Наша енергетика постійно змінюється. Це може відбуватися досить непередбачуваним чином, але в більшості випадків ми відчуваємо повільний спад або підйом. В періоди спаду енергії та нездужання корисними будуть спеціальні зігрівальні напої.
Є безліч різних технік, які дозволяють підвищувати енергетику, але часом набагато простіше зробити собі правильний напій, який порадує вас незвичайним смаком. Намагайтеся завжди тримати необхідні інгредієнти в наявності, щоб у разі раптових проблем ви змогли швидко покращити свій настрій і самопочуття.
Якщо ви не хочете витрачати багато коштів і часу на приготування, оговтайтеся в найближчий супермаркет, щоб купити корінь імбиру. У поєднанні з зеленим чаєм, улуном або пуером імбир розкриває свої властивості в повній мірі.
Просто поріжте його або потріть на терці, додавши в чайник або френч-прес. Залийте окропом і залиште на 15-20 хвилин. Окремо можете заварити чай або додати його відразу до імбиру. Буде добре, якщо ви додайте мед і лимон. Такий чай додасть вам сил, підвищить енергетику і тонус організму, допоможе впоратися з депресивними думками. Восени і взимку такий чай вкрай корисний для чутливих і слабких людей.
Деякі ягоди мають величезну силу. Їх можна додавати до чаю або робити з відвар, але тільки не доводячи до кипіння, на слабкому вогні. В «мікс» можна додавати малину, смородину, а також ягоди з дуже сильною енергетикою: калину, горобину. Кількість води і самих ягід можна підбирати самостійно за смаком. Також можна додати в отриманий відвар мед.
Дуже важливо плавно нагрівати ягідну суміш на слабкому вогні. Як тільки ви зрозумієте, що суміш починає закипати, вимкніть вогонь. Дайте їй трохи охолонути. Не робіть ягідний напій про запас, оскільки він втратить свою силу і вже не буде так благотворно впливати на вашу енергетику і здоров'я.
У обліпихі міститься величезна кількість корисних речовин. Це вітаміни В, С, а також мінерали. Для створення даного напою вам знадобиться 100 г ягід. Киньте їх у воду і доведіть до кипіння. Об'єм води повинен становити приблизно 100 мілілітрів.
Після того, як відвар дійде до кипіння, потрібно буде перелити його в чайник або во френч-прес, а потім додати туди чайну ложку подрібнених квіток ромашки. Також для смаку і підвищення енергетики можна додати трохи кориці. Разом ромашки або разом з нею можна використовувати лаванду. Якщо ви використовуватимете відразу дві квітки, ефект буде трохи сильнішим. За смаком можна додати цукор або мед, адже напій вийде досить кислим.
Зігрітися і відновити енергетику холодним зимовим вечором вам допоможе міцний чорний чай з шоколадом і корицею. Заваріть чай міцніше, додайте в нього кориці і трохи меду. Відкушуйте трохи темного шоколаду, потім запивайте гарячим чаєм. Це дуже смачно і корисно. При бажанні темний шоколад можна замінити солодким молочним, але ефект вже буде не таким потужним.
Якщо ви переохолодилися, позбавлені сил або просто хочете підбадьоритися, змішайте столову ложку женьшеню і столову ложку м'яти з зеленим чаєм. При бажанні можна додати трохи меліси, а потім залити отриману суміш окропом. Залиште її на 10 хвилин.
Такий чай буде вкрай корисний при застуді, після складного робочого дня або нервового перенапруги. Він допоможе вам підбадьоритися, забути про всі проблеми і знову насолоджуватися життям.