counter
Стрічка новин
Вибрати все
25 Червня
24 Червня
23 Червня
Всі новини...

Медитація для залучення удачі «Світло душі»


Переглядів: 12


Медитація для залучення удачі «Світло душі»

Якщо вам здається, що успіх відвернувся і життя котиться під укіс, особлива медитація допоможе вам повернути душевну рівновагу і повернути прихильну Фортуну.

Медитація - особливий стан душі та тіла людини. Вона допомагає зосередитися на важливих аспектах життя, відновлює енергію та душевну рівновагу. Навчитися медитувати може кожен. Заняття дозволять по-іншому усвідомлювати те, що відбувається з вами, допоможуть знайти шлях не тільки до душевної рівноваги, але і до правильної організації всього життя, набратися енергії і навіть вилікувати багато захворювань.

Вправа «Створення Світла»
Ця ментальна вправа допоможе вам підготуватися до основної медитації, відчути приплив сил та бажання боротися за свою долю для зміни її на краще.

Уявіть, що ви опинилися в темному приміщенні (це може бути підвал, печера, темна кімната). Дослухайтеся до своїх відчуттів. Ви втрачаєте здатність орієнтуватися у просторі та часі. Чого б вам хотілося найбільше? Напевно, відповідь буде така: «Включити світло». Бажання висвітлити приміщення навколо себе заповнює всю вашу істоту. Так і людина, яка перебуває в безодні своїх думок, намагається знайти вихід із ситуації. Сконцентрувавшись, ви почнете помічати, що морок навколо вас починає розсіюватися, впевненість у собі міцніє і вже немає страху та паніки. Це і є ваше внутрішнє світло, за допомогою якого ви зможете набути рівноваги та впевненості.

Відчуйте весь негатив, що обрушився на вас, що найбільше турбує: чому відвернувся успіх і як його повернути. Темрява, в якій ви опинилися - не привід опускати руки, а мотивація для ривка вперед і впевненості в собі.

Розвинувши здатність концентруватися на внутрішньому світлі, приступайте до самої медитації.

Медитація «Світло душі»
Займіть зручне положення та сконцентруйтеся. Подумки або вголос промовляйте проблеми, які не дають вам спокою, ставте питання, на які шукайте відповідь. Не стримуйте емоції, що рвуться через край. Дайте їм вихід, і вони підштовхнуть вас до головного - поняття та прийняття ситуації, вихід з якої ви прагнете знайти.

Зосередьтеся на тому, як ви виглядаєте: одяг, взуття, емоційний стан. Подивіться на себе збоку: що ви відчуваєте? Жалість до себе? Тривогу? Розпач? Подумки поверніться в темне приміщення і погляньте всередину себе.

Не впадайте у відчай, якщо у вас нічого не вийде з першого разу. Зробіть ще одне зусилля і вдивіться у темряву. Незабаром ви почнете бачити свою душу. Якщо вона нещасна, страждає та намагається знайти вихід. Допоможіть їй, адже ніхто не розірве ланцюги відчаю, якими вона скута, крім вас самих. Уявіть собі промінь світла, що увірвався до підземелля. Подумки розтягніть його, живіть позитивними емоціями і спрямуйте на кайдани своєї душі.

А тепер візуалізуйте ту низку невдач, які вас переслідують. Почніть розчиняти пута і невдачі потоком світла, випалюйте відчай, подивіться, як воно тане і ваша душа набуває свободи. Глибоко вдихніть і ви відчуєте, що за спиною виросли крила. Хвилі тепла огорнуть вас з ніг до голови, умиротворення проникає в кожну клітинку підсвідомості і пітьма відступає.

Тепер ви вільні. Негатив піде, невдачі розчиняться. Нехай світло вашої душі висвітлює ваш шлях і приваблює у ваше життя щастя, радість, любов удачу та процвітання.

Щоразу, коли ви відчуваєте негативні емоції і відчуваєте, що успіх знову відвертається від вас, вдайтеся до медитації «Світло душі».

Позитивне мислення - запорука душевної рівноваги та фізичного здоров'я. Техніки позбавлення негативних думок допоможуть вам змінити життя на краще. Щастя криється у кожному з нас.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерів
Інші важливі новини і публікації
27 щасливих днів і заряджена склянка: 7 перевірених способів здійснення мрій
27 щасливих днів і заряджена склянка: 7 перевірених способів здійснення мрій
Навряд чи на землі існує така людина, яка абсолютно ні про що не мріє У кожного з нас є, щонайменше, одна запо....
Підводні камені: що найбільше дратує різні знаки Зодіаку
Підводні камені: що найбільше дратує різні знаки Зодіаку
Як прекрасно, коли все у нас в житті добре! Але ніщо людське нам не чуже, і іноді нас хтось або щось злить і в....
У полях Рязані Іл-76 здійснив негативний підйом і розбився
У полях Рязані Іл-76 здійснив негативний підйом і розбився
Засоби масової інформації повідомляють, що літак військово-космічних сил армії вбивць, ґвалтівників і мародері....
24 червня: День Варнави. Чого не можна робити, щоб не накликати нечисту силу
24 червня: День Варнави. Чого не можна робити, щоб не накликати нечисту силу
Як раніше вже писала АСН, сьогодні 24 червня в народі відзначають так званий День Варнави, ще відомий в народі....
Прокидатися кілька разів - це нормально: Що потрібно знати про якісний сон
Прокидатися кілька разів - це нормально: Що потрібно знати про якісний сон
У вас, напевно, є загальна інформація про те, що можна вважати хорошим і якісним сном, але, можливо, ви не зна....
більше матеріалів
/-0,15825700759888-/ /-pc-/
Top