Вода, яку ми даємо своєму організму, повинна бути найвищого рівня, мати гарні смакові якості і не мати неприємних запахів. Системи очищення води для дому допоможуть забезпечити вас водою найвищої якості. Навіщо потрібні фільтри і які вони бувають, розповість наша стаття.
Вода, яка подається до будинку із свердловин або колодязів містить нерозчинні частинки, які погано впливають на здоров'я людини. Системи очищення води дозволяють отримати такі результати:
усунення нітратів;
фільтрація нерозчинних частинок;
виключення неприємних запахів;
пом'якшення та прозорість води;
позбавлення води від шкідливих речовин та організмів, які шкодять людському організму.
Комплексне очищення води дає можливість отримати якісну воду, яку можна приймати алергікам та дітям від народження.
Позбутися забруднень води, неприємних запахів і смаків дозволяють саме фільтри. Фільтри поділяються на два види:
Засипні.
Магістральні.
Магістральні фільтри поділяються на такі типи:
Глибоке очищення. Діапазон роботи від 18 до 100 мкм.
Картриджні. Є колбою, всередині якої розташований картридж з поліпропіленової нитки або спіненого поліпропілену.
Засипні. Призначені для роботи зі змістом завислих частинок.
Сітчасті. Усередині корпусу знаходиться дрібнокомірчаста сітка, яка і виконує функцію фільтрації. Прекрасно підходить для роботи з невеликим вмістом механічних частинок.
Дискові. Ідеально підходять для грубої очистки. Зовні ідентичні сітчастим фільтрам, але як фільтра – потужні диски Фільтрують механічні частинки та органічні. Надійні в використання, прості в експлуатації.
Засипні фільтри бувають: освітлювальні, сорбційні та пом'якшені типи засипних фільтрів. Такі фільтри працюють за допомогою зернистого матеріалу, що фільтрує, який розташований в корпусі приладу. Зернистий матеріал – спінений алюмосилікат. Речовини, які забруднюють воду, затримуються на поверхні або у матеріалі, що фільтрує. Засипні фільтри можуть утримувати частинки розміром до 20 мкм. Досягти ідеальної очистки води за допомогою засипного фільтра просто: перед засипним фільтром слід встановити дисковий або сітчастий фільтр.