counter
Стрічка новин
Вибрати все
27 Вересня
26 Вересня
25 Вересня
Всі новини...

Медитація для залучення удачі «Світло душі»


Переглядів: 21


Медитація для залучення удачі «Світло душі»

Якщо вам здається, що успіх відвернувся і життя котиться під укіс, особлива медитація допоможе вам повернути душевну рівновагу і повернути прихильну Фортуну.

Медитація - особливий стан душі та тіла людини. Вона допомагає зосередитися на важливих аспектах життя, відновлює енергію та душевну рівновагу. Навчитися медитувати може кожен. Заняття дозволять по-іншому усвідомлювати те, що відбувається з вами, допоможуть знайти шлях не тільки до душевної рівноваги, але і до правильної організації всього життя, набратися енергії і навіть вилікувати багато захворювань.

Вправа «Створення Світла»
Ця ментальна вправа допоможе вам підготуватися до основної медитації, відчути приплив сил та бажання боротися за свою долю для зміни її на краще.

Уявіть, що ви опинилися в темному приміщенні (це може бути підвал, печера, темна кімната). Дослухайтеся до своїх відчуттів. Ви втрачаєте здатність орієнтуватися у просторі та часі. Чого б вам хотілося найбільше? Напевно, відповідь буде така: «Включити світло». Бажання висвітлити приміщення навколо себе заповнює всю вашу істоту. Так і людина, яка перебуває в безодні своїх думок, намагається знайти вихід із ситуації. Сконцентрувавшись, ви почнете помічати, що морок навколо вас починає розсіюватися, впевненість у собі міцніє і вже немає страху та паніки. Це і є ваше внутрішнє світло, за допомогою якого ви зможете набути рівноваги та впевненості.

Відчуйте весь негатив, що обрушився на вас, що найбільше турбує: чому відвернувся успіх і як його повернути. Темрява, в якій ви опинилися - не привід опускати руки, а мотивація для ривка вперед і впевненості в собі.

Розвинувши здатність концентруватися на внутрішньому світлі, приступайте до самої медитації.

Медитація «Світло душі»
Займіть зручне положення та сконцентруйтеся. Подумки або вголос промовляйте проблеми, які не дають вам спокою, ставте питання, на які шукайте відповідь. Не стримуйте емоції, що рвуться через край. Дайте їм вихід, і вони підштовхнуть вас до головного - поняття та прийняття ситуації, вихід з якої ви прагнете знайти.

Зосередьтеся на тому, як ви виглядаєте: одяг, взуття, емоційний стан. Подивіться на себе збоку: що ви відчуваєте? Жалість до себе? Тривогу? Розпач? Подумки поверніться в темне приміщення і погляньте всередину себе.

Не впадайте у відчай, якщо у вас нічого не вийде з першого разу. Зробіть ще одне зусилля і вдивіться у темряву. Незабаром ви почнете бачити свою душу. Якщо вона нещасна, страждає та намагається знайти вихід. Допоможіть їй, адже ніхто не розірве ланцюги відчаю, якими вона скута, крім вас самих. Уявіть собі промінь світла, що увірвався до підземелля. Подумки розтягніть його, живіть позитивними емоціями і спрямуйте на кайдани своєї душі.

А тепер візуалізуйте ту низку невдач, які вас переслідують. Почніть розчиняти пута і невдачі потоком світла, випалюйте відчай, подивіться, як воно тане і ваша душа набуває свободи. Глибоко вдихніть і ви відчуєте, що за спиною виросли крила. Хвилі тепла огорнуть вас з ніг до голови, умиротворення проникає в кожну клітинку підсвідомості і пітьма відступає.

Тепер ви вільні. Негатив піде, невдачі розчиняться. Нехай світло вашої душі висвітлює ваш шлях і приваблює у ваше життя щастя, радість, любов удачу та процвітання.

Щоразу, коли ви відчуваєте негативні емоції і відчуваєте, що успіх знову відвертається від вас, вдайтеся до медитації «Світло душі».

Позитивне мислення - запорука душевної рівноваги та фізичного здоров'я. Техніки позбавлення негативних думок допоможуть вам змінити життя на краще. Щастя криється у кожному з нас.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп на 27 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 27 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні вам може знадобитися трохи більше терпіння Намагайтеся зберігати сп....
Домовик у квартирі: як з ним подружитися
Домовик у квартирі: як з ним подружитися
З мешканців тонкого світу ми найчастіше стикаємося саме з домовиком Зазвичай домовик допомагає< /a> тим,....
Джерела енергії та позитивних емоцій для Знаків Зодіаку
Джерела енергії та позитивних емоцій для Знаків Зодіаку
Енергія та позитивні емоції — основа життєвого щастя Притягнути їх можна за допомогою особливостей кожного зна....
Токсичні налаштування: як ми програмуємо себе на поразку та що з цим робити
Токсичні налаштування: як ми програмуємо себе на поразку та що з цим робити
Наші поразки в більшості випадків трапляються не через поганий вплив ззовні або змови недоброзичливців, а чере....
Знаки Долі, які слід помічати
Знаки Долі, які слід помічати
Підказки Долі зустрічаються в найнесподіваніших місцях Часом для того, щоб отримати відповідь на хвилююче запи....
більше матеріалів
/-0,26246118545532-/ /-pc-/
Top