counter
Стрічка новин
Вибрати все
15 Червня
14 Червня
Всі новини...

Медитация для привлечения любви


Переглядів: 42


Медитация для привлечения любви

Медитація любові покликана залучити до життя вашу другу половинку та відкрити серце для чистого та щирого почуття. Це дієвий спосіб знайти особисте щастя.

Практики медитації відомі з давніх часів. Одні використовують їх для того, щоб розслабитись, інші намагаються таким чином налаштуватися на позитив і залучити в життя бажане. Для того, щоб любовна медитація виявилася дієвою, варто пам'ятати, що щирість та позитивний настрій збільшують ваші шанси. Егоїстичні спонукання і наміри досягти мети будь-якими шляхами шкідливі і часто призводять до плачевних результатів.

Медитація кохання
Завдяки цій техніці ви зможете повністю відкритися та дозволити потокам любовної енергії Всесвіту вільно циркулювати у вашому біополі.

Залиштеся на самоті, розслабтеся та займіть зручну позу. Для більшого занурення використовуйте тиху розслаблюючу музику, свічки, ароматичні та ефірні олії. Уявіть, що ви знаходитесь там, де найбільше щасливі. Це може бути весняний луг з першими квітами або ж теплий літній вечір, а може, це оточення близьких людей, які вас люблять. Уявіть, як вас огортає позитивна енергія, забираючи з собою негативні почуття та спогади. Вимовте своє бажання вголос або подумки, починаючи з формулювання: «З вдячністю приймаю цей дар згори і хочу попросити (бажання) для загального блага і переслідуючи безкорисливі цілі».

Зосередьтеся на образі людини, яка у майбутньому стане вашою другою половинкою. Закличте його за допомогою внутрішнього душевного пориву. Відчуйте, як ви, мов бутон троянди, розпускаєтесь йому назустріч. Уявіть його у вигляді згустку теплої та яскравої енергії, пропустіть її через своє серце. Ваше тіло наповнюється щастям, що іскриться, і першими відлуннями любові, що наближається. Розчиніться у цьому почутті.

Відкрити у собі додаткові джерела енергії також підвладне вашому розуму. Для цього необхідно уявити собі, що ви стоїте перед зачиненими дверима. Ці двері символізують ваше серце. Повірте в себе та відкрийте ці двері. За нею ви побачите чисту енергію, що переливається, подібно до діаманта. Відчуйте цю чудову мить об'єднання ваших почуттів та бажань. Впустіть це світло в себе і насолодитеся теплом і комфортом від емоцій, що переповнюють.

Кілька разів повільно вдихніть та видихніть, виходячи зі стану трансу. Використовуйте цю практику не менше двох разів на тиждень, і ви відчуєте, як ваша душа розправляє крила та прямує вгору. Почуття безмежного щастя і позитиву залишається надовго з вами і відкриває всі дороги для досягнення бажаного.

Залучити кохання можна багатьма методами. Одним із найдієвіших способів є створення та розфарбовування любовної мандали. Вона сприяє зміцненню вже існуючих відносин. Бажаємо вам взаємного та чистого кохання.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Страхи, які заважають нам розвиватися
Страхи, які заважають нам розвиватися
Достатньо часто на шляху у людини виявляється він сам Комплекси та викликані ними страхи заважають досягти усп....
Ваше духовне завдання за місяцем народження
Ваше духовне завдання за місяцем народження
У кожного з нас є свої кармічні завдання, які перед нами поставила Всесвіт ще перед нашим народженням Зрозуміт....
Чи можна тримати в хаті папороть? Прикмети та забобони
Чи можна тримати в хаті папороть? Прикмети та забобони
Папороть здавна вважалася магічною рослиною Яких легенд про нього тільки не ходить! Люди вірили, що за допомог....
Народні прикмети та забобони на удачу
Народні прикмети та забобони на удачу
Існує безліч прийме і забобонів, дотримуючись яких можна залучити удачу Чи варто вірити цим прикметам? Звичайн....
Які квіти не можна тримати вдома
Які квіти не можна тримати вдома
Кожна квітка має неповторну енергетику Деякі з них сприятливо позначаються на домашній атмосфері, інші, навпак....
більше матеріалів
/-0,25321412086487-/ /-pc-/
Top