counter
Стрічка новин
Вибрати все
21 Березня
20 Березня
19 Березня
Всі новини...

Зло незавершених справ: чому важливо не відкладати справи на завтра


Переглядів: 11


Зло незавершених справ: чому важливо не відкладати справи на завтра

Багато людей живуть у борг, вічно відкладаючи важливі справи на потім. З енергетичної точки зору такий спосіб життя вкрай деструктивний. Експерти розповіли, чому це небезпечно.

Є лише п'ять звичок, які перетворюють людину на невдаху. Відкладення справ на потім — одна з них. Якщо з цими звичками не боротися, то успіх дуже швидко вас покине, причому на довгий термін. Багато хто недооцінює звичку відкладати справи, але цього робити не варто, адже має багато негативних наслідків.

Погіршення самопочуття та зниження енергетики

Прокрастинація призводить до підвищення стресу. Перша причина, чому це відбувається — прокрестинирующие вічно нічого не встигають і поспішають. Усі справи, які ми відкладаємо, рано чи пізно доведеться вирішувати, чи це прибирання чи курсова робота в університеті. Настає момент, коли на відкладені справи залишається дуже мало часу. Люди починають нервувати і поспіхом метушитися. Це призводить до переживань, а переживання, своєю чергою, вкрай негативно впливають на здоров'я. Люди, які багато прокрастинують, часто розвиваються хвороби серця.

Само собою, енергетика людини теж сильно страждає. З'являються дірки в біополі, які призводять до того, що людина стає дратівливою, від неї відвертається успіх. Йому стає дуже важко займатися навіть звичними та приємними справами. Чим довше людина перебуває в такому стані, тим важче їй вибратися з неї.

Поява чорної смуги

Все вищеописане нерідко призводить до появи чорної смуги у житті. Справа в тому, що проблеми часто збираються, а потім призводять до нових негараздів. Обсяг цих проблем зростає, як снігова куля.

Тривожність, породжена стресом, призводить до появи депресивних думок. Депресивні думки згодом перетворюються на негативні програми, які стоять на шляху нашого успіху. Ці програми ставлять блоки у свідомості. Людина втрачає здатність мислити оптимістично, що змушує її робити помилки.

Втрата часу, мотивації, життєвих орієнтирів

Коли ми відкладаємо справи, вони збираються. Коли вже немає змоги чекати, доводиться рішуче діяти. Це призводить до того, що людина витрачає величезну кількість часу на те, що вона робити не хоче. Той час, який він міг би витратити на себе і своїх близьких, на розваги і роботу над собою, він витрачає на ненависні справи.

У такому ритмі людям властиво втрачати мотивацію, інтерес до життя. Нерідко під час вирішення справ, які відкладалися, людина забуває про важливі життєві орієнтири, які ведуть її на щастя. Знижується впевненість у собі, підривається його репутація на роботі. Це призводить до кар'єрних спадів, зменшення доходів. Саме тому експерти радять пам'ятати про те, що все має свої наслідки.

Людям властиво прокрастинувати, але багато хто може з цим впоратися і не допускати появи авралів. Такі люди дуже обережно ставляться до тих, хто абсолютно не вміє планувати справи і постійно переносить зустрічі або терміни.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Закон чорної смуги: чи правда, що біда не приходить одна
Закон чорної смуги: чи правда, що біда не приходить одна
Багато хто чув приказку про те, що біда не приходить одна Настав час пролити світло на те, чи дійсно існує чор....
Місячний день сьогодні 21 березня 2023 року
Місячний день сьогодні 21 березня 2023 року
Погодити день із настроєм Місяця важливо, щоб не оступитися і не викликати зайвих проблем Про те, яким буде 21....
Слов'янські обереги: значення та застосування
Слов'янські обереги: значення та застосування
З давніх часів наші предки використовували обереги для захисту та залучення удачі та благополуччя Майже кожен ....
Як правильно носити кільця для залучення грошей
Як правильно носити кільця для залучення грошей
Для багатьох екстрасенсів кільця є звичним магічним атрибутом Вони вважають, що кільце можна носити не тільки ....
Гороскоп на 21 березня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 21 березня 2023 року: що обіцяють астрологи
ОвенСьогоднішній день буде схожим на змагання з бігу з перешкодами Вони будуть дрібні, але їх буде багато
більше матеріалів
/-0,32252311706543-/ /-pc-/
Top