщо вірити китайському вченню фен-шуй, у світі існує 6 правил, які допомагають людині залучити удачу та уникнути неприємностей. Ці правила ґрунтуються на теорії про енергії, суть якої полягає в тому, що всі речі та предмети навколо нас випромінює енергетику.

Прихильники фен-шуй стверджують, що довкола людини зосереджуються як негативні, так і позитивні енергії. Запорукою життєвого успіху та благополуччя, згідно з фен-шуй, є вміння керувати навколишньою енергетикою. Зробити це допоможуть 6 секретів залучення удачі.

Не сидіть на розі

Якщо вірити старовинним прикметам, то на людину, яка сидить на розі, чекає сім років нещасть. А прихильники фен-шуй стверджують, що не тільки кут столу, а й будь-які інші гострі кути в будинку (кути столу, меблів, шафи тощо) можуть завдати людині шкоди. Згідно фен-шуй квартири, всі гострі кути в будинку випромінюють негативну енергетику.

Якщо людина часто сидить на розі, або в її бік постійно спрямовані гострі предмети, то це може негативно позначитися на його здоров'ї, особистому житті та фінансовому благополуччі. Для того, щоб уникнути неприємностей і залучити удачу, краще уникати в будинку незграбних меблів, а всі гострі прилади (ножі, виделки та бритви) зберігати в закритих ящиках.

Не розмовляйте через поріг

Поріг у навчанні фен-шуй є межею між двома світами. З одного боку — «свій» світ, інакше — «чужий». Якщо ви спілкуватиметеся з кимось через поріг, то втратите зв'язок зі своїми співрозмовником. Ви можете з ними незабаром посваритися або надовго розлучитися.

У цьому полягає другий секрет залучення успіху по фен-шуй — не можна спілкуватися із співрозмовником через поріг, інакше втратиш з ним зв'язок.

Не готуйте в поганому настрої

Їжа вбирає усі наші емоції. Так що якщо ви встали не з тієї ноги і вирішили приготувати сніданок для всієї родини, то будьте впевнені, що у всіх домочадців зіпсується настрій і день не складеться.

Не стійте в кутку

Ніколи не стійте у кутку. Згідно фен-шуй вдома, кути є енергетичними вампірами, які здатні поглинати всю енергію людини. Якщо ви довго простоите в кутку, то можете відчути не лише погіршення настрою та втому, а й фізичне нездужання.

Не показуйте на собі

Іноді, обговорюючи якусь недугу у знайомої людини, ми намагаємося зобразити її стан на собі. Наприклад, якщо вас запитали про травму ноги вашого знайомого, в більшості випадків ви неодмінно покажете на собі розмір та розташування його забиття. Цього робити категорично не можна. Показуючи на собі чужу недугу, ви ризикуєте отримати неприємності.

Не дивіться у розбите дзеркало

Згідно з фен-шуй квартири, дзеркала, що тріснули, випромінюють просто величезну кількість негативної енергетики. Дзеркало має властивість накопичувати в собі емоції та почуття, які відчувають люди, що виглядають у нього. Коли дзеркало розбивається, весь цей запас енергії виливається назовні.

Не можна дивитися в дзеркала та інші поверхні, що відбивають, які розбивають відображення людини на частини або просто показують відображення неповністю. Це можуть бути маленькі дзеркала, плитка у ванній або інші поверхні, що відбивають. Вони дроблять енергетику людини, накликаючи на неї тим самим хвороби та неприємності.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
З'єднання Меркурія з Ураном 4 червня 2023: як не допустити появи негараздів
З'єднання Меркурія з Ураном 4 червня 2023: як не допустити появи негараздів
4 червня – дуже небезпечний день через негативний аспект Меркурія та Урану Астрологи вирішили розповісти....
Найкращі грошові афірмації
Найкращі грошові афірмації
Успіх і успіх не прийдуть до вас самостійно Для цього потрібно звільнити місце у своїй душі та бути готовими п....
Грошове дерево: як доглядати його, щоб залучити гроші в будинок
Грошове дерево: як доглядати його, щоб залучити гроші в будинок
Грошовим деревом називають товстунку У багатьох народів ця кімнатна рослина асоціюється з прибутком та фінансо....
Грошовий гороскоп: як вибрати гаманець за Знаком Зодіаку
Грошовий гороскоп: як вибрати гаманець за Знаком Зодіаку
Хотіли б ви мати такий гаманець, який би притягував до вас гроші? Якщо вірити грошовому гороскопу, то цілком м....
7 секретів щасливих стосунків
7 секретів щасливих стосунків
Кількість розлучень зростає з кожним днем, хоча кожен, створюючи сім'ю, розраховував на шлюб, який триватиме в....
більше матеріалів
/-0,26402401924133-/ /-pc-/
Top