З мешканців тонкого світу ми найчастіше стикаємося саме з домовиком. Зазвичай домовик допомагає< /a> тим, хто проживає поряд з ним, попереджає про майбутні нещастя, і навіть намагається їх запобігти. Однак іноді трапляється, що домовик у квартирі починає пустувати: ховаємо або псує речі, шумить і не дає спокою ночами. У таких випадках з домовиком треба потоваришувати та задобрити його.
Якщо ви почали помічати, що в будинку твориться щось недобре, або ж просто хочете залучити успіх у свій будинок, то потрібно знайти підхід до свого домовика. Що радять із цього приводу езотерики?
Як задобрити домового
- Поговоріть із ним. Домовик любить, коли з ним розмовляють уголос. Поважно попросіть його про допомогу, пожуріть за його шалені витівки. Найімовірніше, домовик у вашому будинку почує ваші заклики та прохання, заспокоїться і знову стане на захист будинку.
- Іноді домовикові можна давати солодощі чи кашу. Поставте блюдечко з ласощами на кухні, в темному кутку і скажіть: «Цей тобі, дідусь-домовіюшка». Тоді й добробут прийде і мир настане між домочадцями.
- Звертаючись до домовика, треба називати його Дідусем, Домовіюшкою, Хазяїном-батюшкою, Судар-домовою, Петрович, Кузьмич. Саме так наші пращури і називали домового.
- Ніколи не залишайте на ніч на кухні колючі та ріжучі предмети — ножі, ножиці, виделки, а також сіль, цибуля, перець та часник — все це не заважає домовику захищати ваш будинок від темних сил та негативу.
- Домовик не любить безладу. Якщо в будинку постійний бардак, то домовик вас може провчити. Наприклад, у вас може загубитися цінна річ, або домовик почне будити вас ночами, не даючи спати.