New York Times писала, що США та інші країни НАТО насилу знаходять резерви для нових постачань зброї Україні. Насамперед це стосується снарядів для ствольної артилерії, проте, судячи з ініціативи корпорації Boeing, у США шукають альтернативу високоточним ракетам для установок HIMARS та MLRS. Україна вже кілька місяців запитує у США потужніші ракети MGM-140 ATACMS для комплексів HIMARS і MLRS. Їхня дальність становить 300 кілометрів. Однак ці ракети досі не передані, і про плани щодо їх передачі у відкритих джерелах не повідомлялося.
Вражаюча дальність у 150 кілометрів у GLSDB менша, ніж у ракет ATACMS, але набагато перевищує дальність ракет GMLRS, які, судячи з повідомлень з фронту, можуть стріляють на відстань до 90 кілометрів, що навіть далі за заявлену дальність для цих боєприпасів.
Інформація про точну вартість GLSDB у відкритих джерелах відсутня, проте, виходячи з даних, опублікованих на сайті ВПС США, вони коштуватимуть понад 40 тисяч доларів, а це суттєво дешевше за пуск Хаймарсов, при більшій дальності.
Відкриті джерела стверджують, що вартість пуску однієї ракети HIMARS складає 150 тисяч доларів. Кожен постріл – це 6 ракет. Отже, ціна одного пуску HIMARS – близько 1 мільйона доларів
Авіабомба GBU-39 - головний компонент ракети GLSDB. Ракетна частина М26 може бути взята зі зберігання. Відповідно, до цієї ціни потрібно додати вартість агрегатів для збирання виробу та робіт. Вартість ракети GMLRS, за різними оцінками, від 100 тисяч доларів до 160 тисяч.
Бойова частина GMLRS важить 90 кілограмів, що за вагою приблизно дорівнює GLSDB (загальна вага - 93 кілограми). При цьому, щоправда, багато експертів зазначали, що ракеті GMLRS не вистачає потужності для знищення особливо міцних об'єктів, наприклад мостів.
Поєднання вартості, дальності та високої точності GLSDB робить цю пропозицію досить вигідною для постачання в Україну.
Однак невідомо, скільки керованих бомб було побудовано і скільки США можуть дозволити собі направити на виробництво таких ракет. Можливо, постачання могли б проводитися не з наявності в американських арсеналах, а із заводів, на яких будуть розміщені замовлення для нового виробництва.
При цьому, за даними Рейтер, поставки GLSDB можли б розпочатися вже навесні 2023 року.