counter
Стрічка новин
Вибрати все
24 Травня
23 Травня
Всі новини...

Медитация для привлечения любви


Переглядів: 13


Медитация для привлечения любви

Медитація любові покликана залучити до життя вашу другу половинку та відкрити серце для чистого та щирого почуття. Це дієвий спосіб знайти особисте щастя.

Практики медитації відомі з давніх часів. Одні використовують їх для того, щоб розслабитись, інші намагаються таким чином налаштуватися на позитив і залучити в життя бажане. Для того, щоб любовна медитація виявилася дієвою, варто пам'ятати, що щирість та позитивний настрій збільшують ваші шанси. Егоїстичні спонукання і наміри досягти мети будь-якими шляхами шкідливі і часто призводять до плачевних результатів.

Медитація кохання
Завдяки цій техніці ви зможете повністю відкритися та дозволити потокам любовної енергії Всесвіту вільно циркулювати у вашому біополі.

Залиштеся на самоті, розслабтеся та займіть зручну позу. Для більшого занурення використовуйте тиху розслаблюючу музику, свічки, ароматичні та ефірні олії. Уявіть, що ви знаходитесь там, де найбільше щасливі. Це може бути весняний луг з першими квітами або ж теплий літній вечір, а може, це оточення близьких людей, які вас люблять. Уявіть, як вас огортає позитивна енергія, забираючи з собою негативні почуття та спогади. Вимовте своє бажання вголос або подумки, починаючи з формулювання: «З вдячністю приймаю цей дар згори і хочу попросити (бажання) для загального блага і переслідуючи безкорисливі цілі».

Зосередьтеся на образі людини, яка у майбутньому стане вашою другою половинкою. Закличте його за допомогою внутрішнього душевного пориву. Відчуйте, як ви, мов бутон троянди, розпускаєтесь йому назустріч. Уявіть його у вигляді згустку теплої та яскравої енергії, пропустіть її через своє серце. Ваше тіло наповнюється щастям, що іскриться, і першими відлуннями любові, що наближається. Розчиніться у цьому почутті.

Відкрити у собі додаткові джерела енергії також підвладне вашому розуму. Для цього необхідно уявити собі, що ви стоїте перед зачиненими дверима. Ці двері символізують ваше серце. Повірте в себе та відкрийте ці двері. За нею ви побачите чисту енергію, що переливається, подібно до діаманта. Відчуйте цю чудову мить об'єднання ваших почуттів та бажань. Впустіть це світло в себе і насолодитеся теплом і комфортом від емоцій, що переповнюють.

Кілька разів повільно вдихніть та видихніть, виходячи зі стану трансу. Використовуйте цю практику не менше двох разів на тиждень, і ви відчуєте, як ваша душа розправляє крила та прямує вгору. Почуття безмежного щастя і позитиву залишається надовго з вами і відкриває всі дороги для досягнення бажаного.

Залучити кохання можна багатьма методами. Одним із найдієвіших способів є створення та розфарбовування любовної мандали. Вона сприяє зміцненню вже існуючих відносин. Бажаємо вам взаємного та чистого кохання.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерів
Інші важливі новини і публікації
Глава ГУР вважає, що перелом у війні можливий лише наприкінці літа
Глава ГУР вважає, що перелом у війні можливий лише наприкінці літа
У своєму інтерв'ю, яке керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов дав ....
Російські вбивці-окупанти знищили ще одну секретну базу НАТО в палаці культури
Російські вбивці-окупанти знищили ще одну "секретну базу НАТО" в палаці культури
У соцмережах опублікували відео атаки російської армії вбивць, ґвалтівників та мародерів по невеликому містечк....
На росії видихнулися у наступі? Інакше нічим пояснити її бажання повернутися до переговорів із Києвом
На росії видихнулися у наступі? Інакше нічим пояснити її бажання повернутися до переговорів із Києвом
Після того, як на росії зрозуміли, що війна в Україні не проходитиме за сценарієм бліцкригу, коли війська росі....
На росії нестачу голлівудських фільмів перекривають прем'єрами радянських мультиків.
На росії нестачу голлівудських фільмів перекривають "прем'єрами" радянських мультиків.
Збори російських кінотеатрів без голлівудських прем'єр у квітні впали вдвічі рік до року - з 3 млрд рублів до ....
Розвідка Великобританії: рашистам просунутися не вдалося
Розвідка Великобританії: рашистам просунутися не вдалося
Аналітики вважають, що російські окупанти видихнулися для планів болю Розвідка міністерства оборони Великобрит....
більше матеріалів
/-0,2644419670105-/ /-pc-/
Top