counter
Стрічка новин
Вибрати все
24 Травня
23 Травня
Всі новини...

Як очистити будинок від негативної енергетики


Переглядів: 42


Як очистити будинок від негативної енергетики

Екстрасенси розповіли про те, як позбутися негативної енергетики у будинку. Негатив, за їхніми словами, може з'явитися у трьох випадках: якщо було наведено пристріт якщо будинок знаходиться в несприятливому місці і якщо в будинку проживає людина з темними думками.

Негативна енергетика в будинку може завдати великої шкоди мешканцям. Часто в будинках з поганою аурою люди відчувають дискомфорт, втому, поганий настрій, дратівливість. Через негативну атмосферу можуть виникнути навіть серйозні проблеми зі здоров'ям. Екстрасенси пропонують ефективний варіант очищення негативної енергетики.

Почати очищення слід із себе. Для цього потрібно прийняти сольовий душ. Сіль є чудовим провідником енергії. Щоб змити з себе весь негатив, потрібно натерти все тіло сіллю, крім волосся на голові, стати під теплий душ і подумки попросити воду змити все погане.

Після цього можна приступати до безпосереднього очищення будинку від негативу. Екстрасенси рекомендують переодягнутися в найпростіший одяг і зняти всі прикраси.

Енергетичне прибирання будинку необхідно починати з дзеркал. Саме дзеркала є найпотужнішими зберігачами енергетичної інформації. Потрібно протерти сольовим розчином всі дзеркала і поверхні, що відображають в будинку. Для повної нейтралізації інформації слід провести ганчіркою на поверхні дзеркала рівно дев'ять разів.

Всі старі речі доведеться викинути. За словами екстрасенсів, у всіх предметах, меблях, побутових приладах, одязі та кухонному начинні накопичується певна енергетика, тому з частиною старих речей доведеться розлучитися. Необхідно передусім подбати про те, щоб у будинку не було непотрібних, зламаних речей, а також тих предметів, які викликають неприємні спогади чи відчуття.

Після сольового прибирання необхідно взяти таз з водою, воскову церковну свічку та гілки звіробою або полину. Воду найкраще брати джерельну або талу. Цією водою потрібно оббризкати всі кути в будинку. Після цієї процедури потрібно підпалити гілку звіробою або полину і обкурити всі кімнати.

Останній етап енергетичного прибирання будинку включає нейтралізацію негативу за допомогою свічки. Для цього потрібно запалити церковну свічку та пройтися з нею по всьому будинку.

Як дізнатися, чи очистився будинок від негативної енергетики? Екстрасенси стверджують, що якщо віск свічки стікатиме рівно, а колір його буде світлим, значить у приміщенні більше немає негативу. Екстрасенси рекомендують проводити енергетичне прибирання двічі на рік. Тоді в будинку завжди пануватиме сприятлива атмосфера та гармонія.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Коли не можна дивитися у дзеркало: 5 заборон
Коли не можна дивитися у дзеркало: 5 заборон
З давніх часів люди надавали особливого значення дзеркалам, сприймаючи їх як портал у потойбічний світ Згодом ....
Ваш список бажань – почніть втілювати мрії в реальність зараз
Ваш список бажань – почніть втілювати мрії в реальність зараз
Ми постійно про щось мріємо і дуже засмучуємося, якщо бажання так і залишається бажанням Чи є способи здійснит....
З плюсу на мінус: як використати негативну енергетику негативних подій на свою користь
З плюсу на мінус: як використати негативну енергетику негативних подій на свою користь
Більшість із нас щодня зустрічається з відеоматеріалами та статтями на тему боротьби з негативом Виявляється, ....
Чому посміхатися корисно, навіть коли вам сумно
Чому посміхатися корисно, навіть коли вам сумно
Неприємні моменти бувають у житті кожної людини Якщо посміхатись навіть у такі періоди, негатив може відступит....
Як позбутися заздрості, злості та образи: 5 ефективних способів
Як позбутися заздрості, злості та образи: 5 ефективних способів
Стресові ситуації, що оточують нас усюди, провокують негативні емоції Дати відсіч емоційній напрузі, що руйнує....
більше матеріалів
/-0,27924799919128-/ /-pc-/
Top