counter
Стрічка новин
Вибрати все
24 Травня
23 Травня
Всі новини...

Як збільшити фінансовий потік: енергетичний спосіб залучення грошей


Переглядів: 32


Як збільшити фінансовий потік: енергетичний спосіб залучення грошей

Грошова енергетика міститься не лише у зовнішньому світі, що оточує нас. Використання власних ресурсів допоможе кожному перестати відчувати фінансові труднощі.

Існує безліч способів розбагатіти. Активні дії та роботу можна підкріпити магічними ритуалами чи змовами. Однак для того, щоб енергетичні канали нашого біополя змогли залучати фінансове благополуччя, необхідно пам'ятати і про внутрішній настрій.

Енергетичний спосіб залучення грошей
Будь-яке бажання є джерелом енергії. Щоб енергетичний посил почав працювати, не можна постійно думати, що вам не вдасться заробити багато грошей. Необхідний позитивний настрій і віра у власні сили, тому першим пунктом для тих, хто хоче набути фінансової незалежності, має стояти зміцнення власного біополя.

Відомо, що грошова енергія любить активних та впевнених у собі людей. Використовуйте свої амбіції для того, щоб налаштуватись на розкриття внутрішніх резервів та направити всі дії на активну діяльність. Ваша сміливість допоможе вам розпочати рух до багатства.

Практика показує, що ті, хто знає ціну праці та грошам, найчастіше виявляються щасливчиками, яким усміхається Фортуна. Жодного секрету в їхньому везінні немає: вони просто вміють посилювати енергетичний грошовий потік, торгуючись, підвищуючи ціну за свої послуги, просячи у начальства підвищення та доводячи власну спроможність вчинками.

Фен-шуй спосіб залучення грошей
Енергетика грошей за східним навчанням займає південно-східну частину вашого будинку. Щоб потоки багатства почали циркулювати у просторі, китайці облаштовують цю зону за всіма правилами як удома, і робочому місці. Бажано, щоб у грошовій зоні знаходилася рослина, здатна залучати грошову енергію, а також талісмани з тією самою функцією. Робочий простір має бути максимально комфортним та вільним від зайвих речей. Перше, що необхідно зробити, позбутися «мотлоху»: старі газети, документи, чеки, пил і сміття блокують потоки грошової енергетики. Пам'ятайте і про свій комфорт. Місце для вашої роботи має бути максимально комфортним, крісло - зручним, постава - рівною.

Ритуал для залучення енергетики грошей
Щоб грошові потоки були стабільними, пам'ятайте про просте правило: у жодному разі не давайте слабину. Ведіть активний і здоровий спосіб життя, перестаньте судити та обговорювати людей, потай заздривши їхньому успіху. Як тільки ви розберетеся у власному внутрішньому світі і налаштуєтеся на успіх, ваше життя зміниться на краще.

Проводити ритуал необхідно на місяць, що росте, тоді ваш капітал разом з нічним світилом буде рости. Вам необхідно взяти суму грошей, рівну кількості днів до Повного місяця. Щовечора при світлі Місяця відкладайте купюру або монету у спеціально приготовлений для цього гаманець. Повторюйте слова змови:

«Як на небі Місяць росте, шириться, світлом і кольором наливається, так і мої фінанси збільшуються, позитивною енергетикою харчуються».

Під час Повного місяця залиште гаманець на підвіконні, а потім сховайте його в затишне місце рівно на місяць. Відкладені та заговорені гроші почнуть залучати до вас удачу та сприятимуть циркуляції грошової енергетики у просторі.

Пам'ятайте і про медитації. Не втрачайте нагоди попрацювати з грошовими чакрами, щоб поліпшити своє фінансове становище.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерів
Інші важливі новини і публікації
Глава ГУР вважає, що перелом у війні можливий лише наприкінці літа
Глава ГУР вважає, що перелом у війні можливий лише наприкінці літа
У своєму інтерв'ю, яке керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов дав ....
Російські вбивці-окупанти знищили ще одну секретну базу НАТО в палаці культури
Російські вбивці-окупанти знищили ще одну "секретну базу НАТО" в палаці культури
У соцмережах опублікували відео атаки російської армії вбивць, ґвалтівників та мародерів по невеликому містечк....
На росії видихнулися у наступі? Інакше нічим пояснити її бажання повернутися до переговорів із Києвом
На росії видихнулися у наступі? Інакше нічим пояснити її бажання повернутися до переговорів із Києвом
Після того, як на росії зрозуміли, що війна в Україні не проходитиме за сценарієм бліцкригу, коли війська росі....
На росії нестачу голлівудських фільмів перекривають прем'єрами радянських мультиків.
На росії нестачу голлівудських фільмів перекривають "прем'єрами" радянських мультиків.
Збори російських кінотеатрів без голлівудських прем'єр у квітні впали вдвічі рік до року - з 3 млрд рублів до ....
Розвідка Великобританії: рашистам просунутися не вдалося
Розвідка Великобританії: рашистам просунутися не вдалося
Аналітики вважають, що російські окупанти видихнулися для планів болю Розвідка міністерства оборони Великобрит....
більше матеріалів
/-0,65736985206604-/ /-pc-/
Top