counter
Стрічка новин
Вибрати все
26 Лютого
25 Лютого
24 Лютого
Всі новини...

Погані прикмети, що попереджають про небезпеку


Переглядів: 66


Погані прикмети, що попереджають про небезпеку

Коли у житті відбуваються неприємності, багато хто з нас схильний нарікати на свою злу долю, звинувачуючи її у всіх своїх бідах. Але мало хто знає, що доля щодня намагається нас захистити від усіх бід, подаючи нам певні знаки. Існує кілька прикмет, які передвіщають нещастя та невдачу. І якщо хоч іноді звертати увагу на те, що відбувається довкола, можна вберегтися від усіх неприємностей. Отже, які сигнали попереджають про небезпеку?

Якщо зупинився наручний годинник — це погана прикмета. Цього дня не давайте нікому грошей в борг, інакше потім не зможете їх повернути. Якщо вам це й вдасться, то відносини з позичальником будуть зіпсовані.

Якщо раптом зламався транспорт, на якому ви їдете, це попередження про те, що не варто в цей день вирішувати фінансові питання. Відмовтеся від ідеї взяти кредит, вкласти гроші, підписати договори та зробити великі покупки. Всі грошові операції будуть невдалими і завдадуть багато проблем.

Якщо протягом дня вам часто на очі трапляються горбаті люди або згорблені люди похилого віку, то ввечері вам загрожує небезпека. Не варто цього дня ходити в гості або довго сидіти на роботі. Після заходу Сонця не виходьте із дому. Велика ймовірність того, що ви станете жертвою шахрая чи грабіжника.

Потекла на роботі кулькова ручка — погана прикмета. Це попередження про те, що не варто поки що рватися на нову посаду та розмовляти на цю тему з начальством. Інакше ви можете зіпсувати стосунки зі своїм керівником.

Якщо на очі часто трапляються машини з номерами з трьох однакових цифр, це недобрий знак. Цього дня, та й найближчим часом, не варто ухвалювати жодних серйозних рішень. Великі покупки, фінансові операції, пропозиція руки та серця, важливі зустрічі, поїздки та інші серйозні питання необхідно відкласти.

Якщо вам постійно трапляються на очі зграї горобців, то ця прикмета попереджає вас про небезпеку в дорозі. Усі поїздки та відрядження, що намічаються, рекомендується скасувати. Також рекомендується уважніше бути з грошима та здоров'ям.

Все валиться з рук і нічого не виходить — погана прикмета. Уважно стежте за своїми речами, інакше вас можуть пограбувати.

Якщо в будинку почали гинути квіти, часто необережно б'ється посуд, швидко перегорають лампочки і ламається побутова техніка — це попередження про те, що комусь із ваших домочадців потрібна ваша допомога. Будьте уважнішими зі своїми рідними, ймовірно, хтось із них перебуває у складній ситуації, але не може сам попросити вас про допомогу.

Якщо ви спізнюєтеся на важливу зустріч, але ніяк не можете дістатися до потрібного місця (зламалася машина або довго не їде громадський транспорт), це погана прикмета. Цього дня необхідно відкласти усі свої заплановані справи, інакше з вами може статися нещастя.

Якщо ви довго не можете знайти ключі від дому перед важливою зустріччю або заходом, на який ви збираєтеся, то вам варто виявити особливу обережність. Бажано краще взагалі відкласти усі плани. Якщо вам потрібно потрапити туди, куди ви збираєтеся, то проявите обережність у спілкуванні з людьми. Не варто цього дня нікому довіряти та приймати серйозні рішення.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Оптична ілюзія: тест, який розповість про таємниці вашої особистості
Оптична ілюзія: тест, який розповість про таємниці вашої особистості
Багато віків люди билися над загадками людської душі Езотерики пояснюють звички та бажання людини потойбічними....
Як загадати бажання на падаючу зірку, щоб воно виповнилося
Як загадати бажання на падаючу зірку, щоб воно виповнилося
Усім відомо: якщо встигнеш загадати бажання під час падаючої зірки, воно обов'язково здійсниться Але й у цієї ....
Как услышать внутренний голос: три полезных практики, которые расширят сознание
Как услышать внутренний голос: три полезных практики, которые расширят сознание
Внутрішній голос — це ключ до пізнання себе, навколишнього світу та здатності взаємодіяти з цим світом Є багат....
6 вправ, які допоможуть знайти своє призначення
6 вправ, які допоможуть знайти своє призначення
Якщо ви задалися пошуком свого призначення, ви вже на півдорозі до духовного самопізнання 6 вправ допоможуть в....
Порожнеча буття: 6 причин, через які люди губляться в житті
Порожнеча буття: 6 причин, через які люди губляться в житті
Кризи в житті, важкі втрати, розлучення, проблеми — все це може збити з правильного шляху Повернення до себе б....
більше матеріалів
/-0,24024200439453-/ /-pc-/
Top