counter
Стрічка новин
Вибрати все
9 Грудня
8 Грудня
Всі новини...

Вплив карми минулого на наше життя


Переглядів: 39


Вплив карми минулого на наше життя

Один із законів карми говорить: минуле має величезний вплив на сьогодення та майбутнє. Те, які висновки ми зробимо з минулого досвіду, залежатиме наше майбутнє життя.

Ви, напевно, часто помічали, що багато ситуації у вашому житті постійно повторюються? Наприклад, ви завжди втрачаєте гроші чи документи. Або вас у черговий кинула друга половника. Або вас постійно обраховують у магазині. Чи думали ви, чому так відбувається? Чи не карма минулого так впливає на ваше життя?

Якщо ви помітили, що все у вашому житті рухається по колу, то знайте, що це не випадково. Просто доля сподівається, що ви нарешті виправитеся, тому і ставить вас щоразу в ту саму ситуацію. Наприклад, у дитинстві хтось скористався вашою добротою та наївністю. Ви допомогли людині, а він вас обдурив. Через якийсь період часу ви опинилися в такій самій ситуації, і вчинили так само. І втретє доля вам послала несумлінну людину, але ви не врахували помилок минулого і знову потрапили в неприємну ситуацію з вини своєї наївності. Так відбуватиметься доти, доки ви не усвідомите, у чому ваша помилка і не почнете по-іншому ставитися до людей.

Іноді вплив минулого впливає на людину по-іншому. Наприклад, у вашій родині багато родичів так і не змогли влаштувати особисте життя. Перед вашими очима відбувалися і розлучення, і сварки, і розподіл майна. Карма родичів може сильно впливати на вас. Щоб не взяти на себе важку ношу своєї рідні, вам слід зрозуміти та виправити їхні помилки. Потрібно усвідомити, що саме вони зробили не так і спробувати самому не робити такого.

На ваше життя може впливати і ваше минуле життя. Наприклад, вас мучить страх перед великими водоймами, хоч ви чудово плаваєте, та й взагалі рідко буваєте в місцях, де вони розташовані. Але побачивши море чи озера вас кидає в тремтіння і ви чітко бачите картину, в якій вас накриває хвилею. Звідки взявся цей страх, якщо ви ніколи не тонули? Відповідь очевидна: з минулого життя. Можливо, ви тонули у своєму минулому втіленні, і тепер страх перед водою переслідує вас справжнього життя.

Найпростіший приклад впливу минулого, це коли ви робите помилку і не можете її забути. Все ваше життя з цього моменту поділено на «до» і «після». Постійні думки про минулу провину не дають вам спокою. Це гальмує ваш розвиток. Наприклад, від вас пішла ваша друга половинка, і тепер, зустрівши нове кохання, ви боїтеся, що станеться те саме. Не можна жити минулим, кожна ситуація – ndash; індивідуальна.

Вплив минулого на життя людини не піддається сумніву. Часом відпустити його нелегко, але це необхідно. Потрібно змінити свою карму, щоб нічого не змогло перешкодити вам на шляху до щастя.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерів
Інші важливі новини і публікації
Народные приметы на 9 декабря 2022 года: что нельзя делать в Юрьев день
Народные приметы на 9 декабря 2022 года: что нельзя делать в Юрьев день
В народе 9 декабря называли Юрьевым днем Он играл большую роль в жизни общества: в этот день крестьяне имели п....
Гороскоп на 10 грудня 2022 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 10 грудня 2022 року: що обіцяють астрологи
ОВНИ 10 грудня Овни можуть опинитися перед непростим вибором Зробити його допоможе близька людина, кажуть зір....
Любовний гороскоп на 9 грудня 2022 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 9 грудня 2022 року: що обіцяють астрологи
ОВНИ У цей день вам доведеться поступитися коханій людині - заради ваших стосунків Домовтеся зі своїм его про....
9 грудня – Єгорія Холодного. І як це пов'язано з Юрієм та Георгієм
9 грудня – Єгорія Холодного. І як це пов'язано з Юрієм та Георгієм
"Він Гога, він же Гоша, він же Юрій, він же Гора, він же Жора" - стара цитата з одного раніше популярного філь....
Народні прикмети на 8 грудня 2022 року: що не можна робити цього дня
Народні прикмети на 8 грудня 2022 року: що не можна робити цього дня
Православные в этот день вспоминают папу Римского Климента I В народе 8 декабря называли Климом Холодным и вер....
більше матеріалів
/-0,33579897880554-/ /-pc-/
Top