counter

Медитація для глибокого розслаблення та зняття стресу


Переглядів: 61


Медитація для глибокого розслаблення та зняття стресу

Постійна напруга і тривога заважають насолоджуватися життям і досягати поставленої мети. У цьому випадку допомога має бути надана негайно. Найкращий метод боротьби зі стресом – медитація для глибокого розслаблення.

Наслідки стресу негативно впливають на людину, підривають її фізичний та душевний стан. Стрес порушує звичний спосіб життя, викликає тривогу, занепокоєння, апатичний стан. Людина перестає боротися з проблемами в житті, стає роздратованою, млявою, недовірливою. Зняти стрес можна за допомогою спеціальної медитації. Це корисна практика на тривалу перспективу.

Користь розслаблюючої медитації
Медитативна практика сприяє у боротьбі з апатичним та нервозним станом. Вона допомагає:

знизити нервозність;
зменшити симптоми депресії, стресу та втоми;
упорядкувати думку;
сконцентруватися на позитиві;
перестати думати про проблеми та жити у сумнівах;
здобути впевненість у своїх силах.
Ця медитативна практика вважається природним заспокійливим для організму. Під час її проведення організм повністю розслабляється, приходить відчуття легкості та спокою, що є визначальним фактором у боротьбі з нервовим перенапругою. Більше того, якщо ви візьмете за правило медитувати кожен день, то набагато легше сприйматимете стресові ситуації і почнете жити повним і насиченим життям.

Медитація для зняття стресу
Дана медитативна практика допоможе вам відволіктися від турбот і проблем, що викликають стресовий стан, і перейти з негативного способу мислення на позитивний. Фахівці також повідомляють, що медитація для глибокого розслаблення допоможе позбавитись комплексів та страхів, що стримують вас. Ця техніка схвалена біоенергетиками та тренерами з йоги. Процес медитації включає кілька етапів.
Етап перший. Спочатку необхідно підготуватися до медитації, обладнати зручне місце, запалити пахощі, налаштуватися на позитивну хвилю, зайняти зручне положення - в ідеалі це поза лотоса або поза лежачи на спині. Найголовніше правило - спина має бути прямою.

Етап другий. Необхідно повністю розслабити усі групи м'язів. Сконцентруйтеся на своєму тілі, відчуйте його напруження - напружте всі м'язи, а потім плавно почніть їх розслабляти. Не забувайте про спокійне грудне дихання. Дихайте спокійно, не поспішайте. Цей процес у середньому займає від 5 до 15 хвилин, але він принесе порятунок від фізичної напруги.

Етап третій. Після того, як ваше тіло розслабилося, настав час переходити до аутотренінгу. Аутотренінг - підвид медитації для зняття емоційної напруги, що складається з повторення позитивних установок або мантр. Афірмації навчать вас цінувати і любити себе, а також допоможуть повірити, що будь-яка проблема має рішення. Позитивні установки повинні бути життєстверджуючими, наприклад: «Мені все під силу», «У мене все вийде», «Я зможу».

Етап четвертий. Завершити медитацію слід шляхом візуалізації приємних образів та подій. Сенс методики в тому, щоб подумки здійнятися над земними проблемами і запрограмувати свою свідомість на успіх. Уявіть собі якесь умиротворююче, райське містечко, де ви почуваєтеся абсолютно щасливою людиною. Закріпіть цей образ у свідомості. Додати деталі: запахи, смаки, відчуття, емоції.

На цю медитацію ви витратите трохи більше півгодини, зате який результат. Завдяки медитації ви зможете повністю розслабитися, перемогти власні страхи, очистити свідомість та позбутися стресу.

Існують і інші способи боротьби зі стресом, які допоможуть вам позбутися нервової напруги. Не бійтеся експериментувати та шукати те, що підходить саме вам. Бережіть себе


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогоднішній день подарує Овнам можливість проявити свою енергію та ініціати....
Любовний гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша енергія приверне увагу особливої людини Будьте відкриті новим ....
Місячний день сьогодні 3 грудня 2023 року
Місячний день сьогодні 3 грудня 2023 року
Місячний календар — найкращий помічник на шляху до досягнення цілей Поради астрологів допоможуть вам сьогодні ....
Гороскоп на 3 грудня 2023 року від Павла Глоби
Гороскоп на 3 грудня 2023 року від Павла Глоби
На календарі неділя, 3 грудня 2023 року Це буде особливим для багатьох знаків Зодіаку, каже відомий астролог П....
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Для всіх знаків зодіаку День підходить для довгострокового планування та наведення порядку у справах
більше матеріалів
/-0,29245901107788-/ /-pc-/
Top