counter
Стрічка новин
Вибрати все
15 Квітня
14 Квітня
13 Квітня
Всі новини...

Як залучити гроші за місячним календарем


Переглядів: 30


Як залучити гроші за місячним календарем

Астролог не приховує, що раніше використовувала силу Місяця для свого добробуту. Місячний календар для залучення грошей допоміг їй збільшити свій матеріальний добробут та зберегти заощадження.

Про те, як примножити свої фінанси, і йтиметься. Астролог часто рекомендує звернути увагу до місячний календар. На жаль, не багато хто досі вірить у те, що Місяць може сильно впливати на всі сфери життя людини. А це справді так. І щоб привернути до себе удачу і позбутися неприємностей, потрібно просто дотримуватися рекомендацій місячного календаря. А для залучення грошей можна також використати особливі правила та ритуали.

Отже, для того, щоб не опинитися в борговій ямі, потрібно намагатися завжди робити виплату коштів (кредити, комунальні платежі, великі покупки та інше) тільки на фазу Місяця, що наростає. Зростання Місяця утримуватиме баланс бюджету, що дозволить не залишитися без коштів для існування.

Якщо в період Місяця, що росте, сталося отримання великого прибутку, то не варто відразу витрачати всі гроші. Потрібно хоча б половину цієї суми відкласти на потім. За словами астролога, в той час, як Місяць зростатиме, відкладені гроші залучатимуть до себе ще більші суми.

У період молодика найкраще зайнятися плануванням доходів та витрат. Цей час календаря місячних фаз чудово підходить для продумування подальшої стратегії розвитку.

Період спадного Місяця за місячним календарем ознаменований відпливом грошової енергії. Тому в цей час не варто здійснювати серйозні фінансові угоди, операції. Необхідно уникнути великих покупок та всіх починань, пов'язаних із збільшенням доходу.

Період зростаючого Місяця, за словами астролога, слід присвятити новим звершенням, угодам, важливим зустрічам – всьому, що може принести прибуток.

Крім того, на фінансову ситуацію можуть впливати і знаки Зодіаку, якими переміщається Місяць. Отже, всі активні дії та плани щодо збільшення доходу краще починати на період, коли Місяць у Стрільці, Овні або Лев. Ці знаки Зодіаку належать до вогненної стихії, тому для досягнення своєї мети знадобиться впевненість та сила духу.

Місяць у Терезах, Водолії, Близнюках – цей період вдалий у фінансовій сфері тим, хто пов'язані з публічними виступами, торгівлею чи спілкуванням із великою кількістю людей. Місяць зі знаками повітряної стихії благоволіє у всьому, що пов'язане з громадською діяльністю, комерцією та творчістю.

Місяць у Рибах, Раку та Скорпіоні – цей час дає чудовий шанс заробити грошей для творчих людей. Місяць у знаках водної стихії сприяє всім тим, хто застосовує у роботі творче та нестандартне мислення.

Місяць у Тельці, Діві та Козерозі – цей період слід використовувати тим, хто займається практичною діяльністю чи аналізом. Місяць у знаках земної стихії спрямований на допомогу всім завзятим, витривалим та терплячим людям.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Біоенергетика та успіх: чому плани потрібно тримати в секреті
Біоенергетика та успіх: чому плани потрібно тримати в секреті
Коли ми надихні наші грандіозні плани на майбутнє, то часто хочемо ними поділитися з кожним Це природне бажанн....
Гороскоп на 15 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 15 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні може з'явитися певна невизначеність у вашому житті, але не панікуйт....
Сон у ніч з 14 на 15 квітня 2024 року: тлумачення за місячним календарем
Сон у ніч з 14 на 15 квітня 2024 року: тлумачення за місячним календарем
15 квітня закінчується сьомий і починається восьмий місячний день (о 9:05) Фаза Місяця - зростаюча
Любовний гороскоп на 15 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 15 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша пристрасть і жвавість стануть неперевершеними Ви випромінювати....
Гороскоп від Анжели Перл на 15 квітня 2024 року для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп від Анжели Перл на 15 квітня 2024 року для всіх знаків Зодіаку
Астролог Анжела Перл підготувала прогнози для всіх знаків зодіаку на 15 квітня 2024 року Рекомендується провес....
більше матеріалів
/-0,28964400291443-/ /-pc-/
Top