counter
Стрічка новин
Вибрати все
4 Червня
3 Червня
Всі новини...

Чому не щастить у житті: енергетичні причини невдач та неприємностей


Переглядів: 30


Чому не щастить у житті: енергетичні причини невдач та неприємностей

Проблеми та невдачі обтяжують наше життя, роблячи його безпросвітним. Усі неприємності беруть початок на енергетичному рівні. Знаючи причини їх появи, ви з легкістю зможете позбутися смуги невдачі.

Існує думка, що якщо не щастить в одному, то обов'язково пощастить у чомусь іншому. Проте затятий оптимізм з кожним днем зустрічається дедалі рідше. Більшість людей одна невдача тягне у себе іншу. Це безпосередньо пов'язане з енергетикою: таке притягує таке. Людина, яка має негативну енергію, привертає до себе нещастя, і навпаки. Тому починати змінювати своє життя на краще необхідно з себе.

Ознаки появи невдачі

Цей феномен цікавить езотериків, психологів та філософів. Розуми сучасності класифікували основні ознаки відсутності успіху у людей. Ці прояви запускають механізми невдачі і сприяють виникненню чорної смуги. Насамперед слід викоренити нижченаведені симптоми.

Розчарування. Людину переслідує почуття безвиході, спустошення, неможливості змінити своє життя. До втрати віри призводить переоцінка своїх можливостей та недосяжність цілей.

Агресія та невпевненість. Особистість, схильна до невдач, прагне випустити пару на інших людей або самоствердитися за рахунок чужих бід.

Самотність і образа на весь світ. Хронічна невдача може бути обумовлена низькою самооцінкою, самотністю та заздрістю. У цьому випадку людина, як правило, звинувачує у власних бідах оточуючих.

Спустошеність. Втрата радості життя спричиняє відсутність нових позитивних змін. Навіть у моменти радості людина думає про можливу невдачу.

Причини невдач і неприємностей

Причини нашого невдачі зумовлені енергетичними факторами. Весь світ пронизаний потоками енергії, а ми в ньому — гості, які повинні навчитися жити згідно з законами Всесвіту. Школа життя пов'язана з усвідомленням зовнішніх факторів та духовним зростанням. Людина, яка відмовляється від власного призначення і не бажає вчитися, свідомо приречена на невдачу.

Нам необхідно навчитися жити в гармонії, співпраці, взаємодопомозі, викоренивши в собі протистояння, жадібність, злість. Причиною невдачі часто є наші помилкові погляди, пріоритети та бажання, не узгоджені зі світом на енергетичному рівні. Нещастя здебільшого переслідує тих людей, які протидіють світобудові. Людина, яка не помічає своїх помилок, згодом розплачується за них у триразовому розмірі. Життя погіршуватиметься доти, доки особа не стане на шлях розвитку та переоцінки своїх пріоритетів.

Але негативні події в нашому житті можуть бути зумовлені негативним впливом ззовні. З моменту народження людина схильна до енергетичного впливу, який може бути як позитивним, так і руйнівним. До останнього відноситься чаклунство, чорна магія, пристріт, псування, заздрість людей, негативні події та новини. Навіть фільми жахів мають руйнівну силу.

Саме тому слід створювати захисний покрив для своєї душі за допомогою медитацій, йоги, читання мантр.

Вирватися із зачарованого кола невдач вам допоможе міцне біополе, позитивні думки та віра в краще. Успіх знайомий кожному, а ось тотальне невдачу — ознака того, що вам потрібно замислитись над власним життям. Низка невдач не переслідує людей, які знайшли свій істинний шлях і йдуть на щастя. Ми хочемо вам знайти себе, позбутися неприємностей і здобувати нові перемоги щодня. Будьте щасливі, успіхів,


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
З'єднання Меркурія з Ураном 4 червня 2023: як не допустити появи негараздів
З'єднання Меркурія з Ураном 4 червня 2023: як не допустити появи негараздів
4 червня – дуже небезпечний день через негативний аспект Меркурія та Урану Астрологи вирішили розповісти, чим ....
Найкращі грошові афірмації
Найкращі грошові афірмації
Успіх і успіх не прийдуть до вас самостійно Для цього потрібно звільнити місце у своїй душі та бути готовими п....
Грошове дерево: як доглядати його, щоб залучити гроші в будинок
Грошове дерево: як доглядати його, щоб залучити гроші в будинок
Грошовим деревом називають товстунку У багатьох народів ця кімнатна рослина асоціюється з прибутком та фінансо....
Грошовий гороскоп: як вибрати гаманець за Знаком Зодіаку
Грошовий гороскоп: як вибрати гаманець за Знаком Зодіаку
Хотіли б ви мати такий гаманець, який би притягував до вас гроші? Якщо вірити грошовому гороскопу, то цілком м....
7 секретів щасливих стосунків
7 секретів щасливих стосунків
Кількість розлучень зростає з кожним днем, хоча кожен, створюючи сім'ю, розраховував на шлюб, який триватиме в....
більше матеріалів
/-1,0234379768372-/ /-pc-/
Top