counter
Стрічка новин
Вибрати все
25 Травня
24 Травня
Всі новини...

Найсильніша змова на виконання бажання


Переглядів: 47


Найсильніша змова на виконання бажання

Кожна людина мріє про якнайшвидше втілення своєї мрії, але не завжди вдається досягти мети швидко і без сторонньої допомоги. Сильна змова допоможе пришвидшити виконання бажання.

Перш ніж починати рухатися до мрії, бажано позбавитись негативних установок, які завжди заважають нам домагатися бажаного. Ці вірусні програми стоять на шляху нашого успіху, тому що блокують свідомість та послаблюють енергетику. Позбуватися їх необхідно комплексно — треба навчитися вірити в себе, стежити за здоров'ям і не спілкуватися з неприємними людьми.

Коли читати змову та як до неї підготуватися
Велику роль грає ваша віра. Якщо ви не вірите в те, що змова допоможе, його ефект буде мінімальним — він буде працювати як проста афірмація, яку потрібно повторювати постійно.

Змови, особливо такі потужні, потребують особливої ​​підготовки. Якщо ви налаштовані на перемогу та готові до боротьби, то все вийде. Не варто думати, що змови працюють як магія. Все пов'язано з енергетикою: змова може покращити ваш душевний стан, підвищити вашу впевненість у собі, і ви легше і швидше досягнете всього, чого бажаєте.

Щоб збільшити ефективність змови, необхідно читати його в Молодий місяць. Ця фаза спокійна — нічне світило бере найменшу участь у житті людей. Необхідно бути спокійними, зосередженими і бути на самоті. Заспокоїтись допоможе медитація для зняття стресу.

Змова на бажання
У день Молодика необхідно знайти свічку, чистий аркуш паперу та ручку або олівець. Також вам знадобиться склянка чистої природної води, набраної в джерелі або в колодязі. Дочекайтеся темряви, повної тиші та спокою. Візьміть свічку та запаліть її. Заспокойтесь, дорахувавши до десяти. Вдих на один, видих на два, вдих на три і таке інше.

Тепер, коли все навколо вас спокійно, візьміть до рук листок і напишіть своє заповітне бажання. Воно має бути здійсненним та реальним. Написати його потрібно посередині аркуша із двох сторін. Після цього потрібно трохи обпалити кути листка вогнем, а потім побризкати на нього водою тричі. Потім читаємо змову:

«Водою та вогнем пов'язані з тобою тепер, бажання моє. Як ніхто я хочу твого виконання. Матінка-природа, дай мені сил і терпіння, радості та віри в себе, а також удачі для якнайшвидшого досягнення цілей. Я хочу текти, як вода, і гріти, як вогонь, бачити майбутнє і зраджувати його силою думки. У цей Молодий місяць нехай Всесвіт осяє моє життя своїм світлом і своєю силою. Нехай буде так, бо я вірю і знаю, що кожен новий день мені тепер принесе нову перемогу. Амінь».

Після прочитання змови необхідно покласти лист де-небудь, де ніхто його не знайде. Пролежати там він повинен до наступного Молодика. У день наступного Нового Місяця потрібно його спалити, а попіл розвіяти за вітром або викинути на сміття, попередньо обмотавши іншим чистим папером або серветкою. Свічку після обряду необхідно згасити і викинути відразу, а воду випити. Не має значення, в якій послідовності ви це робитимете.

Від енергетики великою мірою залежить успіх людини. Навчитися керувати їй можна за допомогою п'яти корисних порад. Як тільки ви візьмете під контроль свої думки та настрій, ви зможете взяти під контроль своє майбутнє та свій успіх.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерів
Інші важливі новини і публікації
Глава ГУР вважає, що перелом у війні можливий лише наприкінці літа
Глава ГУР вважає, що перелом у війні можливий лише наприкінці літа
У своєму інтерв'ю, яке керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов дав ....
Російські вбивці-окупанти знищили ще одну секретну базу НАТО в палаці культури
Російські вбивці-окупанти знищили ще одну "секретну базу НАТО" в палаці культури
У соцмережах опублікували відео атаки російської армії вбивць, ґвалтівників та мародерів по невеликому містечк....
На росії видихнулися у наступі? Інакше нічим пояснити її бажання повернутися до переговорів із Києвом
На росії видихнулися у наступі? Інакше нічим пояснити її бажання повернутися до переговорів із Києвом
Після того, як на росії зрозуміли, що війна в Україні не проходитиме за сценарієм бліцкригу, коли війська росі....
На росії нестачу голлівудських фільмів перекривають прем'єрами радянських мультиків.
На росії нестачу голлівудських фільмів перекривають "прем'єрами" радянських мультиків.
Збори російських кінотеатрів без голлівудських прем'єр у квітні впали вдвічі рік до року - з 3 млрд рублів до ....
Розвідка Великобританії: рашистам просунутися не вдалося
Розвідка Великобританії: рашистам просунутися не вдалося
Аналітики вважають, що російські окупанти видихнулися для планів болю Розвідка міністерства оборони Великобрит....
більше матеріалів
/-0,23595881462097-/ /-pc-/
Top